pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Kandydaci na burmistrza Pszczyny

Marcela Kanafek-Lewandowska

Kandydat na burmistrza

Marcela
Kanafek-Lewandowska

KW Prawo i Sprawiedliwość

Dariusz Skrobol

Kandydat na burmistrza

Dariusz
Skrobol

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Przemysław Wieczorek

Kandydat na burmistrza

Przemysław
Wieczorek

KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Kandydaci do rady miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 1

Osiedle Stare Miasto, osiedle Józefa Piłsudskiego, osiedle Ignacego Daszyńskiego, osiedle Podstarzyniec, osiedle Polne Domy, osiedle Powstańców Śląskich, osiedle Kępa, osiedle Stara Wieś

Marcela Kanafek-Lewandowska

Pozycja nr 1

Marcela
Kanafek-Lewandowska

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Maciej Stieber

Pozycja nr 1

Maciej
Stieber

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Bożena Wieczorek

Pozycja nr 1

Bożena
Wieczorek

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Edward Kania

Pozycja nr 1

Edward
Kania

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Marcelina Leki

Pozycja nr 1

Marcelina
Leki

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Henryk Kopiec

Pozycja nr 2

Henryk
Kopiec

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Ryszard Baron

Pozycja nr 2

Ryszard
Baron

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Oskar Witański

Pozycja nr 2

Oskar
Witański

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Dariusz Fuchs

Pozycja nr 2

Dariusz
Fuchs

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Maria Szostak

Pozycja nr 2

Maria
Szostak

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Józef Ryguła

Pozycja nr 3

Józef
Ryguła

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Marek Dutkowski

Pozycja nr 3

Marek
Dutkowski

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Damian Tyndyk

Pozycja nr 3

Damian
Tyndyk

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Jadwiga Hołownia

Pozycja nr 3

Jadwiga
Hołownia

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Roman Urbańczyk

Pozycja nr 3

Roman
Urbańczyk

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Jacek Stadnik

Pozycja nr 4

Jacek
Stadnik

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Ewa Chwedyna

Pozycja nr 4

Ewa
Chwedyna

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Krzysztof Szweda

Pozycja nr 4

Krzysztof
Szweda

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Joanna Kania

Pozycja nr 4

Joanna
Kania

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Janusz Ziernicki

Pozycja nr 4

Janusz
Ziernicki

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Pozycja nr 5

Joanna
Gaża

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Bogusława Pochyły

Pozycja nr 5

Bogusława
Pochyły

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Arkadiusz Janda

Pozycja nr 5

Arkadiusz
Janda

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Andrzej Wicher

Pozycja nr 5

Andrzej
Wicher

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Grzegorz Cempura

Pozycja nr 5

Grzegorz
Cempura

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Brygida Kotas

Pozycja nr 6

Brygida
Kotas

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Joanna Kędzior

Pozycja nr 6

Joanna
Kędzior

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Gabriela Dygowska

Pozycja nr 6

Gabriela
Dygowska

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Krzysztof Winiarczuk

Pozycja nr 6

Krzysztof
Winiarczuk

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Monika Kiełkowska

Pozycja nr 6

Monika
Kiełkowska

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Stanisław Pyclik

Pozycja nr 7

Stanisław
Pyclik

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Aleksandra Jarczok

Pozycja nr 7

Aleksandra
Jarczok

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Paulina Worona

Pozycja nr 7

Paulina
Worona

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Ewa Spyrczak

