pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Monika Kiełkowska

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe
Monika Kiełkowska

Kandydat do rady miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 1
Lista nr 23
Pozycja nr 6
Nazywam się Monika Kiełkowska. Jestem żoną Piotra i dumną mamą siedemnastoletniej Emilii. Z miastem tym związana jestem emocjonalnie i nie zamieniłabym tego miejsca na żadne inne na świecie. Jestem otwarta na wszelkie inicjatywy społeczne. Dlatego też zdecydowałam się na start w wyborach do Rady Miasta.
Sport to sposób na udane spędzenie czasu z moją rodziną. Chcę, aby sport był też skuteczną alternatywa dla powszechnego zgnuśnienia młodego pokolenia. Wiem, że mamy dzieci o różnych możliwościach i dlatego potrzebujemy współpracy szkół, klubów sportowych oraz rodziców by się rozwijały. Twórzmy wspólnie miejsca, w których starsze i młodsze dzieci mogłyby się spotykać, spędzać wolny czas zgodnie ze swoimi talentami i zainteresowaniami. Dzieci i młodzież są dla mnie niezwykle ważne. To między innymi tej grupie zamierzam poświęcić swój czas i doświadczenie pełniąc obowiązki Radnej. Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe z którego list mam zaszczyt startować od początku swego istnienia duży nacisk kładło na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dwie kadencje współpracy naszych radnych z burmistrzem Dariuszem Skrobolem zaowocowały wieloma inwestycjami w infrastrukturze drogowej. Zrobię wszystko aby ta tendencja się utrzymała. Ostatnie lata to coraz większe zainteresowanie turystyką rowerową. Spory ruch w niedawno otwartej wypożyczalni rowerów i na nowo powstałych odcinkach tras rowerowych pokazuje, że mieszkańcy podobnych inwestycji oczekują.
Deklaruję pełne zaangażowanie i godne reprezentowanie swoich wyborców. Zapewniam. Że oddając na mnie swój głos nie zawiedziecie się Państwo.
Monika Kiełkowska