Wybory samorządowe 2018
KWW Ziemia Pszczyńska
Kandydaci do Rady Miejskiej w Pszczynie
Okręg nr 1
Osiedle Stare Miasto, osiedle Józefa Piłsudskiego, osiedle Ignacego Daszyńskiego, osiedle Podstarzyniec, osiedle Polne Domy, osiedle Powstańców Śląskich, osiedle Kępa, osiedle Stara Wieś
Pozycja nr 1
Maciej
Stieber
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 2
Ryszard
Baron
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 3
Marek
Dutkowski
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 4
Ewa
Chwedyna
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 5
Bogusława
Pochyły
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 6
Joanna
Kędzior
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 7
Aleksandra
Jarczok
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 8
Bernadeta
Sojka-Jany
KWW Ziemia Pszczyńska
Okręg nr 2
Osiedle Śródmieście, osiedle Siedlice, osiedle Kolonia Jasna, osiedle Piastów
Pozycja nr 1
Arkadiusz
Gardiasz
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 2
Tomasz
Niesyto
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 3
Grzegorz
Kuczera
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 4
Elżbieta
Jasińska
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 5
Halina
Stoppa
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 6
Daniel
Osiński
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 7
Katarzyna
Granda
KWW Ziemia Pszczyńska
Okręg nr 3
Sołectwo Czarków, sołectwo Piasek, sołectwo Jankowice, sołectwo Studzienice, sołectwo Ćwiklice, sołectwo Rudołtowice
Pozycja nr 1
Renata
Dyrda
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 2
Marek
Głombek
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 3
Mariusz
Stencel
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 4
Wanda
Wyroba
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 5
Michał
Niedziela
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 6
Bożena
Sodzawiczny
KWW Ziemia Pszczyńska
Okręg nr 4
Sołectwo Poręba, sołectwo Brzeźce, sołectwo Łąka, sołectwo Wisła Wielka, sołectwo Wisła Mała, sołectwo Studzionka
Pozycja nr 1
Marta
Wojciechowska-Smolarz
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 2
Kamil
Łysień
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 3
Walenty
Ryguła
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 4
Magdalena
Lazar
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 5
Marzena
Stebel
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 6
Jacek
Indeka
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 7
Jolanta
Operchalska
KWW Ziemia Pszczyńska
Kandydaci do Rady Powiatu Pszczyńskiego
Okręg nr 1
gminy: Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Suszec
Pozycja nr 1
Wojciech
Lala
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 2
Andrzej
Babiński
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 3
Renata
Sekta
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 4
Irena
Musiał
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 5
Agata
Lisowicz-Wala
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 6
Damian
Gruszka
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 7
Marcin
Parma
KWW Ziemia Pszczyńska
Okręg nr 2
gmina Miedźna
Pozycja nr 1
Barbara
Bandoła
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 2
Andrzej
Stańczyk
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 3
Beata
K.
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 4
Kazimierz
Ligęza
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 5
Teresa
Sochacka
KWW Ziemia Pszczyńska
Okręg nr 3
część gminy Pszczyna - osiedla: Daszyńskiego, Kępa, Kolonia Jasna, Piastów, Piłsudskiego, Podstarzyniec, Polne Domy, Powstańców Śląskich, Siedlice, Stara Wieś, Stare Miasto, Śródmieście
Pozycja nr 1
Paweł
Sadza
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 2
Damian
Cieszewski
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 3
Barbara
Foltyn
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 4
Witold
Wiktorczyk
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 5
Maria
Kaczyńska-Kapusta
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 6
Zuzanna
Wilczek
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 7
Marian
Szwarc
KWW Ziemia Pszczyńska
Okręg nr 4
część gminy Pszczyna - sołectwa: Brzeźce, Czarków, Cwiklice, Jankowice, Piasek, Poręba, Rudołtowice, Studzienice, Studzionka, Wisła Mała, Wisła Wielka, Łąka
Pozycja nr 1
Grzegorz
Wanot
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 2
Michał
Pudełko
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 3
Renata
Nowok
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 4
Wioletta
Bienioszek
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 5
Joanna
Brożek
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 6
Artur
Pławecki
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 7
Janusz
Orlik
KWW Ziemia Pszczyńska
Pozycja nr 8
Paweł
Przybyła
KWW Ziemia Pszczyńska
Okręg nr 5
gmina Pawłowice