Pozycja nr 7

Ewa
Spyrczak

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Jacek Kobyliński

Pozycja nr 7

Jacek
Kobyliński

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Józef Lekki

Pozycja nr 8

Józef
Lekki

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Bernadeta Sojka-Jany

Pozycja nr 8

Bernadeta
Sojka-Jany

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Szymon Kamiński

Pozycja nr 8

Szymon
Kamiński

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Paweł Wrzeszcz

Pozycja nr 8

Paweł
Wrzeszcz

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Barbara Szmajduch

Pozycja nr 8

Barbara
Szmajduch

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Okręg nr 2

Osiedle Śródmieście, osiedle Siedlice, osiedle Kolonia Jasna, osiedle Piastów

Marek Szklorz

Pozycja nr 1

Marek
Szklorz

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Arkadiusz Gardiasz

Pozycja nr 1

Arkadiusz
Gardiasz

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Przemysław Wieczorek

Pozycja nr 1

Przemysław
Wieczorek

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Ewa Czembor

Pozycja nr 1

Ewa
Czembor

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Barbara Sopot-Zembok

Pozycja nr 1

Barbara
Sopot-Zembok

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Kamil Widłok

Pozycja nr 2

Kamil
Widłok

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Tomasz Niesyto

Pozycja nr 2

Tomasz
Niesyto

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Aneta Król

Pozycja nr 2

Aneta
Król

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Justyna Waliczek

Pozycja nr 2

Justyna
Waliczek

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Krystyna Fuławka

Pozycja nr 2

Krystyna
Fuławka

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Andrzej Cyran

Pozycja nr 3

Andrzej
Cyran

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Grzegorz Kuczera

Pozycja nr 3

Grzegorz
Kuczera

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Stanisław Stypka

Pozycja nr 3

Stanisław
Stypka

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Arkadiusz Wiśniowski

Pozycja nr 3

Arkadiusz
Wiśniowski

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Roman Piesiur

Pozycja nr 3

Roman
Piesiur

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Pozycja nr 4

Monika
Major

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Elżbieta Jasińska

Pozycja nr 4

Elżbieta
Jasińska

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Anita Kwiatkowska

Pozycja nr 4

Anita
Kwiatkowska

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Artur Mamok

Pozycja nr 4

Artur
Mamok

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Ryszard Dudek

Pozycja nr 4

Ryszard
Dudek

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Pozycja nr 5

Sylwia
Bartecka

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Halina Stoppa

Pozycja nr 5

Halina
Stoppa

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Marek Czakański

Pozycja nr 5

Marek
Czakański

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Miłosz Klemens

Pozycja nr 5

Miłosz
Klemens

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Janusz Chudy

Pozycja nr 5

Janusz
Chudy

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Daniel Osiński

Pozycja nr 6

Daniel
Osiński

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Beata Olszynka

Pozycja nr 6

Beata
Olszynka

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Ewa Kołodziejczyk

Pozycja nr 6

Ewa
Kołodziejczyk

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Katarzyna Granda

Pozycja nr 7

Katarzyna
Granda

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Małgorzata Bąk

Pozycja nr 7

Małgorzata
Bąk

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Monika Rąba

Pozycja nr 7

Monika
Rąba

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Okręg nr 3

Sołectwo Czarków, sołectwo Piasek, sołectwo Jankowice, sołectwo Studzienice, sołectwo Ćwiklice, sołectwo Rudołtowice

