pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

  • 1 grudnia 2010
  • wyświetleń: 6044

RAŚ popiera Dariusza Skrobola

Artykuł sponsorowany:

Ogłoszenie płatne:

Apel Stowarzyszenia Ruch Autonomii Śląska o udział w II turze wyborów na Burmistrza Pszczyny.

RAŚ popiera Dariusza Skrobola


Szanowny Wyborco!

Mieszkańcy Pszczyny w obecnych wyborach samorządowych wykazali się patriotyzmem regionalnym, udzielając mocnego poparcia kandydatom Ruchowi Autonomii Śląska do sejmiku wojewódzkiego. Dziękujemy za zaufanie!

Pszczyniacy! Pierwszy raz w dwudziestoletniej historii pszczyńskiego samorządu terytorialnego doszło do drugiej tury wyborów na Burmistrza Pszczyny. Apelujemy do Państwa o udział w niej i poparcie dnia 5.grudnia Dariusza Skrobola -kandydata lokalnego komitetu wyborczego "Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe".

Dariusz Skrobol w swej działalności społecznej przyczynił się do rozwoju kulturalnego Pszczyny. Regionalista i samorządowiec z dwunastoletnim stażem, wspiera działalność lokalnych stowarzyszeń. Jako zastępca burmistrza w latach 2006-2010 był inicjatorem założenia m.in. Plessart’u, organizacji która skupia pszczyńskich twórców. Podczas jego kadencji sfinalizowane zostały największe inwestycje w infrastrukturę od czasów drugiej wojny światowej. Rodowity Pszczyniak, nie jest członkiem żadnej partii politycznej. Fakt ten pozwoli Dariuszowi Skrobolowi realizować swój program bez nacisków z zewnątrz. 

Szanowni Wyborcy, oddajcie swój głos na Dariusza Skrobola!
Piątego grudnia postawmy na regionalizm i  samorządność bez nacisków, głosując na człowieka, w którym więcej jest ze społecznego działacza niż z polityka.

Poradzymy!
za Zarząd Ruchu Autonomii Śląska.
dr Jerzy Gorzelik

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.