pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Ryszard Dudek

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe
Ryszard Dudek

Kandydat do rady miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 2
Lista nr 23
Pozycja nr 4
RYSZARD DUDEK
Nazywam się Ryszard Dudek. Mam 62 lata. Jestem żonaty, mam dwoje dzieci i dwójkę wspaniałych wnucząt. Z Pszczyną związany jestem od urodzenia. Od 1983 roku prowadzę działalność gospodarczą w zakresie poligrafii i reklamy. Od 2012 roku mam zaszczyt przewodniczyć Zarządowi Osiedla Śródmieście.
Jako wieloletni przewodniczący Zarządu Osiedla poznałem potrzeby mieszkańców. Dlatego zdecydowałem się na kandydowanie do Rady Miasta. Jako Radny Miejski pragnę reprezentować całą naszą osiedlową społeczność.
Swój program określiłbym w pięciu płaszczyznach
- poprawić poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Poprzez lepsze doświetlenie przejść dla pieszych i miejsc szczególnie niebezpiecznych,
- Poprawy stanu dróg osiedlowych i wprowadzenie kolejnych linii Pszczyńskiej Komunikacji Gminnej,
- Usprawnić wymianę informacji pomiędzy mieszkańcami a zarządem miasta, poprzez organizowanie spotkań z włodarzami miasta,
- Jako radny deklaruję cykliczne spotkania z mieszkańcami na których zdam relacje z dotychczasowej działalności,
- wspierać działania integrujące i aktywizujące mieszkańców, poprzez organizowanie spotkań dla seniorów.
Miasto to organizm który może funkcjonować tylko jako dobrze zsynchronizowany mechanizm. Koniecznym jest więc współpraca z innymi radnymi oraz burmistrzem. Taką oto współpracę oferuję, prosząc jednocześnie o głos w zbliżających się wyborach samorządowych.
Zagłosuj na kandydatów Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego.