pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Kandydaci do rady powiatu pszczyńskiego

Okręg nr 1

gminy: Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Suszec

Wojciech Lala

Pozycja nr 1

Wojciech
Lala

KWW Ziemia Pszczyńska

Andrzej Babiński

Pozycja nr 2

Andrzej
Babiński

KWW Ziemia Pszczyńska

Renata Sekta

Pozycja nr 3

Renata
Sekta

KWW Ziemia Pszczyńska

Irena Musiał

Pozycja nr 4

Irena
Musiał

KWW Ziemia Pszczyńska

Agata Lisowicz-Wala

Pozycja nr 5

Agata
Lisowicz-Wala

KWW Ziemia Pszczyńska

Damian Gruszka

Pozycja nr 6

Damian
Gruszka

KWW Ziemia Pszczyńska

Marcin Parma

Pozycja nr 7

Marcin
Parma

KWW Ziemia Pszczyńska

Okręg nr 2

gmina Miedźna

Barbara Bandoła

Pozycja nr 1

Barbara
Bandoła

KWW Ziemia Pszczyńska

Andrzej Stańczyk

Pozycja nr 2

Andrzej
Stańczyk

KWW Ziemia Pszczyńska

Beata Komandera

Pozycja nr 3

Beata
Komandera

KWW Ziemia Pszczyńska

Kazimierz Ligęza

Pozycja nr 4

Kazimierz
Ligęza

KWW Ziemia Pszczyńska

Teresa Sochacka

Pozycja nr 5

Teresa
Sochacka

KWW Ziemia Pszczyńska

Okręg nr 3

część gminy Pszczyna - osiedla: Daszyńskiego, Kępa, Kolonia Jasna, Piastów, Piłsudskiego, Podstarzyniec, Polne Domy, Powstańców Śląskich, Siedlice, Stara Wieś, Stare Miasto, Śródmieście

Paweł Sadza

Pozycja nr 1

Paweł
Sadza

KWW Ziemia Pszczyńska

Damian Cieszewski

Pozycja nr 2

Damian
Cieszewski

KWW Ziemia Pszczyńska

Barbara Foltyn

Pozycja nr 3

Barbara
Foltyn

KWW Ziemia Pszczyńska

Witold Wiktorczyk

Pozycja nr 4

Witold
Wiktorczyk

KWW Ziemia Pszczyńska

Maria Kaczyńska-Kapusta

Pozycja nr 5

Maria
Kaczyńska-Kapusta

KWW Ziemia Pszczyńska

Zuzanna Wilczek

Pozycja nr 6

Zuzanna
Wilczek

KWW Ziemia Pszczyńska

Marian Szwarc

Pozycja nr 7

Marian
Szwarc

KWW Ziemia Pszczyńska

Okręg nr 4

część gminy Pszczyna - sołectwa: Brzeźce, Czarków, Cwiklice, Jankowice, Piasek, Poręba, Rudołtowice, Studzienice, Studzionka, Wisła Mała, Wisła Wielka, Łąka

Grzegorz Wanot

Pozycja nr 1

Grzegorz
Wanot

KWW Ziemia Pszczyńska

Michał Pudełko

Pozycja nr 2

Michał
Pudełko

KWW Ziemia Pszczyńska

Renata Nowok

Pozycja nr 3

Renata
Nowok

KWW Ziemia Pszczyńska

Wioletta Bienioszek

Pozycja nr 4

Wioletta
Bienioszek

KWW Ziemia Pszczyńska

Joanna Brożek

Pozycja nr 5

Joanna
Brożek

KWW Ziemia Pszczyńska

Artur Pławecki

Pozycja nr 6

Artur
Pławecki

KWW Ziemia Pszczyńska

Janusz Orlik

Pozycja nr 7

Janusz
Orlik

KWW Ziemia Pszczyńska

Paweł Przybyła

Pozycja nr 8

Paweł
Przybyła

KWW Ziemia Pszczyńska

Okręg nr 5

gmina Pawłowice

Roman Bańczyk

Pozycja nr 1

Roman
Bańczyk

KWW Ziemia Pszczyńska

Andrzej Pilis

Pozycja nr 2

Andrzej
Pilis

KWW Ziemia Pszczyńska

Joanna Słowińska

Pozycja nr 3

Joanna
Słowińska

KWW Ziemia Pszczyńska

Marek Kret

Pozycja nr 4

Marek
Kret

KWW Ziemia Pszczyńska

Sylwia Kolankowska

Pozycja nr 5

Sylwia
Kolankowska

KWW Ziemia Pszczyńska

Marzena Zielińska

Pozycja nr 6

Marzena
Zielińska

KWW Ziemia Pszczyńska