pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Adam Wrona

KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna
Adam Wrona

Kandydat do rady gminy Miedźna

Okręg nr 8
40 lat, mieszkaniec Woli, ul. Przemysłowej. Mąż i ojciec, społecznie udzielam się przede wszystkim jako członek rady rodziców w Szkole Podstawowej nr 2. Teraz mając możliwość wzięcia udziało w wyborach, chciałbym realizować swoje pomysły również jako radny. Jednocześnie z góry chciałbym podziękować każdemu, kto udzieli mi poparcia 21 października.

Program wyborczy:

1.Remont mostu „Bronisław”
Tu chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że biorąc pod uwagę jak dużo mieszkańców dojeżdża do pracy oraz młodzieży do szkół ponadpodstawowych należało by dążyć do remontu tego mostu.

2.Stworzenie nowych miejsc parkingowych przy ul. Przemysłowej
Pomiędzy drogą a chodnikiem pozostało trochę miejsca które można by było wykorzystać na miejsca parkingowe których brakuje.

3.Poprawa oświetlenia ul. Przemysłowej
Po wykonaniu chodnika wzdłuż ul. Przemysłowej po którym chodzi bardzo dużo osób zapomniano o oświetleniu co zapewniło by zwiększenie bezpieczeństwa wieczorową porą.

4. Rozwinięcie programów prewencyjnych odnośnie narkotyków i alkoholu w szkołach
W dzisiejszych czasach słyszy się coraz więcej o różnego rodzaju zagrożeniach oraz ofiarach środków odurzających takich jak dopalacze narkotyki i tym podobne .Uważam że należy uświadamiać naszą młodzież o skutkach i konsekwencjach używania wszelkich tych używek.

5. Odkomarzanie i częstsze koszenie terenów zielonych
Wiedząc o tym jak uciążliwe są owady takie jak komary i jak bardzo potrafią uprzykrzyć nasze życie i naszych dzieci. Odkomarzanie należy przeprowadzać zanim komary się wylęgną co pozwoli nam spokojniej żyć. Odpowiednio często wykoszone tereny zielone sprawią, że komary nie będą w nich szukać schronienia, a jednocześnie w naszej okolicy będzie po prostu ładniej.

6.Modernizacja placu zabaw przy ul. Przemysłowej
Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo naszych najmłodszych obywateli należało by naprawić piaskownicę oraz ławeczki.

Masz pytanie do mnie? Chętnie odpowiem:

tel. 600 821 349
e-mail: wronaadam1977@o2.pl

Zapraszam także do śledzenia naszej strony internetowej: komitetzpomyslem.ewola.pl/