pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

  • 20 października 2006
  • wyświetleń: 16942

Kogo spotkasz w swojej komisji...

W środę wylosowano składy Obwodowych Komisji Wyborczych do 29 obwodów głosowania na terenie gminy Pszczyna. Zobacz kogo spotkasz w swojej komosji. Szczegółowe listy poniżej.

----------------------

Wykaz składu Obwodowych Komisji Wyborczych

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Książąt Pszczyńskich
w Pszczynie,
ul. ks. biskupa Bogedaina 1

Gwóźdź Katarzyna
Przybyła Aleksandra
Grabiec Agnieszka
Mejsak Ryszard
Chlebek Marzena
Spyrczak Andrzej
Böhn Henryk
Żur Krzysztof
Kaczor Irena

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2
Przedszkole Publiczne Nr 2 w Pszczynie,
ul. L. Zamenhofa 12

Brzęczek Andrzej
Kotas Iwona
Rakoczy Beata
Kajstura Artur
Grabiec Małgorzata
Pająk Tomasz
Mańka-Grzesiak Bronisława
Targosz Brygida
Łęgowska Małgorzata

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3
Zespół Szkół Ekonomicznych w Pszczynie,
ul. ks. biskupa Bogedaina 20

Brzęczek Dawid
Szłapa Krzysztof
Sacha Maria
Polok Marcelina
Piórkowska Barbara
Miczek Grzegorz
Szopa Izabela
Piesiur Renata
Jeske Grażyna

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4
Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Pszczynie,
ul. Jana Kilińskiego 5a

Koenig Irena
Pożoga Irena
Kaczmarczyk Wojciech
Kawecka Monika
Durok Elżbieta
Stalmach Anna
Lubecka Beata
Szeliga Maria
Chrobok Krystyna

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5
Szkoła Podstawowa Nr 18 z oddziałami integracyjnymi im. ks. J. Twardowskiego
w Pszczynie,
ul. Księżycowa 25

Nowok Ewa
Folek Krzysztof
Gumułka Agata
Midura Tomasz
Adamus Dawid
Niedziela Justyna
Operchalska Maria
Kołodziej Barbara
Szmit-Ira Gabriela

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6
Zespół Szkół Nr 1 w Pszczynie,
ul. Kazimierza Wielkiego 5

Gawęda Teresa
Szczepańczyk Monika
Mandzik Krystyna
Folek Iwona
Kobierski Marcin
Szweda Aleksander
Walkowicz Krystyna
Sikorski Łukasz
Dobry Halina

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7
Zespół Szkół Nr 1 w Pszczynie,
ul. Kazimierza Wielkiego 5

Waleczek Agata
Waberski Janusz
Klimek Helena
Mandzik Miłosz
Rabaszowska Irena
Mosór Elżbieta
Wolska Mirosława
Czysz Katarzyna
Faruga Halina

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8
Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej
w Pszczynie, ul. Zdrojowa 4

Jonderko Barbara
Biela Barbara
Topała Mirosława
Kobierski Dawid
Mosór Adam
Gogol Katarzyna
Klos Justyna
Chamielec Michał
Operchalska Aleksandra

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Pszczynie,
ul. Katowicka 47

Król Beata
Bober Dariusz
Marekwia Marian
Stalmach Ewa
Nowok Marcel
Goldman Patrycja
Ananicz Kamil
Chorąży Jan
Dyrda Urszula

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 10
Przedszkole Publiczne Nr 8 w Pszczynie,

Lp. Nazwisko Imię
Studzieńska Barbara
Gwóźdź Teresa
Nogadowska Barbara
Szczotka Dorota
Ananicz Izabella
Szczepańczyk Agnieszka
Nowok Janina
Tulaja Renata
Urzoń Zofia

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 11
Przedszkole Publiczne Nr 4 w Pszczynie,
ul. Narcyzów 30

Podbioł Kornelia
Pająk Małgorzata
Wyrobek Janina
Jaworski Marcin
Kościelny Katarzyna
Maśka Joanna
Balicka Anna
Komendera Teresa
Kropidło Jolanta

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 12
Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Pszczynie,
ul. Marii Konopnickiej 44

Kost Agata
Motyka Elżbieta
Olszynka Róża
Wyrobek Krzysztof
Leki Ferdynand
Szczygieł Małgorzata
Kamińska Aleksandra
Kubis Aleksandra
Łopuszyńska Krystyna

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 13
Zespół Szkół Rolniczych w Pszczynie,
ul. Karola Szymanowskiego 12

Litwiniec-Faruga Kinga
Denis Łukasz
Jarczok Katarzyna
Rudka Irena
Kozioł Anna
Czernik Dominik
Wolszczak Urszula
Lazarek Ilona
Poczkajska Krystyna

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 14
Zespół Szkół Nr 2 w Pszczynie,
ul. Staromiejska 41

