pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Sylwia Kołodyńska

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe
Sylwia Kołodyńska

Kandydat do rady miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 4
Lista nr 23
Pozycja nr 6
BRZEŹCE… to moje miejsce

Nazywam się Sylwia Kołodyńska.
Od 8 lat mieszkam w Brzeźcach. Czuję się tu dobrze z moją rodziną. To miejsce, gdzie chcę spędzić resztę życia. Dlatego zamierzam zaangażować się mocniej w prace na rzecz tego pięknego miejsca. Od 22 lat pracuję w Przedsiębiorstwie Inżynierii Komunalnej w Pszczynie.

Jedną z ważniejszych potrzeb wynikających z obserwacji oraz rozmów z mieszkańcami jest poprawa infrastruktury drogowej w naszym sołectwie. Chciałabym zapewnić, że będę walczyć i starać się o przyznanie w budżecie środków na realizację inwestycji dotyczących Brzeźc.
Startując z listy Burmistrza Dariusza Skrobola i wierząc w jego zwycięstwo, jestem też pewna dobrej współpracy z władzami miasta, co pozwoli skutecznie starać się o ważne dla nas sprawy:
- zwiększenie bezpieczeństwa na drodze w okolicach szkoły i usytuowanego naprzeciw boiska. Dobrym rozwiązaniem, o co będę zabiegać byłoby umieszczenie w tym miejscu wyświetlacza prędkości.
- przegląd i naprawa infrastruktury melioracyjnej - dzięki czemu unikniemy ryzyka podtopień. Tu pomocne może się okazać moje 22 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Przedsiębiorstwie Inżynierii Komunalnej.
- Chciałabym, aby mój głos w Radzie był naszym wspólnym głosem. Dlatego też uruchomię dyżury w czasie których będziecie mogli Państwo podzielić się swoimi uwagami.
- Obiecuję też co roku raportować ile z ustalonych zadań zrealizowałam jako radna.
Tak wyobrażam sobie Brzeźce przez najbliższe 4 lata.
Jeśli myślicie Państwo podobnie zagłosujcie na mnie w zbliżających się wyborach. Nie zawiedziecie się Państwo.
Dziękuję za poparcie.
Sylwia Kołodyńska