pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

  • 22 listopada 2010
  • wyświetleń: 53861

Kompletne wyniki: Rada Powiatu

Poznaliśmy już wyniki wyborów do Rady Powiatu Pszczyńskiego. Najwięcej głosów zdobyła Platforma Obywatelska, która wyprzedziła Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe o prawie 5%.

Kompletne wyniki: Rada Powiatu
Starostwo Powiatowe w Pszczynie


Po wyborach w Radzie Powiatu zasiądzie więc 9 reprezentantów Platformy Obywatelskiej. 6 mandatów będzie miało Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe, natomiast 5 - Prawo i Sprawiedliwość. Czwartym ugrupowaniem w Radzie Powiatu będzie Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej z 3 mandatami.

Wyniki komitetów:

1. KW Platforma Obywatelska RP - 34,22%
2. KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe - 29,46%
3. KW Prawo i Sprawiedliwość - 21,53%
4. KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej - 14,79%

Skład Rady Powiatu kadencji 2010-2014:

[radni_powiat]

Poniżej prezentujemy pełną listę kandydatów wraz z otrzymaną liczbą głosów i procentowym poparciem w okręgu.

miejsce na liście, nazwisko imię - liczba głosów - % głosów w okręgu

Okręg nr 1

KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Beberok Irena Bogusława - 567 - 6.26%
2 Świerkot Grzegorz Antoni - 270 - 2.98%
3 Jurzykowski Romuald Leszek - 152 - 1.68%
4 Wawrzyczek Jolanta - 334 - 3.69%
5 Bąk Roman Stanisław - 147 - 1.62%
6 Piątek Zbigniew Józef - 204 - 2.25%
7 Faruga Andrzej Wojciech - 152 - 1.68%
8 Hess Ryszard Lucjan - 108 - 1.19%
9 Czermak Adam Jerzy - 24 - 0.27%
10 Sawicki Przemysław Andrzej - 287 - 3.17%
Głosów na listę 2 245 - 24.80%

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Sodzawiczny Jerzy Rudolf - 297 - 3.28%
2 Gembalczyk Bronisław - 646 - 7.13%
3 Sekta Stefan Franciszek - 268 - 2.96%
4 Pabin Józef Andrzej - 374 - 4.13%
5 Zioła Karol Eligiusz - 60 - 0.66%
6 Strączek Wojciech Michał - 105 - 1.16%
7 Urbanek Wiesław Grzegorz - 142 - 1.57%
8 Mastrowski Bogusław Jan - 70 - 0.77%
9 Biolik Jacek Henryk - 40 - 0.44%
10 Wuzik Alojzy Józef - 43 - 0.47%
Głosów na listę 2 045 - 22.59%

KWW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 Pastuszka Jacek - 931 - 10.28%
2 Ożarowska Maria - 610 - 6.74%
3 Godziek Stanisław - 170 - 1.88%
4 Goliasz Roman Marian - 56 - 0.62%
5 Świerkot Czesław Walenty - 246 - 2.72%
6 Spyra Krzysztof Augustyn - 159 - 1.76%
7 Czernek Edward - 140 - 1.55%
Głosów na listę 2 312 - 25.54%

KW LIGA SAMORZĄDOWA ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ
1 Kolarczyk Henryk Jan - 717 - 7.92%
2 Wróbel Franciszek Wojciech - 668 - 7.38%
3 Szendera Waldemar Michał - 144 - 1.59%
4 Rozmus Józef Jerzy - 183 - 2.02%
5 Paszek Tadeusz Andrzej - 193 - 2.13%
6 Szczotka Tadeusz Józef - 150 - 1.66%
7 Bojdoł Urszula Maria - 90 - 0.99%
8 Tetla Piotr Rafał - 74 - 0.82%
9 Jacek Piotr Stefan - 66 - 0.73%
10 Bierwiaczonek Mirosława Ewa - 167 - 1.84%
Głosów na listę 2 452 - 27.08%

Okręg nr 2

KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Bandola Barbara Elżbieta - 697 - 13.72%
2 Stanczyk Andrzej - 322 - 6.34%
3 Komandera Maciej Ryszard - 101 - 1.99%
4 Kula Grzegorz Antoni - 181 - 3.56%
5 Ligęza Kazimierz Franciszek - 78 - 1.53%
6 Gwóźdź Anna Zofia - 268 - 5.27%
Głosów na listę 1 647 - 32.41%