Piłot Lidia
Zembala Alicja
Przemyk Anna
Kukla Ewa
Kogowska Anna
Jurczak Tomasz
Sojka Bożena
Utrata Krzysztof
Foltyn Łucja

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 15
Ośrodek Kultury Czarków,
ul. Powstańców Śl. 25a

Flis-Faerber Karina
Boryczka Elżbieta
Żur Dorota
Pajonk Błażej
Komraus Katarzyna
Bojdys Edyta
Brychlik Iwona
Kwiatkowski Robert
Kubis Agnieszka

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 16
"Sołtysówka" Piasek,
ul. Mjr. Henryka Sucharskiego 1

Koczy Katarzyna
Mazur Justyna
Malcharek Sylwia
Żur Monika
Pudełko Piotr
Szmajduch Bartosz
Bielecka Renata
Bołdys Anna
Golla Anna

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 17
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku,
ul. Szkolna 4

Warwas Halina
Malcharek Anna
Męcnarowski Szymon
Wybrańczyk Michalina
Kurcius Lucyna
Maindok Sylwia
Swoboda Alicja
Grzechnik Piotr
Mazur Bogusława

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 18
Szkoła Podstawowa Nr 19 w Brzeźcach,
ul. Pokoju 2

Machalica Agata
Wójcik Barbara
Chrapeć Dominika
Piech Łukasz
Głąb Barbara
Kuglarz Irena
Kracoń Edyta
Piskorek Katarzyna
Skorupka Anna

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 19
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Porębie,
ul. Gen. Karola Świerczewskiego 10

Kołoch Czesław
Paszek Krystyna
Wójcik Aleksandra
Brożek Janusz
Poloczek Piotr
Ryś Patrycja
Komraus Martyna
Roman Ewa
Bąk Izabela

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 20
Szkoła Podstawowa Nr 15 w Jankowicach,
ul. Baziowa 15

Bubała Sylwester
Drąszkowska Renata
Kocek Danuta
Pośpiech Lidia
Kolny Piotr
Szklanny Janina
Dyrda Renata
Wyrobek Renata
Rowińska Izabela

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 21
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach,
ul. Klemensa Szewczyka 74

Król Eugeniusz
Penszor Piotr
Skrobol Edyta
Jędrysik Mateusz
Lazarek Dorota
Chlebowski Krzysztof
Sornowska Renata
Pniok Marcela
Rowińska Katarzyna

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 22
Ośrodek Kultury Ćwiklice,
ul. Aleksandra Zawadzkiego 15

Wala Bogusława
Gołek Marta
Chowaniec Marek
Paszek Błażej
Kolny Ludwik
Kogowska Ewa
Gruszka Zenon
Żemła Anna
Dimitrowa Aleksandra

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 23
Ośrodek Kultury Rudołtowice,
ul. Anieli Krzywoń 6

Bałuch Daria
Zemlak Wiesław
Przybyła Adam
Przybyło Marcin
Waleczek Konrad
Czernik Alfred
Lubski Leszek
Kuboszek Marcin
Janowska Lucyna

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 24
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łące,
ul. Grzegorza Fitelberga 1


Pajonk Mirela
Kotyja Dorota
Kloc Marek
Szwarc Sonia
Waliczek Marek
Więcek Stanisław
Słowiaczek Barbara
Ziebura Barbara
Ziebura Janina

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 25
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Wiśle Wielkiej,
ul. Hodowców 38

Kolarczyk Halina
Chrobok Michalina
Przemyk Gabriel
Kondzielnik Monika
Foks Katarzyna
Nowrotek Elżbieta
Szendera Jarosław
Grzywacz Marcin
Kozyra Anna

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 26
Szkoła Podstawowa Nr 13 w Wiśle Małej,
ul. Sokola 10

Larysz Małgorzata
Danisz Justyna
Kania Anita
Łakota Anna
Kuś Krzysztof
Drozdek Adam
Stalmach Krystyna
Skrobol Jacek
Kuś Halina

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 27
Ośrodek Kultury Studzionka,
ul. Powstańców Śląskich 1

Kolarczyk Roman
Bojdoł Brigida
Szwarc Leszek
Mańka Marek
Małyjurek Regina
Pietryja Katarzyna
Sojka Katarzyna
Kozubek Elżbieta
Niezgoda Urszula

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 28
Szpital Powiatowy w Pszczynie,
ul. Dr. Witolda Antesa 11

Waberska Jolanta
Rudka Miłosz
Brzozowska Michalina
Ziebura Patrycja
Sojka Barbara
Ryguła Agata
Pochyły Bogusława

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 29
Dom Pomocy Społecznej w Pszczynie,
ul. Warowna 59

Markiewicz Paweł
Dziakiewicz Katarzyna
Fojcik Anna
Mikołajec Franciszek
Mejsak Elżbieta
Gabryś Katarzyna
Hess Maria

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA