pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Katarzyna Pławecka

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe
Katarzyna Pławecka

Kandydat do rady miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 3
Lista nr 23
Pozycja nr 4
Mam 45 lat. Pszczyna to miasto moje i moich przodków. Jestem mężatką, mamą dwóch wspaniałych nastolatek Od 15 lat pracuję w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Studzienicach w charakterze pedagoga i nauczyciela informatyki. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Potrzeba działań społecznych, to stan , który od lat gości w naszym domu. Wraz z mężem i córkami angażujemy się chętnie w wiele akcji charytatywnych.
Wiem, że sport, kultura i czytelnictwo jest skutecznym sposobem na nudę dla młodych. Jestem za tworzeniem i wspieraniem miejsc, w których nasze starsze i młodsze dzieci mogłyby się spotykać, spędzać wolny czas zgodnie ze swoimi talentami i możliwościami.
Ważne dla mnie jest to, w jakich warunkach nasze dzieci i młodzież spędzają duży kawał dnia, czyli szkoła. Będę poświęcić swój czas na to, by nasze szkoły były bezpieczne, przyjazne i przestronne. Troska o młode pokolenie , to nie jedyny cel moich zainteresowań. Ważnymi dla mnie też są problemy ludzi starszych. To w ich imieniu zamierzam wspierać wszystkie inicjatywy związane z „jesienią życia”.
Następną ważną dla nie kwestią to bezpieczeństwo. Będę starała się słuchać mieszkańców, ponieważ oni najlepiej wiedzą, co zagraża ich bezpieczeństwu. Asfaltowe, szerokie drogi, chodniki, oświetlenie, ograniczenia prędkości to priorytet w tym zakresie. Niektóre z tych działań nie wymagają wielkich nakładów finansowych a jedynie inicjatywy, którą ze swojej strony oferuję.
Uważam, że najważniejsze są mądre, przemyślane i przedyskutowane decyzje, które będą jak najlepiej służyły wszystkim mieszkańcom.
Deklaruję pełne zaangażowanie i godne reprezentowanie swoich wyborców. Zapewniam, że oddając na mnie swój głos nie zawiedziecie się Państwo.
Katarzyna Pławecka