pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Kandydaci na wójta gminy Suszec

Kandydat na wójta

Marian
Pawlas

KWW Mariana Pawlasa

Kandydaci do rady gminy Suszec

Okręg nr 1

Sołectwo Kobielice - ulice: Graniczna, Jana Pawła II, Pańska, Pochyła, Radosna, Równa, Spacerowa, Sportowa numery nieparzyste oraz numery parzyste od ul. Topolowej do numeru 12, Topolowa, Wiejska, Wspólna, Zacisz

Okręg nr 1

Szymon
Sekta

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 2

Sołectwo Kobielice - ulice: Borowa, Dobra, Gajowa, Jagodowa, Kościelna, Krzywa, Księżycowa, Leśna, Łanowa, Pszczyńska, Rolna, Sołecka, Sportowa od ul. Pszczyńskiej do numeru 8, numery parzyste, Stara Droga, Swojska, Zagonowa, Zakątek, Zbożowa, Zielona

Okręg nr 2

Antoni
Kuś

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 3

Sołectwo Kryry - wszystkie ulice

Okręg nr 3

Janusz
Beer

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 4

Sołectwo Mizerów - ulice: Boczna, Dworska, Lipki, Młyńska, Potoczek, Wyzwolenia od granicy z sołectwem Kryry do ul. Uczniowskiej

Okręg nr 4

Krzysztof
Świerczek

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 5

Sołectwo Mizerów - ulice: Borki, Grobla, Grzybowa, Folwarczna, Hetmaniok, Mały Dwór, Mleczna, Nadrzeczna, Nowowiejska, Prosta, Średni Dwór, Uczniowska, Wyzwolenia od ul. Uczniowskiej do końca

Okręg nr 5

Zdzisław
Dajka

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 6

Sołectwo Radostowice - ulice: Bażantów, Dworcowa od ul.Pszczyńskiej do końca numery nieparzyste, Graniczna od granicy z sołectwem Kobielice do ul. Porębskiej, Kleparska, Krzywa, Łączna, Malinowa, Orzechowa, Pszczyńska od granicy z sołectwem Kobielice do ul. Dworcowej, Sporna od ul. Pszczyńskiej do ul. Malinowej, Spólnik, Stara Droga, Studzienka, Wrzosowa

Okręg nr 6

Jan
Matula

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 7

Sołectwo Radostowice - ulice: Bartnicza, Brzymowa, Czarkowska, Dębowa, Dworcowa od ul. Pszczyńskiej do końca numery parzyste, Graniczna od ul. Porębskiej do końca, Jemiołowa, Jesionowa, Kocankowa, Ks. Popiełuszki, Ks. Żydka, Porębska, Pszczyńska od ul. Dworcowej do końca, Sosnowa, Sporna od ul.Porębskiej do ul. Malinowej, Wysok

Okręg nr 7

Bronisław
Polok

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 8

Sołectwo RudziczkaUlice: Drozdów, Kleszczowska od ul. Pszczyńskiej do ul. Woszczyckiej, Kombatantów, Krucza, Ks. Józefa Barona, Kwiatowa, Łąkowa, Pawia, Podleśna, Pogodna, Pszczyńska od ul. Kleszczowskiej do ul. Adama Napieralskiego, Słowików, Szkolna od ul. Adama Napieralskiego do granicy z miastem Żory, Woszczycka

Okręg nr 8

Jarosław
Geisler

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 9

Sołectwo Rudziczka - ulice: Adama Napieralskiego, Baraniok, Barwna, Kleszczowska od ul. Pszczyńskiej do końca, Pszczyńska od ul. Adama Napieralskiego do granicy z sołectwem Suszec, Spółdzielcza, Strażacka, Szkolna od ul. Adama Napieralskiego do granicy z sołectwem Suszec, Tęczowa, Turkusowa, Wąska

Okręg nr 9

Jacek
Szymanowski

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 10

Sołectwo Suszec - ulice: Błękitna, Cicha, Gospodarska, Kolonia Podlesie, Kopcowa, Ogrodowa, Plac Odnowy, Polna, Pszczyńska od ul. Wyzwolenia do granicy z sołectwem Kobielice, Stacyjna, Szkolna od ul. Świętego Jana do końca, Świętego Jana od ul. Ogrodowej do ul. Zagrodowej numery parzyste oraz od numeru 27 do numeru 61, numery nieparzyste

Okręg nr 10

Jan
Spyra

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 11

Sołectwo Suszec - ulice: Dolna od ul. Brzozowej do końca, Królówka, Na Grabówki, Okrężna, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Pszczela, Skrajna, Skromna, Środkowa, Świętego Jana od nr 63 do końca numery nieparzyste oraz od ul. Zagrodowej do końca numery parzyste, Zagrodowa, Zgońska

Okręg nr 11

Damian
Gębała

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 12

Sołectwo Suszec - ulice: Astrów, Brzozowa, Cmentarna, Dolna od ul. Pszczyńskiej do ul. Brzozowej, Klubowa, Ks. Kanonika Mieczysława Jesionka, Mleczarska, Narcyzów, osiedle im.Księdza Ryszarda Kulika, Piaskowa od ul. Pszczyńskiej do torów kolejowych, Piaskowa nr 25 ABC, Pszczyńska od nr 43 do ul. Ogrodowej numery nieparzyste, Skryta, Słoneczna, Szkolna od ul. Świętego Jana do granicy z sołectwem Rudziczka, Świętego Jana od ul. Pszczyńskiej do numeru 25, numery nieparzyste oraz od ul. Pszczyńskiej do ul. Ogrodowej numery parzyste, Tulipanów, Ludwika Witoszy, Żwirowa

Okręg nr 12

Andrzej
Urbanek

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 13

Sołectwo Suszec - ulica Piaskowa od nr 9 do nr 23

Okręg nr 13

Ireneusz
Król

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 14

Sołectwo Suszec - ulice: Baranowicka, Bursztynowa, Deszczowa, Miła, Mokra, Nowa, Perłowa, Pszczyńska od ul. Baranowickiej do granicy z sołectwem Rudziczka numery parzyste, Pszczyńska od granicy z sołectwem Rudziczka do nr 41 numery nieparzyste, Srebrna, Stawowa, Szklarniowa, Wąska, Wielodroga od ul. Baranowickiej do ul. Diamentowej, Wiosenna, Złota

Okręg nr 14

Adam
Tchorz

KWW Mariana Pawlasa

Okręg nr 15

Sołectwo Suszec - ulice: Akacjowa, Branica, Brylantowa, Bukowa, Cegielniana, Chłopska, Diamentowa, Garbarska, Jabłoniowa, Jodłowa, Pawła Godźka, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Pszczyńska od ul. Baranowickiej do ul. Wyzwolenia numery parzyste, Wielodroga od ul. Diamentowej do końca, Wyzwolenia

Okręg nr 15

Eugeniusz
Kukla

KWW Mariana Pawlasa