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Łoboda Eugeniusz - 185 - 3.64%
2 Śmieja Bronisław Marek - 623 - 12.26%
3 Wojtala Adam Marek - 186 - 3.66%
4 Czerwińska-Kwiatek Aleksandra Iwona - 164 - 3.23%
5 Syc Zbigniew Jerzy - 113 - 2.22%
6 Ulczok Janusz Józef - 73 - 1.44%
Głosów na listę 1 344 - 26.45%

KWW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 Wojciech Alojzy Władysław - 660 - 12.99%
2 Czysz Józef - 588 - 11.57%
3 Waliczek Bogusława Teresa - 155 - 3.05%
4 Pławecki Janusz Krzysztof - 221 - 4.35%
5 Repeta Paweł Jacek - 347 - 6.83%
6 Mączewski Michał Grzegorz - 120 - 2.36%
Głosów na listę 2 091 - 41.15%

Okręg nr 3:

KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Sadza Paweł Ryszard - 1034 - 11.29%
2 Cieszewski Damian Marek - 508 - 5.55%
3 Wiktorczyk Witold Karol - 512 - 5.59%
4 Kalafarska Jolanta Maria - 187 - 2.04%
5 Szwarc Marian Józef - 458 - 5.00%
6 Motyka Henryk - 119 - 1.30%
7 Brzęczek Joanna - 122 - 1.33%
8 Kamiński Sebastian Aleksander - 105 - 1.15%
9 Prządka Janusz Piotr - 199 - 2.17%
10 Klaja-Krawczyk Magdalena Maria - 42 - 0.46%
11 Dyrda Ryszard Roman - 139 - 1.52%
12 Łebecki Zbigniew Dariusz - 432 - 4.72%
Głosów na listę 3 857 - 42.11%

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Bałuch Tadeusz Grzegorz - 481 - 5.25%
2 Boba Bogumiła Maria - 642 - 7.01%
3 Dziedzic Helena Aniela - 149 - 1.63%
4 Jurczak Maria Jadwiga - 76 - 0.83%
5 Friebe Dominika Agnieszka - 30 - 0.33%
6 Zjawiony Teresa Urszula - 114 - 1.24%
7 Olejarczyk Sławomir Mateusz - 29 - 0.32%
8 Ryguła Zenon Adam - 90 - 0.98%
9 Kawka Lesław Marek - 14 - 0.15%
10 Worona Paweł Andrzej - 52 - 0.57%
11 Bielecki Michał Grzegorz - 34 - 0.37%
Głosów na listę 1 711 - 18.68%

KWW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 Tetla Józef Tomasz - 791 - 8.64%
2 Szostak Maria Danuta - 524 - 5.72%
3 Kuś-Wiktorko Anna Małgorzata - 284 - 3.10%
4 Zbijowska Barbara Teresa - 177 - 1.93%
5 Komraus Zbigniew Florian - 84 - 0.92%
6 Piasek Bogusław Andrzej - 58 - 0.63%
7 Ananicz Izabella - 120 - 1.31%
8 Harazin Tadeusz Eryk - 121 - 1.32%
9 Glowacka-Bieszczad Karina Adriana - 54 - 0.59%
10 Hlawiczka Mieczysław Jan - 147 - 1.60%
11 Steinert Artur Gustaw - 172 - 1.88%
12 Gładki Józef Antoni - 49 - 0.53%
Głosów na listę 2 581 - 28.18%

KW LIGA SAMORZĄDOWA ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ
1 Wróblewska-Kubala Ewa Irena - 170 - 1.86%
2 Noskowski Zbigniew Henryk - 258 - 2.82%
3 Grządziel Irena Alicja - 106 - 1.16%
4 Fuchs Dariusz Marek - 87 - 0.95%
5 Krzyżowski Henryk Teodor - 51 - 0.56%
6 Klemens Krystyna Maria - 50 - 0.55%
7 Szczepańczyk Leszek Bronisław - 93 - 1.02%
8 Czylok Zbigniew Franciszek - 55 - 0.60%
9 Libek Andrzej Franciszek - 13 - 0.14%
10 Kościelny Jerzy Antoni - 78 - 0.85%
11 Hurny Józef Stanisław - 28 - 0.31%
12 Adamus Maria Zdzisława - 22 - 0.24%
Głosów na listę 1 011 - 11.04%

