pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

  • 19 października 2015
  • 27 października 2015
  • wyświetleń: 63548

Prezydent w Pszczynie - wideo

W piątek w Pszczynie gościł Prezydent RP Andrzeja Duda. Prezydent najpierw odwiedził Muzeum Zamkowe, potem spotkał się z mieszkańcami. Portal pless.pl przeprowadził relacje na żywo z tej wizyty (zapis poniżej). Zapraszamy również na obszerny materiał wideo i zdjęcia.Prezydent Andrzej Duda do Pszczyny przyjechał około godziny 15.20. Pod Muzeum Zamkowym został przywitany przez zastępcę burmistrza Barbarę Sopot-Zembok oraz dyrektora muzeum Macieja Klussa. Andrzejowi Dudzie towarzyszyli parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości.

Wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w Pszczynie - 23.10.2015 · fot.


Po około półgodzinnej wizycie w pałacu spotkał się z mieszkańcami i wygłosił przemówienie na dziedzińcu zamkowym od strony parku.Prezydent mówił o zbliżających się wyborach, roli obywateli. Wspominał również poprzednie wizyty w naszym mieście i zapewniał o kolejnych.

Następnie robił pamiątkowe zdjęcia z mieszkańcami, a także spotkał się ze starostą Pawłem Sadzą i wójtami gmin powiatu pszczyńskiego.

A tak relacjonowaliśmy na żywo wizytę Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Pszczynie (zobaczcie dodatkowe zdjęcia i filmy):

RELACJA NA ŻYWO

Strona odświeża się automatycznie.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA