Wybory samorządowe 2024
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Kandydaci do Rady Miejskiej w Pszczynie
Okręg nr 1
osiedla: Powstańców Śląskich, Piłsudskiego, Daszyńskiego, Podstarzyniec, Polne Domy, Stara Wieś
Pozycja nr 1
Dominika
Grund
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Dominika
Kraus
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Beata
Wieczorek
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 4
Rafał
Szczotka
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 5
Mateusz
Małek
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Okręg nr 2
osiedla: Śródmieście, Siedlice, Kolonia Jasna, Piastów, Kępa, Stare Miasto
Pozycja nr 1
Aleksandra
Magiera
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Ewa
Dziubińska
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Tomasz
Żur
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 4
Joanna
Rozmus
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 5
Damian
Lazar
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 6
Rafał
Kochan
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Okręg nr 3
Jankowice, Studzienice, Czarków, Piasek, Ćwiklice, Rudołtowice
Pozycja nr 1
Remigiusz
Żyła
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Józef
Lazarek
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Ewelina
Beczała
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 4
Marta
Skowron
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 5
Łukasz
Borski
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Okręg nr 4
Poręba, Łąka, Brzeźce, Wisła Wielka, Wisła Mała, Studzionka
Pozycja nr 1
Sebastian
Pinocy
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Waldemar
Wuzik
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Kinga
Jacek-Wuzik
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 4
Tomasz
Gruszczyk
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 5
Dorota
Skowron
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Kandydaci do Rady Powiatu Pszczyńskiego
Okręg nr 1
gminy: Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Suszec
Pozycja nr 1
Michał
Pilz
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Karol
Utrata
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Żaneta
Zacher
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Okręg nr 2
gmina Miedźna
Pozycja nr 1
Anna
Kucki
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Anna
Kmiotek
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Bronisław
Lukasek
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Kandydaci do Sejmiku Województwa Śląskiego
Pozycja nr 1
Adam
Machalica
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Jolanta
Milas
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Dorota
Płotkowska-Janas
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 4
Jacek
Kocot
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 5
Urszula
Krzemień-Rother
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 6
Waldemar
Szendera
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 7
Grzegorz
Sztoler
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 8
Gabriela
Nowakowska
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 9
Ilona
Kanclerz
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni