pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Magdalena Pitala

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe
Magdalena Pitala

Kandydat do rady miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 3
Lista nr 23
Pozycja nr 6
Nazywam się Magdalena Pitala. Mam 42 lata Jestem lekarzem stomatologiem, absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Jestem rodowitą Pszczynianką . Od 10 lat wraz z mężem i dwójką wspaniałych dzieci mieszkamy w Jankowicach. Tu też od trzech lat prowadzę własną praktykę dentystyczną.
Państwa głosy i zaufanie, którym mnie obdarzycie pozwoli mi czynnie zaangażować się w rozwiązywanie problemów występujących na terenie sołectwa Jankowice, a także całej gminy Pszczyna w ramach programu proponowanego przez Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe oraz Kandydata z tejże listy na burmistrza Dariusza Skrobola.
Jako matce szczególnie leży mi na sercu bezpieczeństwo naszych dzieci w drodze do szkoły i przedszkola oraz do centrum Pszczyny. Choć w ostatnich latach mieliśmy do czynienia z wieloma inwestycjami w zakresie infrastruktury drogowej oraz towarzyszącym im chodnikom i ścieżkom rowerowym, to niedosyt ich jest ciągle odczuwalny. Jako lekarz zamierzam inicjować i wspierać wszelkie inicjatywy poprawiające dostępność do świadczeń zdrowotnych i programów profilaktycznych podnoszących świadomość prozdrowotną mieszkańców w każdym wieku. Jako mieszkanka Pszczyny wspierać będę wszelkie działania aktywizujące zarówno młodzież, jak osoby starsze. W ramach działalności samorządowej chciałabym też wspierać mikro przedsiębiorców w dostępie do środków budżetowych i unijnych. Już 21 października wybierzecie Państwo swoich przedstawicieli do Rady Miasta. Jeżeli przedstawiony przeze mnie program jest zbieżny z Waszymi oczekiwaniami proszę o głos. Lista Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego pozycja 6