pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Kandydaci do rady powiatu pszczyńskiego

Okręg nr 1

gminy: Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Suszec

Jerzy Sodzawiczny

Pozycja nr 1

Jerzy
Sodzawiczny

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Stefan Ryt

Pozycja nr 1

Stefan
Ryt

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Wojciech Lala

Pozycja nr 1

Wojciech
Lala

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Krzysztof Spyra

Pozycja nr 2

Krzysztof
Spyra

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Franciszek Wróbel

Pozycja nr 2

Franciszek
Wróbel

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Andrzej Babiński

Pozycja nr 2

Andrzej
Babiński

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Pozycja nr 3

Józef
Pabin

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Aleksandra Kocima

Pozycja nr 3

Aleksandra
Kocima

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Renata Sekta

Pozycja nr 3

Renata
Sekta

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Marek Urbańczyk

Pozycja nr 4

Marek
Urbańczyk

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Katarzyna Goździk

Pozycja nr 4

Katarzyna
Goździk

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Irena Musiał

Pozycja nr 4

Irena
Musiał

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Pozycja nr 5

Grażyna
Paszek

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Małgorzata Cieślar

Pozycja nr 5

Małgorzata
Cieślar

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Agata Lisowicz-Wala

Pozycja nr 5

Agata
Lisowicz-Wala

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Ewa Pająk

Pozycja nr 6

Ewa
Pająk

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Grzegorz Zbijowski

Pozycja nr 6

Grzegorz
Zbijowski

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Damian Gruszka

Pozycja nr 6

Damian
Gruszka

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Grażyna Waliczek

Pozycja nr 7

Grażyna
Waliczek

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Roman Bąk

Pozycja nr 7

Roman
Bąk

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Marcin Parma

Pozycja nr 7

Marcin
Parma

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Okręg nr 2

gmina Miedźna

Danuta Kocurek

Pozycja nr 1

Danuta
Kocurek

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Roman Pająk

Pozycja nr 1

Roman
Pająk

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Barbara Bandoła

Pozycja nr 1

Barbara
Bandoła

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Alojzy Wojciech

Pozycja nr 2

Alojzy
Wojciech

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Jadwiga Granatyr

Pozycja nr 2

Jadwiga
Granatyr

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Andrzej Stańczyk

Pozycja nr 2

Andrzej
Stańczyk

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Barbara Opołka-Kóska

Pozycja nr 3

Barbara
Opołka-Kóska

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Jerzy Domżoł

Pozycja nr 3

Jerzy
Domżoł

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Beata Komandera

Pozycja nr 3

Beata
Komandera

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Bogdan Buss

Pozycja nr 4

Bogdan
Buss

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Pozycja nr 4

Krystyna
Przewoźnik

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Kazimierz Ligęza

Pozycja nr 4

Kazimierz
Ligęza

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Ludwik Lisek

Pozycja nr 5

Ludwik
Lisek

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Anna Noga

Pozycja nr 5

Anna
Noga

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Teresa Sochacka

Pozycja nr 5

Teresa
Sochacka

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Okręg nr 3

część gminy Pszczyna - osiedla: Daszyńskiego, Kępa, Kolonia Jasna, Piastów, Piłsudskiego, Podstarzyniec, Polne Domy, Powstańców Śląskich, Siedlice, Stara Wieś, Stare Miasto, Śródmieście