Czesław Moń

Pozycja nr 1

Czesław
Moń

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Renata Dyrda

Pozycja nr 1

Renata
Dyrda

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Magdalena Szromek

Pozycja nr 1

Magdalena
Szromek

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Renata Sosna

Pozycja nr 1

Renata
Sosna

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Leszek Szczotka

Pozycja nr 1

Leszek
Szczotka

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Andrzej Mańka

Pozycja nr 2

Andrzej
Mańka

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Marek Głombek

Pozycja nr 2

Marek
Głombek

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Michał Kozub

Pozycja nr 2

Michał
Kozub

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Barbara Psik

Pozycja nr 2

Barbara
Psik

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Andrzej Wojtanowicz

Pozycja nr 2

Andrzej
Wojtanowicz

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Dominika Major-Piszczek

Pozycja nr 3

Dominika
Major-Piszczek

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Mariusz Stencel

Pozycja nr 3

Mariusz
Stencel

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Arkadiusz Adamczyk

Pozycja nr 3

Arkadiusz
Adamczyk

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Jacek Kubis

Pozycja nr 3

Jacek
Kubis

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Renata Kordasiewicz

Pozycja nr 3

Renata
Kordasiewicz

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Pozycja nr 4

Krzysztof
Jacek

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Wanda Wyroba

Pozycja nr 4

Wanda
Wyroba

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Jolanta Spek

Pozycja nr 4

Jolanta
Spek

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Katarzyna Pławecka

Pozycja nr 4

Katarzyna
Pławecka

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Pozycja nr 5

Joanna
Kowalik

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Michał Niedziela

Pozycja nr 5

Michał
Niedziela

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Aurelia Kania

Pozycja nr 5

Aurelia
Kania

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Katarzyna Lazarek

Pozycja nr 5

Katarzyna
Lazarek

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Piotr Wieczorek

Pozycja nr 5

Piotr
Wieczorek

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Barbara Masny

Pozycja nr 6

Barbara
Masny

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Bożena Sodzawiczny

Pozycja nr 6

Bożena
Sodzawiczny

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Mateusz Grzegorzek

Pozycja nr 6

Mateusz
Grzegorzek

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Marek Wojtala

Pozycja nr 6

Marek
Wojtala

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Magdalena Pitala

Pozycja nr 6

Magdalena
Pitala

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Rafał Wróbel

Pozycja nr 7

Rafał
Wróbel

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Zawisza

Pozycja nr 7

Jarosław
Zawisza

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Mirosław Kozik

Pozycja nr 7

Mirosław
Kozik

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Mateusz Jędrysik

Pozycja nr 8

Mateusz
Jędrysik

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Jerzy Ceglarek

Pozycja nr 8

Jerzy
Ceglarek

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Okręg nr 4

Sołectwo Poręba, sołectwo Brzeźce, sołectwo Łąka, sołectwo Wisła Wielka, sołectwo Wisła Mała, sołectwo Studzionka

Michał Ziebura

Pozycja nr 1

Michał
Ziebura

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Marta Wojciechowska-Smolarz

Pozycja nr 1

Marta
Wojciechowska-Smolarz

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Weronika Pająk

Pozycja nr 1

Weronika
Pająk

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Łukasz Tetla

Pozycja nr 1

Łukasz
Tetla

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Dariusz Skrobol

Pozycja nr 1

Dariusz
Skrobol

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Piotr Rabaszowski

Pozycja nr 2

Piotr
Rabaszowski

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Kamil Łysień

Pozycja nr 2

Kamil
Łysień

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Andrzej Janosz

Pozycja nr 2

Andrzej
Janosz

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Janusz Magiera

Pozycja nr 2

Janusz
Magiera

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Stanisław Goraus

Pozycja nr 2

Stanisław
Goraus

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Marcin Manowski

Pozycja nr 3

Marcin
Manowski

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Walenty Ryguła

Pozycja nr 3

Walenty
Ryguła

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Kamil Kołoczek

Pozycja nr 3

Kamil
Kołoczek

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Monika Pękała

Pozycja nr 3

Monika
Pękała

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Ireneusz Gruszka

Pozycja nr 3

Ireneusz
Gruszka

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Mariola Konofał

Pozycja nr 4

Mariola
Konofał

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Magdalena Lazar

Pozycja nr 4

Magdalena
Lazar

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Dawid Gałuszka

Pozycja nr 4

Dawid
Gałuszka

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Magdalena Nowok

Pozycja nr 4

Magdalena
Nowok

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Teresa Kuś

Pozycja nr 4

Teresa
Kuś

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Pozycja nr 5

Celina
Górecka

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Marzena Stebel

Pozycja nr 5

Marzena
Stebel

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Katarzyna Niedźwiedź

Pozycja nr 5

Katarzyna
Niedźwiedź

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Elżbieta Nowrotek

Pozycja nr 5

Elżbieta
Nowrotek

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Bartłomiej Dzida

Pozycja nr 5

Bartłomiej
Dzida

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Grażyna Majewska-Tetla

Pozycja nr 6

Grażyna
Majewska-Tetla

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Jacek Indeka

Pozycja nr 6

Jacek
Indeka

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Agnieszka Jasińska

Pozycja nr 6

Agnieszka
Jasińska

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Daniel Kolarz

Pozycja nr 6

Daniel
Kolarz

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Sylwia Kołodyńska

Pozycja nr 6

Sylwia
Kołodyńska

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Krystian Czypek

Pozycja nr 7

Krystian
Czypek

Lista nr 10: KW Prawo i Sprawiedliwość

Jolanta Operchalska

Pozycja nr 7

Jolanta
Operchalska

Lista nr 20: KWW Ziemia Pszczyńska

Pozycja nr 7

Adam
Grzyb

Lista nr 21: KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Jan Nowrotek

Pozycja nr 7

Jan
Nowrotek

Lista nr 22: KW Liga Samorządowa Pierwsza

Barbara Uszok

Pozycja nr 7

Barbara
Uszok

Lista nr 23: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe