pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

  • 21 listopada 2014
  • wyświetleń: 3643

Dariusz Skrobol dziękuje za głosy

Dariusz Skrobol za pośrednictwem portalu pless.pl dziękuje mieszkańcom za ponowny wybór na stanowisko burmistrza Pszczyny.

Dariusz Skrobol, burmistrz
Burmistrz Dariusz Skrobol · fot.


Szanowni Państwo, drodzy Wyborcy !

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za to, że obdarzyli mnie Państwo tak wielkim zaufaniem i oddali na mnie głos w wyborach na Burmistrza Pszczyny. Zapewniam, że nadal będę Państwu służył swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem oraz wykorzystam wszystkie możliwości, aby nasza Mała Ojczyzna rozwijała się i piękniała z każdym dniem.

Wygrana w pierwszej turze wyborów dodatkowo zobowiązuje i motywuje mnie do działania na rzecz lokalnej społeczności. Czuję odpowiedzialność i zrobię wszystko, aby spełnić pokładane we mnie nadzieje oraz zrealizować przedstawiony program wyborczy.

Liczę na współpracę wszystkich środowisk oraz ugrupowań, gdyż chciałbym, aby nadchodząca kadencja oparta była przede wszystkim na zgodnym i merytorycznym współdziałaniu.

Gratuluję wszystkim, którzy zdobyli mandat radnego. To nasz wspólny, ogromny sukces !

z wyrazami szacunku

Burmistrz Pszczyny
Dariusz Skrobol

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA