- 21 października 2018
- wyświetleń: 6487
Zobacz, gdzie możesz oddać głos w wyborach samorządowych
Mieszkańcy gminy Pszczyna w niedzielnych wyborach będą głosować w 31 obwodowych komisjach. Poniżej przedstawiamy ich siedziby.
Obwodowa komisja wyborcza nr 1
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Książąt Pszczyńskich, ul. ks. biskupa Bogedaina 1 Pszczyna
Osiedle Stare Miasto ulice: Bankowa, Basztowa, Bednarska, Bielska numer 1, Brama Wybrańców, Bramkowa, Bolesława Chrobrego, Dworcowa numery parzyste od numeru 2 do 12, Garncarska, Katowicka numer 1, M. Kopernika numery parzyste od 2 do końca, pl. Ks. Prałata Józefa Kuczery, Młyńska, Piastowska, Piekarska, Piwowarska, Plac Targowy, Ratuszowa, Rymarska, Rynek, Strażacka, Targowa, Tkacka, Warowna, Wojska Polskiego
Obwodowa komisja wyborcza nr 2
Przedszkole Publiczne Nr 4, ul. Narcyzów 30 Pszczyna
Osiedle Józefa Piłsudskiego i Osiedle Podstarzyniec ulice: Astrów, Bieruńska numery parzyste od 2 do końca, Bratków, Czwartaków, Druhów, Górnośląska numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 4 do 44, Generała Hallera, Harcerska, Hetmańska, Hubalczyków, Huzarska, Braci Jędrysików numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 10, Kasztelańska, Katowicka numery parzyste od 2 do 32, Kosynierów, Krokusów, Legionów, Maków, Narcyzów, Parkowa, Partyzantów numery nieparzyste od 1 do 27 i numery parzyste od 2 do 26, Pionierów numery nieparzyste od 5 do końca i numery parzyste od 8 do końca, Józefa Pukowca, Jana Roehricha, Różana, Storczyków, Szarych Szeregów, Tulipanów, Ułańska, Wielo Droga, Złocieni, Zuchów
Obwodowa komisja wyborcza nr 3
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Józefa Pukowca, ul. Marii Konopnickiej 44 Pszczyna
Osiedle Ignacego Daszyńskiego ulice: Adama Asnyka, Bielska numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 44 do końca, Władysława Broniewskiego, Jana Brzechwy, Chochółka, Piotra Czajkowskiego, Aleksandra Fredry, Górnośląska numery nieparzyste od 1 do 19 i numer 2, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Zygmunta Krasińskiego, Stanisława Lema, Męczenników Oświęcimskich, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Gustawa Morcinka, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Towarowa, Juliana Tuwima, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego
Obwodowa komisja wyborcza nr 4
Przedszkole Publiczne Nr 8, ul. Jana Kupca 1 Pszczyna
Część Osiedla Powstańców Śląskich ulice: Arki Bożka, Fryderyka Chopina numery parzyste od 2 do 6, Konstantego Damrota, Ksawerego Dunikowskiego, Jana Ficka, Aleksandra Fizi, Ludwika Golusa, Józefa Grzegorzka, Emanuela Imieli, Ludwika Kędziora, Stanisława Krzyżowskiego, Jana Kupca, Stanisława Ligonia, Józefa Lompy, Łowiecka numery parzyste od 2 do 54, Jana Matejki, Karola Miarki, Dr. Andrzeja Mielęckiego, Myśliwska od 1 do 6A, Dr. Antoniego Rogalińskiego, Pawła Stalmacha, Józefa Szendery, Pawła Zemboka, Alfonsa Zgrzebnioka
Obwodowa komisja wyborcza nr 5
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jadwigi Śląskiej, ul. Katowicka 47 Pszczyna
Osiedle Polne Domy i część Osiedla Powstańców Śląskich ulice: Witolda Bielasa, Bieruńska numery nieparzyste od 1 do końca, ks. gen. Jana Brandysa, dr. Maksymiliana Cichego, Czołgistów, Górnośląska numery parzyste od 46 do końca, Grenadierów, Braci Jędrysików numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Katowicka numery nieparzyste od 3 do końca i numery parzyste od 34 do końca, Kawalerzystów, dr. Franciszka Lercha, Lotników, Marynarzy, Ludwika Musioła, Partyzantów numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 28 do końca, Piaskowa, Piechurów, Pionierów numery nieparzyste od 1 do 3 i numery parzyste od 2 do 6a, Plebiscytowa, Polna, Polne Domy, ks. Pawła Pośpiecha, Saperska, Sejmu Śląskiego, Studzienicka, Mjr. Henryka Sucharskiego, Sybiraków, Franciszka Szczepańczyka, Ułanów Pszczyńskich, Żeglarska
Obwodowa komisja wyborcza nr 6
Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 im. Karola Miarki, ul. Karola Szymanowskiego 12 Pszczyna
