pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Barbara Szmajduch

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe
Barbara Szmajduch

Kandydat do rady miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 1
Lista nr 23
Pozycja nr 8
PSZCZYNA… PO PROSTU LUBIĘ
Nazywam się Barbara Szmajduch. Mam 38 lat i od urodzenia mieszkam w Pszczynie. Z miastem tym związana jestem od wielu pokoleń. Tu 10 lat temu na świat przyszła moja córka Iga. Tu też mieszkają moi bliscy, znajomi i przyjaciele. Pracuję w piekarni „Brzęczek” na stanowisku sprzedawcy.
Jako mieszkanka Pszczyny od lat obserwuję z jakimi problemami zmagają się mieszkańcy. Zawód jaki wykonuję umożliwia mi bezpośredni kontakt z nimi, co z pewnością ułatwia wsłuchiwanie się w ich potrzeby. Szczególnie bliskie są mi potrzeby dzieci i osób niepełnosprawnych. Do Rady Miasta startuje w okręgu nr 1 z listy Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego, Komitetu z którego o reelekcje ubiega się urzędujący burmistrz Dariusz Skrobol. Jako radna zamierzam wspierać podjęte prze Niego inicjatywy, takie jak budowa parku wodnego przy ulicy Bramkowej. Chciałbym, aby nasze dzieci miały tam warunki do udanej i bezpiecznej zabawy. Innym problemem, z którym chciałabym się zmierzyć jako radna, to usuwanie barier architektonicznych na jakie w wielu miejscach napotykają osoby niepełnosprawne. Wysokie krawężniki przy przejściach dla pieszych nie tylko utrudniają, ale czynią niebezpiecznym dostanie się na drugą stronę ulicy. Jako radna z uwagą będę się wsłuchiwać w głos mieszkańców. Deklaruję dać z siebie wszystko co najlepsze, swoją energię i wrażliwość.
Jeżeli chcecie Państwo aby taka osoba reprezentowała Was w nowej Radzie, oddajcie na mnie głos w zbliżających się wyborach.
Pozdrawiam Barbara Szmajduch