pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2014

Kandydaci na wójta gminy Goczałkowice

Adam  Maćkowski

Kandydat na wójta

Adam
Maćkowski

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Gabriela  Placha

Kandydat na wójta

Gabriela
Placha

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Katarzyna  Raszka-Sodzawiczny

Kandydat na wójta

Katarzyna
Raszka-Sodzawiczny

KWW Jedność Mieszkańców

Alojzy Szczotka

Kandydat na wójta

Alojzy
Szczotka

KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Kandydaci do rady gminy Goczałkowice

Okręg nr 1

Anna Sablik

Okręg nr 1

Anna
Sablik

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Jacek Smętkowski

Okręg nr 1

Jacek
Smętkowski

KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Jerzy Sodzawiczny

Okręg nr 1

Jerzy
Sodzawiczny

KWW Jedność Mieszkańców

Ewa Spek

Okręg nr 1

Ewa
Spek

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Michał Szołdra

Okręg nr 1

Michał
Szołdra

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Okręg nr 2

Marek Gamoń

Okręg nr 2

Marek
Gamoń

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Piotr Hończyk

Okręg nr 2

Piotr
Hończyk

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Okręg nr 2

Krzysztof
Kleczka

KWW Jedność Mieszkańców

Okręg nr 2

Henryk
Machalica

KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Ewelina Sowa

Okręg nr 2

Ewelina
Sowa

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Okręg nr 3

Czesław Furczyk

Okręg nr 3

Czesław
Furczyk

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Izabela Ogierman

Okręg nr 3

Izabela
Ogierman

KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Mirosława Pająk

Okręg nr 3

Mirosława
Pająk

KWW Jedność Mieszkańców

Zofia Żelazo

Okręg nr 3

Zofia
Żelazo

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Okręg nr 4

Zygmunt Furczyk

Okręg nr 4

Zygmunt
Furczyk

KWW Jedność Mieszkańców

Okręg nr 4

Alicja
Hałas

KWW Wspólnota Ziemi Pszczyńskiej

Marek Jacek

Okręg nr 4

Marek
Jacek

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Tadeusz Lalurny

Okręg nr 4

Tadeusz
Lalurny

KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Łukasz Nowok

Okręg nr 4

Łukasz
Nowok

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Marek  Żurek

Okręg nr 4

Marek
Żurek

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Okręg nr 5

Jolanta Dąbrowska

Okręg nr 5

Jolanta
Dąbrowska

KWW Wspólnota Ziemi Pszczyńskiej

Adam Kozik

Okręg nr 5

Adam
Kozik

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Aleksandra Marzec

Okręg nr 5

Aleksandra
Marzec

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Mirosław Wize

Okręg nr 5

Mirosław
Wize

KWW Jedność Mieszkańców

Okręg nr 6

Andrzej Babiński

Okręg nr 6

Andrzej
Babiński

KWW Jedność Mieszkańców

Anna Dąbrowska-Pitlok

Okręg nr 6

Anna
Dąbrowska-Pitlok

KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Renata Jankowska (Folek)

Okręg nr 6

Renata
Jankowska (Folek)

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Marcin  Kolny

Okręg nr 6

Marcin
Kolny

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Marian Waliczek

Okręg nr 6

Marian
Waliczek

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Okręg nr 7

Jan Grygier

Okręg nr 7

Jan
Grygier

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Łukasz Hanke

Okręg nr 7

Łukasz
Hanke

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Monika Młodzik

Okręg nr 7

Monika
Młodzik

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Okręg nr 7

Anna
Mrzyczek

KWW Jedność Mieszkańców

Okręg nr 8

Tadeusz  Filapek

Okręg nr 8

Tadeusz
Filapek

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Okręg nr 8

Mirosław
Gandyk

KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Paweł Kanik

Okręg nr 8

Paweł
Kanik

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Grzegorz Maćkowski

Okręg nr 8

Grzegorz
Maćkowski

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Marian Wróbel

Okręg nr 8

Marian
Wróbel

KWW Jedność Mieszkańców

Okręg nr 9

Dariusz Hyła

Okręg nr 9

Dariusz
Hyła

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Tadeusz  Lazarek

Okręg nr 9

Tadeusz
Lazarek

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Maria Orczyk

Okręg nr 9

Maria
Orczyk

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Barbara Swoboda

Okręg nr 9

Barbara
Swoboda

KWW Jedność Mieszkańców

Bożena Wybrańczyk

Okręg nr 9

Bożena
Wybrańczyk

KWW Wspólnota Ziemi Pszczyńskiej

Okręg nr 10

Norbert  Czernecki

Okręg nr 10

Norbert
Czernecki

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Wioletta Negier-Wyrobek

Okręg nr 10

Wioletta
Negier-Wyrobek

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Ewa Serafin

Okręg nr 10

Ewa
Serafin

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Sebastian Wilczek

Okręg nr 10

Sebastian
Wilczek

KWW Jedność Mieszkańców

Okręg nr 11

Józef  Brudek

Okręg nr 11

Józef
Brudek

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Michał Czernek

Okręg nr 11

Michał
Czernek

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Adam Maćkowski

Okręg nr 11

Adam
Maćkowski

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Jacek Sodzawiczny

Okręg nr 11

Jacek
Sodzawiczny

KWW Jedność Mieszkańców

Okręg nr 12

Piotr Jacek

Okręg nr 12

Piotr
Jacek

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Magdalena Krzepina

Okręg nr 12

Magdalena
Krzepina

KWW Jedność Mieszkańców

Dariusz Mizera

Okręg nr 12

Dariusz
Mizera

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Dorota Wróbel

Okręg nr 12

Dorota
Wróbel

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Okręg nr 13

Dorota Gabryś

Okręg nr 13

Dorota
Gabryś

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Irena Kuś

Okręg nr 13

Irena
Kuś

KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Małgorzata Paszek

Okręg nr 13

Małgorzata
Paszek

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Adam Skipioł

Okręg nr 13

Adam
Skipioł

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Monika Świerczek

Okręg nr 13

Monika
Świerczek

KWW Jedność Mieszkańców

Okręg nr 14

Iwona Bratek

Okręg nr 14

Iwona
Bratek

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Okręg nr 14

Roman
Fijoł

KWW Wspólnota Ziemi Pszczyńskiej

Okręg nr 14

Roman
Otręba

KWW Jedność Mieszkańców

Tadeusz Przybyła

Okręg nr 14

Tadeusz
Przybyła

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Krystyna  Świerkot-Żmij

Okręg nr 14

Krystyna
Świerkot-Żmij

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Okręg nr 15

Zbigniew Jacek

Okręg nr 15

Zbigniew
Jacek

KWW Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny

Michał Nowak

Okręg nr 15

Michał
Nowak

KWW Jedność Mieszkańców

Okręg nr 15

Marian
Piesiur

KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Czesław Skipioł

Okręg nr 15

Czesław
Skipioł

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Okręg nr 15

Halina
Żelazo

KWW Wspólnota Ziemi Pszczyńskiej