Część Osiedla Stara Wieś i Osiedle Kępa ulice: Bażantarnia, Bociania, Brzoskwiniowa, Cedrowa, Cegielniana, Fryderyka Chopina numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 8 do końca, Cicha, Cisowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Drozdów, Francuska, Jałowcowa, Krucza, Leśna, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Morelowa, Ignacego Paderewskiego, Rybnicka, Skowronków, Słowicza, Spacerowa, Tadeusza Sygietyńskiego, Szaraków, Karola Szymanowskiego, Świerkowa, Św. Jadwigi, Wiśniowa, Wodzisławska, Wspólna, Żorska
Obwodowa komisja wyborcza nr 7
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, ul. Staromiejska 41 Pszczyna
Część Osiedla Stara Wieś ulice: Batalionów Chłopskich, Doświadczalna, Gajowa, Gołębia, Hodowców, Jaworowa, Jesionowa, Karłowicza, Łanowa, Łowiecka numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 56 do końca, Łucznicza, Malinowa, Miodowa, Myśliwska numery od 7 do końca, Okopowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Pszenna, Rolnicza, Ludomira Różyckiego, Rzepakowa, Sadowa, Skromna, Staromiejska, Strzelecka, Zbożowa, Zielona, Ziołowa, Żytnia
Obwodowa komisja wyborcza nr 8
Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Juliana Tuwima, ul. L. Zamenhofa 12 Pszczyna
Osiedle Śródmieście ulice: 3 Maja, dr. Witolda Antesa, Stefana Batorego, Bielska numery nieparzyste od 3 do 13, ks. biskupa Bogedaina numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 2 do 12, Dworcowa numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 14 do końca, Józefa Brudnego, Jana Kilińskiego, M. Kopernika numery nieparzyste od 1 do końca, Wojciecha Korfantego numery parzyste od 2 do końca, Tadeusza Kościuszki, Plac Dworcowy, Pl. Zwycięstwa i Wolności, Józefa Poniatowskiego, Sokoła, L. Zamenhofa
Obwodowa komisja wyborcza nr 9
Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 im. Karola Miarki budynek przy, ul. ks. biskupa Bogedaina 20 Pszczyna
Część Osiedla Siedlice ulice: ks. biskupa H. Bednorza bez numeru 26 i 26A, Bielska numery nieparzyste od 15 do 19, ks. biskupa Bogedaina numery parzyste od 14 do końca, Jana III Sobieskiego
Obwodowa komisja wyborcza nr 10
Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, ul. Jana Kilińskiego 5a Pszczyna
Część Osiedla Siedlice ulice: W. Jagiełły, Wojciecha Korfantego numery nieparzyste od 1 do końca
Obwodowa komisja wyborcza nr 11
Szkoła Podstawowa Nr 18 z oddziałami integracyjnymi im. ks. J. Twardowskiego, ul. Księżycowa 25 Pszczyna
Część Osiedla Kolonia Jasna ulice: Bielska numery parzyste od 2 do 16, Bratnia numery nieparzyste od 1 do 27 i numery parzyste od 2 do 28, Brylantowa, Cieszyńska, Kryształowa, Krzywa, Ogrodowa numery nieparzyste od 1 do 27F i numery parzyste od 2 do 24, Piękna numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 26, Radosna, Marii Skłodowskiej-Curie numery parzyste od 2 do 20, Słoneczna, Sznelowiec, Turkusowa, Wesoła, Zacisze, Zdrojowa numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do końca
Obwodowa komisja wyborcza nr 12
Szkoła Podstawowa Nr 18 z oddziałami integracyjnymi im. ks. J. Twardowskiego, ul. Księżycowa 25 Pszczyna
Część Osiedla Kolonia Jasna ulice: Bratnia numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 30 do końca, Bursztynowa, Diamentowa, Granitowa, Grzebłowiec numery nieparzyste od 1 do 25, Gwiaździsta, Koralowa, Kosmonautów, Księżycowa, Kwarcowa, Marmurowa, Miła, Ogrodowa numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 26 do końca, Perłowa, Piękna numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 28 do końca, Platynowa, Przyjaźni, Rubinowa, Serdeczna, Marii Skłodowskiej-Curie numery parzyste od 22 do końca, Srebrna, Stalowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Zdrojowa numery nieparzyste od 21 do końca, Złota, Żelazna
Obwodowa komisja wyborcza nr 13
Zespół Szkół Nr 1, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Część Osiedla Piastów ulice: ks. biskupa H. Bednorza numer 26 i 26A, Bielska numery parzyste od 18 do 42, Henryka Brodatego, Dobrawy, Grzebłowiec numery nieparzyste od 27 do końca, Mieszka I, Kazimierza Odnowiciela, Władysława Opolczyka, Kazimierza Sprawiedliwego, Bolesława Śmiałego
Obwodowa komisja wyborcza nr 14
Zespół Szkół Nr 1, ul. Kazimierza Wielkiego 5 Pszczyna