Okręg nr 4

KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Wanot Grzegorz Marian - 684 - 8.04%
2 Jeleń Zygmunt Szczepan - 942 - 11.07%
3 Orlik Janusz Piotr - 443 - 5.21%
4 Bartecki Jacek Stanisław - 267 - 3.14%
5 Makara Aleksander - 118 - 1.39%
6 Chrobok Władysław Rafał - 146 - 1.72%
7 Skrzyńska Jolanta Maria - 201 - 2.36%
8 Indeka Jacek Marian - Studzionka 194 - 2.28%
Głosów na listę 2 995 - 35.20%

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Malcher Aleksander Franciszek - 645 - 7.58%
2 Moń Czesław Karol - 117 - 1.38%
3 Trefon Marek Jan - 30 - 0.35%
4 Grygier Zdzisław Michał - 352 - 4.14%
5 Januszewski Waldemar - 292 - 3.43%
6 Krupa Andrzej Stanisław - 86 - 1.01%
7 Firganek Danuta Aleksandra - 71 - 0.83%
8 Grzywińska Bożena Maria - 30 - 0.35%
9 Wybrańczyk Adam Paweł - 92 - 1.08%
10 Szweda Wojciech Antoni - 73 - 0.86%
Głosów na listę 1 788 - 21.02%

KWW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 Skrobol Dariusz - 778 - 9.14%
2 Drąszkowski Tomasz Maciej - 177 - 2.08%
3 Harazin Ryszard Józef - 315 - 3.70%
4 Caputa Krzysztof - 237 - 2.79%
5 Wieczorek Piotr Paweł - 141 - 1.66%
6 Mikołajec Franciszek Jerzy - 46 - 0.54%
7 Tendera Dawid Marcin - 83 - 0.98%
8 Goraus Marek Stanisław - 63 - 0.74%
9 Białas Jerzy Franciszek - 235 - 2.76%
10 Standura Marcin Michał - 249 - 2.93%
Głosów na listę 2 324 - 27.32%

KW LIGA SAMORZĄDOWA ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ
1 Mazurczyk Stanisław Tadeusz - 366 - 4.30%
2 Kędzior Jarosław Marian - 25 - 0.29%
3 Goraus Bernard Paweł - 94 - 1.10%
4 Brachaczek Ilona - 38 - 0.45%
5 Lipus Waldemar Janusz - 222 - 2.61%
6 Szuster Józef Franciszek - 376 - 4.42%
7 Kanik Marek Aleksander - 57 - 0.67%
8 Kubis Łukasz Marcin - 170 - 2.00%
9 Pająk Krzysztof Władysław - 53 - 0.62%
Głosów na listę 1 401 - 16.47%

Okręg nr 5

KW KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Pająk Eugeniusz Jan - 643 - 10.97%
2 Tucka-Marek Agata Katarzyna - 561 - 9.58%
3 Bańczyk Roman Tadeusz - 250 - 4.27%
4 Krzempek Józef Eugeniusz - 143 - 2.44%
5 Sitek Przemysław Marek - 116 - 1.98%
6 Czajkowski Benedykt - 126 - 2.15%
7 Herman Damian Florian - 305 - 5.21%
Głosów na listę 2 144 - 36.59%

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Nogły Grzegorz Gabriel - 759 - 12.95%
2 Frysz Danuta Janina - 150 - 2.56%
3 Wańczura Bronisław Franciszek - 117 - 2.00%
4 Mołdrzyk Sebastian Paweł - 88 - 1.50%
5 Przekwas Maciej - 40 - 0.68%
6 Kościelny Janusz - 68 - 1.16%
Głosów na listę 1 222 - 20.86%

KWW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 Pisarek Tadeusz - 323 - 5.51%
2 Goik Zdzisław Józef - 412 - 7.03%
3 Fusik Małgorzata - 190 - 3.24%
4 Gawlas Władysław - 115 - 1.96%
5 Baron Iwona - 365 - 6.23%
6 Mokwa Jan Krzysztof - 129 - 2.20%
7 Cieśla Edward Piotr - 65 - 1.11%
8 Owczarek Mariusz Łukasz - 188 - 3.21%
Głosów na listę 1 787 - 30.50%

KW LIGA SAMORZĄDOWA ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ
1 Szner Janusz Franciszek - 117 - 2.00%
2 Królik Mariusz - 62 - 1.06%
3 Brachaczek Olga Maria - 47 - 0.80%
4 Krosny Jan - 149 - 2.54%
5 Wołoszyn Janusz - 146 - 2.49%
6 Niebisz Andrzej Jerzy - 95 - 1.62%
7 Milanowski Jan 46 Pawłowice - 42 - 0.72%
8 Zielonka Roman - 48 - 0.82%
Głosów na listę 706 - 12.05%

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA