pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Michał Szołdra

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju
Michał Szołdra

Kandydat do rady gminy Goczałkowice

Okręg nr 1
`Od urodzenia mieszkam w Goczałkowicach- Zdrój. Mam 29 lat i jest menadżerem w Ogrodach Kapias, wizytówce Naszej Gminy.
Ukończyłem Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie, następnie zdobyłem stopień Licencjata - specjalność: Zarządzanie finansowe oraz stopień Magistra - specjalność: Specjalność menadżerska na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.
`Jestem ekspertem z zakresu analizy strategicznej, której badaniem zajmowałem się pisząc dwie prace dyplomowe. Podczas realizacji celów napotkane problemy rozwiązuję kompleksowo wykorzystując umiejętności z dziedzin ekonomii, finansów, marketingu, ekonometrii, statystyki i psychologii.
`Posiadam doświadczenie w realizacji projektów krajowych, także tych z wykorzystaniem środków pochodzących z funduszy Unijnych oraz międzynarodowych, w których nie bez znaczenia była znajomość języków obcych. Jestem radnym Rady Gminy Goczałkowice-Zdrój kadencji 2014-2018.
Moja rodzina od pokoleń związana jest z Naszą Gminą, czynnie angażując się w jej życie. Nie są mi zatem obce mocne i słabe strony lokalnego środowiska.
`Zdaję sobie sprawę z tego, że mandat Radnego stanowi kredyt zaufania jakim kandydata obdarzają mieszkańcy. Żywię przekonanie, iż moje dotychczasowe doświadczenia pozwoli mi tego zaufania nie zawieść.

Okręg 1:Borowinowa, Parkowa, Stawowa, Uzdrowiskowa nr 26 - 86, Wiosenna, Zielona
www.razemdlagoczalkowic.pl