Część Osiedla Piastów ulice: Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka, Marii Skłodowskiej-Curie numery nieparzyste od 1 do końca, Kazimierza Wielkiego, Ziemowita
Obwodowa komisja wyborcza nr 15
Ośrodek Kultury, ul. Powstańców Śląskich 25a Czarków
Sołectwo Czarków
Obwodowa komisja wyborcza nr 16
"Sołtysówka", ul. Mjr. Henryka Sucharskiego 1 Piasek
Część Sołectwa Piasek Ulice: Azalii, Al. Dębowa, Forsycji, Gajowa, Hortensji, Jasna, Jaśminów, J. Kochanowskiego, Kolejowa, Leśna, Magnolii, Adama Mickiewicza, Ignacego Paderewskiego, Juliusza Słowackiego, Mjr. Henryka Sucharskiego, Juliana Tuwima, Wolności
Obwodowa komisja wyborcza nr 17
Zespół Szkolno-Przedszkolny (budynek nowego przedszkola), ul. Katowicka 57A Piasek
Część Sołectwa Piasek ulice: Dworcowa, Katowicka, Korfantego, Myśliwska, Ogrodowa, Osiedlowa, Osowiec, Podleśna, Polna, Powstańców Śląskich, Rodzinna, Gen. Sikorskiego, Słoneczna, Studzienicka, Szkolna, Górnośląska
Obwodowa komisja wyborcza nr 18
Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Baziowa 17 Jankowice
Część Sołectwa Jankowice ulice: Akacjowa, Baziowa, Cicha, Dzika, Kościelna, Przyśnicza, Pszczelarska, Skotnicza, Wielo Droga, Wspólna, Zacisze, Zgodna, Złote Łany, Złoty Kłos
Obwodowa komisja wyborcza nr 19
Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Baziowa 17 Jankowice
Część Sołectwa Jankowice ulice: Biała, Borowikowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jelenia, Jodłowa, Kasztanowa, Myśliwska, Nowa, Piaskowa, Sarenek, św. Jana Pawła II , Zachodnia, Zagajniki, Zielona, Żubrów
Obwodowa komisja wyborcza nr 20
Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. św. Jana Pawła II 74 Studzienice
Sołectwo Studzienice
Obwodowa komisja wyborcza nr 21
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Żołnierzy Września, ul. Męczenników Oświęcimskich 71 Ćwiklice
Część Sołectwa Ćwiklice ulice: 11 Listopada, gen. Andersa, Piotra Czajkowskiego, Wojciecha Gersona, Grzybowa, Jagodowa, Kombatantów, gen. Kopańskiego, gen. Maczka, Męczenników Oświęcimskich, Obrońców Pokoju, Orzechowa, Owocowa, gen. Sikorskiego, gen. Sosnkowskiego, Strzelców Podhalańskich
Obwodowa komisja wyborcza nr 22
Przedszkole Publiczne Nr 10, ul. Aleksandra Zawadzkiego 5 Ćwiklice
Część Sołectwa Ćwiklice ulice: Spokojna, Wolności, Aleksandra Zawadzkiego
Obwodowa komisja wyborcza nr 23
Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Józefa Weszki, ul. Anieli Krzywoń 5 Rudołtowice
Sołectwo Rudołtowice
Obwodowa komisja wyborcza nr 24
Szkoła Podstawowa Nr 11 (budynek nowego przedszkola), ul. Szkolna 10 Poręba
Sołectwo Poręba
Obwodowa komisja wyborcza nr 25
Szkoła Podstawowa Nr 19, ul. Pokoju 2 Brzeźce
Sołectwo Brzeźce
Obwodowa komisja wyborcza nr 26
Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Grzegorza Fitelberga 1 Łąka
Część Sołectwa Łąka Ulice: Tytusa Chałubińskiego, Józefa Chełmońskiego, Adolfa Dygasińskiego, Grzegorza Fitelberga, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Karola Goli, Grabowa, Jagiellońska, Jaworowa, Jeziorna, Kamienna, Kasztanowa, Stanisława Leszczyńskiego, Lipowa, Cypriana Kamila Norwida, Piastów, Plac Jana Kupca, Kazimierza Przerwy Tetmajera, Juliana Przybosia, Ks. Piotra Skargi, Szymona Szymonowicza, Topolowa, Tysiąclecia, Wczasowa
Obwodowa komisja wyborcza nr 27
Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Grzegorza Fitelberga 1 Łąka
Część Sołectwa Łąka ulice: Jarosława Dąbrowskiego, Akacjowa, Bratków, Kwiatowa, ks. F. Dobrowolskiego, Wojciecha Drzymały, Gerberów, Gospodarcza, Grochowa, Artura Grottgera, Lawendowa, Ignacego Łukasiewicza, Nagietków, Podlaska, Pogodna, Relaksowa, Stokrotek, Turystyczna, Wiejska, Wierzbowa, Wrzosowa, Wypoczynkowa
Obwodowa komisja wyborcza nr 28
Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Hodowców 38 Wisła Wielka
Sołectwo Wisła Wielka
Obwodowa komisja wyborcza nr 29
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Sokola 10 Wisła Mała
Sołectwo Wisła Mała
Obwodowa komisja wyborcza nr 30
Przedszkole Publiczne Nr 14, ul. Jedności 7 Studzionka
Sołectwo Studzionka
Obwodowa komisja wyborcza nr 31
Szpital Powiatowy w Pszczynie prowadzony przez Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z. o. o., ul. dr. Witolda Antesa 11 Pszczyna
Szpital Powiatowy w Pszczynie