pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Kandydaci do rady miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 1

Osiedle Stare Miasto, osiedle Józefa Piłsudskiego, osiedle Ignacego Daszyńskiego, osiedle Podstarzyniec, osiedle Polne Domy, osiedle Powstańców Śląskich, osiedle Kępa, osiedle Stara Wieś

Edward Kania

Pozycja nr 1

Edward
Kania

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Dariusz Fuchs

Pozycja nr 2

Dariusz
Fuchs

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Jadwiga Hołownia

Pozycja nr 3

Jadwiga
Hołownia

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Joanna Kania

Pozycja nr 4

Joanna
Kania

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Andrzej Wicher

Pozycja nr 5

Andrzej
Wicher

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Krzysztof Winiarczuk

Pozycja nr 6

Krzysztof
Winiarczuk

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Ewa Spyrczak

Pozycja nr 7

Ewa
Spyrczak

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Paweł Wrzeszcz

Pozycja nr 8

Paweł
Wrzeszcz

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Okręg nr 2

Osiedle Śródmieście, osiedle Siedlice, osiedle Kolonia Jasna, osiedle Piastów

Ewa Czembor

Pozycja nr 1

Ewa
Czembor

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Justyna Waliczek

Pozycja nr 2

Justyna
Waliczek

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Arkadiusz Wiśniowski

Pozycja nr 3

Arkadiusz
Wiśniowski

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Artur Mamok

Pozycja nr 4

Artur
Mamok

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Miłosz Klemens

Pozycja nr 5

Miłosz
Klemens

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Okręg nr 3

Sołectwo Czarków, sołectwo Piasek, sołectwo Jankowice, sołectwo Studzienice, sołectwo Ćwiklice, sołectwo Rudołtowice

Renata Sosna

Pozycja nr 1

Renata
Sosna

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Barbara Psik

Pozycja nr 2

Barbara
Psik

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Jacek Kubis

Pozycja nr 3

Jacek
Kubis

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Jolanta Spek

Pozycja nr 4

Jolanta
Spek

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Katarzyna Lazarek

Pozycja nr 5

Katarzyna
Lazarek

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Marek Wojtala

Pozycja nr 6

Marek
Wojtala

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Jarosław Zawisza

Pozycja nr 7

Jarosław
Zawisza

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Okręg nr 4

Sołectwo Poręba, sołectwo Brzeźce, sołectwo Łąka, sołectwo Wisła Wielka, sołectwo Wisła Mała, sołectwo Studzionka

Łukasz Tetla

Pozycja nr 1

Łukasz
Tetla

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Janusz Magiera

Pozycja nr 2

Janusz
Magiera

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Monika Pękała

Pozycja nr 3

Monika
Pękała

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Magdalena Nowok

Pozycja nr 4

Magdalena
Nowok

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Elżbieta Nowrotek

Pozycja nr 5

Elżbieta
Nowrotek

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Daniel Kolarz

Pozycja nr 6

Daniel
Kolarz

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Jan Nowrotek

Pozycja nr 7

Jan
Nowrotek

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Kandydaci do rady powiatu pszczyńskiego

Okręg nr 1

gminy: Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Suszec

Stefan Ryt

Pozycja nr 1

Stefan
Ryt

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Franciszek Wróbel

Pozycja nr 2

Franciszek
Wróbel

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Aleksandra Kocima

Pozycja nr 3

Aleksandra
Kocima

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Katarzyna Goździk

Pozycja nr 4

Katarzyna
Goździk

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Małgorzata Cieślar

Pozycja nr 5

Małgorzata
Cieślar

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Grzegorz Zbijowski

Pozycja nr 6

Grzegorz
Zbijowski

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Roman Bąk

Pozycja nr 7

Roman
Bąk

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Okręg nr 2

gmina Miedźna

Roman Pająk

Pozycja nr 1

Roman
Pająk

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Jadwiga Granatyr

Pozycja nr 2

Jadwiga
Granatyr

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Jerzy Domżoł

Pozycja nr 3

Jerzy
Domżoł

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Pozycja nr 4

Krystyna
Przewoźnik

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Anna Noga

Pozycja nr 5

Anna
Noga

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Okręg nr 3

część gminy Pszczyna - osiedla: Daszyńskiego, Kępa, Kolonia Jasna, Piastów, Piłsudskiego, Podstarzyniec, Polne Domy, Powstańców Śląskich, Siedlice, Stara Wieś, Stare Miasto, Śródmieście

Krystian Szostak

Pozycja nr 1

Krystian
Szostak

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Anna Kuś

Pozycja nr 2

Anna
Kuś

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Joanna Wrzeszcz

Pozycja nr 3

Joanna
Wrzeszcz

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Magdalena Klaja-Krawczyk

Pozycja nr 4

Magdalena
Klaja-Krawczyk

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Artur Krzyżaniak

Pozycja nr 5

Artur
Krzyżaniak

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Olga Baksik

Pozycja nr 6

Olga
Baksik

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Ryszard Ziobro

Pozycja nr 7

Ryszard
Ziobro

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Okręg nr 4

część gminy Pszczyna - sołectwa: Brzeźce, Czarków, Cwiklice, Jankowice, Piasek, Poręba, Rudołtowice, Studzienice, Studzionka, Wisła Mała, Wisła Wielka, Łąka

Gabriela Januszewska

Pozycja nr 1

Gabriela
Januszewska

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Zdzisław Grygier

Pozycja nr 2

Zdzisław
Grygier

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Waldemar Lipus

Pozycja nr 3

Waldemar
Lipus

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Joanna Skrzypczyk

Pozycja nr 4

Joanna
Skrzypczyk

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Stanisław Mazurczyk

Pozycja nr 5

Stanisław
Mazurczyk

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Halina Kubis

Pozycja nr 6

Halina
Kubis

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Dariusz Grajcarek

Pozycja nr 7

Dariusz
Grajcarek

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Tadeusz Żyła

Pozycja nr 8

Tadeusz
Żyła

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Okręg nr 5

gmina Pawłowice

Zdzisław Goik

Pozycja nr 1

Zdzisław
Goik

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Krzysztof Szymura

Pozycja nr 2

Krzysztof
Szymura

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Ewa Barciok

Pozycja nr 3

Ewa
Barciok

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Grażyna Nabagło

Pozycja nr 4

Grażyna
Nabagło

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Ewa Polok

Pozycja nr 5

Ewa
Polok

KW Liga Samorządowa Pierwsza

Piotr Cimała

Pozycja nr 6

Piotr
Cimała

KW Liga Samorządowa Pierwsza