Pozycja nr 1

Bogumiła
Boba

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Krystian Szostak

Pozycja nr 1

Krystian
Szostak

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Paweł Sadza

Pozycja nr 1

Paweł
Sadza

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Tadeusz Bałuch

Pozycja nr 2

Tadeusz
Bałuch

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Anna Kuś

Pozycja nr 2

Anna
Kuś

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Damian Cieszewski

Pozycja nr 2

Damian
Cieszewski

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Ryszard Mejsak

Pozycja nr 3

Ryszard
Mejsak

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Joanna Wrzeszcz

Pozycja nr 3

Joanna
Wrzeszcz

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Barbara Foltyn

Pozycja nr 3

Barbara
Foltyn

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Barbara Bober

Pozycja nr 4

Barbara
Bober

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Magdalena Klaja-Krawczyk

Pozycja nr 4

Magdalena
Klaja-Krawczyk

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Witold Wiktorczyk

Pozycja nr 4

Witold
Wiktorczyk

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Henryk Milerski

Pozycja nr 5

Henryk
Milerski

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Artur Krzyżaniak

Pozycja nr 5

Artur
Krzyżaniak

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Maria Kaczyńska-Kapusta

Pozycja nr 5

Maria
Kaczyńska-Kapusta

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Pozycja nr 6

Gabriela
Fabian

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Olga Baksik

Pozycja nr 6

Olga
Baksik

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Zuzanna Wilczek

Pozycja nr 6

Zuzanna
Wilczek

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Jan Mikołajec

Pozycja nr 7

Jan
Mikołajec

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Ryszard Ziobro

Pozycja nr 7

Ryszard
Ziobro

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Marian Szwarc

Pozycja nr 7

Marian
Szwarc

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Okręg nr 4

część gminy Pszczyna - sołectwa: Brzeźce, Czarków, Cwiklice, Jankowice, Piasek, Poręba, Rudołtowice, Studzienice, Studzionka, Wisła Mała, Wisła Wielka, Łąka

Pozycja nr 1

Aleksander
Malcher

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Gabriela Januszewska

Pozycja nr 1

Gabriela
Januszewska

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Grzegorz Wanot

Pozycja nr 1

Grzegorz
Wanot

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Jacek Poterałowicz

Pozycja nr 2

Jacek
Poterałowicz

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Zdzisław Grygier

Pozycja nr 2

Zdzisław
Grygier

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Michał Pudełko

Pozycja nr 2

Michał
Pudełko

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Adam Chrostek

Pozycja nr 3

Adam
Chrostek

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Waldemar Lipus

Pozycja nr 3

Waldemar
Lipus

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Renata Nowok

Pozycja nr 3

Renata
Nowok

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Pozycja nr 4

Renata
Żemła

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Joanna Skrzypczyk

Pozycja nr 4

Joanna
Skrzypczyk

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Wioletta Bienioszek

Pozycja nr 4

Wioletta
Bienioszek

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Pozycja nr 5

Leszek
Majcher

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Stanisław Mazurczyk

Pozycja nr 5

Stanisław
Mazurczyk

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Joanna Brożek

Pozycja nr 5

Joanna
Brożek

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Pozycja nr 6

Aleksandra
Szewczyk

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Halina Kubis

Pozycja nr 6

Halina
Kubis

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Artur Pławecki

Pozycja nr 6

Artur
Pławecki

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Barbara Rzadkowska

Pozycja nr 7

Barbara
Rzadkowska

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Dariusz Grajcarek

Pozycja nr 7

Dariusz
Grajcarek

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Janusz Orlik

Pozycja nr 7

Janusz
Orlik

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Tadeusz Żyła

Pozycja nr 8

Tadeusz
Żyła

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Paweł Przybyła

Pozycja nr 8

Paweł
Przybyła

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Okręg nr 5

gmina Pawłowice

Helena Gąska

Pozycja nr 1

Helena
Gąska

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Zdzisław Goik

Pozycja nr 1

Zdzisław
Goik

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Roman Bańczyk

Pozycja nr 1

Roman
Bańczyk

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Mirosław Orszulik

Pozycja nr 2

Mirosław
Orszulik

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Krzysztof Szymura

Pozycja nr 2

Krzysztof
Szymura

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Andrzej Pilis

Pozycja nr 2

Andrzej
Pilis

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Marek Lucjan

Pozycja nr 3

Marek
Lucjan

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Ewa Barciok

Pozycja nr 3

Ewa
Barciok

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Joanna Słowińska

Pozycja nr 3

Joanna
Słowińska

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Wiesław Konieczny

Pozycja nr 4

Wiesław
Konieczny

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Grażyna Nabagło

Pozycja nr 4

Grażyna
Nabagło

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Marek Kret

Pozycja nr 4

Marek
Kret

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Bogumiła Tekla

Pozycja nr 5

Bogumiła
Tekla

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Ewa Polok

Pozycja nr 5

Ewa
Polok

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Sylwia Kolankowska

Pozycja nr 5

Sylwia
Kolankowska

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska

Piotr Cimała

Pozycja nr 6

Piotr
Cimała

Lista nr 18: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Marzena Skorupa

Pozycja nr 6

Marzena
Skorupa

Lista nr 19: KWW Ziemia Pszczyńska