pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Kandydaci na wójta gminy Pawłowice

Franciszek Dziendziel

Kandydat na wójta

Franciszek
Dziendziel

KWW Franciszka Dziendziela

Grzegorz Nogły

Kandydat na wójta

Grzegorz
Nogły

KWW Grzegorza Nogłego

Kandydaci do rady gminy Pawłowice

Okręg nr 1

Część Sołectwa Pawłowice - ulice: Dobra, Gospodarcza, Górka, Granica, Lebiodowiec, Łączna, Prosta od ul. Szkolnej do ul. Wodzisławskiej, Mickiewicza od ul. Polnej do ul.Wodzisławskiej, Pieczarkowa, Poligonowa, Polna od ul. Zjednoczenia do drogi wjazdowej do kościoła i od ul. Zjednoczenia do cmentarza, Rybacka, Spacerowa, Sportowa, Szkolna bez nr 36, Wesoła, Wyzwolenia, Zapłocie, Zjednoczenia numery nieparzyste od nr 69 do końca i numery parzyste od nr 54 do końca.

Irena Grabowska

Okręg nr 1

Irena
Grabowska

KWW Franciszka Dziendziela

Alojzy Krosny

Okręg nr 1

Alojzy
Krosny

KWW Grzegorza Nogłego

Okręg nr 2

Część Sołectwa Pawłowice - ulice: Astrów, Bratków, Prosta od ul. Wodzisławskiej do ul. Nowej, 1 Maja, 3 Maja, Mały Rynek, Miarki, Mickiewicza od ul. Wodzisławskiej do ul.Przemysłowej, Nowa, Ogrodowa, Poprzeczna, Przemysłowa, Skowronków, Strzyżyków, Wodzisławska, Wrzosowa.

Grzegorz Cyrulik

Okręg nr 2

Grzegorz
Cyrulik

KWW Grzegorza Nogłego

Bolesław Oracz

Okręg nr 2

Bolesław
Oracz

KWW Franciszka Dziendziela

Okręg nr 3

Część Sołectwa Pawłowice - ulice: Aleja Lipowa, Grzybowa, Katowicka, Klonowa, Kol. Studzieńska, Leśna, Młyńska, Myśliwska, Pszczyńska,Radosna, Rolników, Stawowa, Strumieńska, Tartaczna, Wspólna, Zamkowa, Zjednoczenia numery nieparzyste od nr 1 do nr 67 i numery parzyste od nr 2 do nr 52.

Janusz Harazin

Okręg nr 3

Janusz
Harazin

KWW Grzegorza Nogłego

Ewa Kłosek

Okręg nr 3

Ewa
Kłosek

KWW Franciszka Dziendziela

Okręg nr 4

Część Sołectwa Osiedle Pawłowice - ulice: Polna od drogi wjazdowej do kościoła oraz nr: 17, 18, 24, 25, 26, 27, 28, 29, Szkolna nr 36.

Karolina Szymaniec-Mlicka

Okręg nr 4

Karolina
Szymaniec-Mlicka

KWW Grzegorza Nogłego

Andrzej Tyszko

Okręg nr 4

Andrzej
Tyszko

KWW Franciszka Dziendziela

Okręg nr 5

Część Sołectwa Osiedle Pawłowice - ulice : Polna nr: 19, 20, 21, 22, 23, 35, 37, Krucza 10, Wojska Polskiego.

Zbigniew Dusza

Okręg nr 5

Zbigniew
Dusza

KWW Franciszka Dziendziela

Grzegorz Pisarek

Okręg nr 5

Grzegorz
Pisarek

KWW Grzegorza Nogłego

Okręg nr 6

Część Sołectwa Osiedle Pawłowice - ulice: Górnicza nr: 1, 1A, 8,9,10, 12,13,14,15,16,20, Pukowca.

Aleksander Szymura

Okręg nr 6

Aleksander
Szymura

KWW Franciszka Dziendziela

Tomasz Żuchowski

Okręg nr 6

Tomasz
Żuchowski

KWW Grzegorza Nogłego

Okręg nr 7

Część Sołectwa Osiedle Pawłowice - ulice: Górnicza nr: 2, 4, 5, 6, 7, 11, Kręta, Orzechowa, Wąska.

Bogusława Pietrek

Okręg nr 7

Bogusława
Pietrek

KWW Franciszka Dziendziela

Teresa Zwolińska-Bandyk

Okręg nr 7

Teresa
Zwolińska-Bandyk

KWW Grzegorza Nogłego

Okręg nr 8

Sołectwo Pniówek - wszystkie ulice; Część Sołectwa Krzyżowice - ulice: Ekologiczna, Orla.

Helena Matera

Okręg nr 8

Helena
Matera

KWW Franciszka Dziendziela

Beata Nowak

Okręg nr 8

Beata
Nowak

KWW Grzegorza Nogłego

Okręg nr 9

Część Sołectwa Pielgrzymowice - ulice : Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cieszyńska, Dębowa, Golasowicka, Grabowa, Grunwaldzka, Jastrzębska, Jodłowa, Krzyżowa, Miarki, Olchowa, Podlesie, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Stroma, Turystyczna, Wąska, Wierzbowa, Zdrojowa, Zielona, Zebrzydowicka.

Mirosław Michalik

Okręg nr 9

Mirosław
Michalik

KWW Grzegorza Nogłego

Kamil Wawrzyczek

Okręg nr 9

Kamil
Wawrzyczek

KWW Franciszka Dziendziela

Okręg nr 10

Część Sołectwa Pielgrzymowice - ulice: Borowa, Brzezińska, Cisowa, Daszyńskiego, Generała Sikorskiego, Graniczna, Groblowa, Gruntowa, Jasna, Modrzewiowa, Piękna, Pogodna, Powstańców, Ruptawska, Rzeczna, Srebrna, Świerkowa, Widokowa, Wiśniowa, Ziołowa.

Iwona Baron

Okręg nr 10

Iwona
Baron

KWW Franciszka Dziendziela

Henryk Opacki

Okręg nr 10

Henryk
Opacki

KWW Grzegorza Nogłego

Okręg nr 11

Część Sołectwa Warszowice - ulice: Borki, Borowików, Cieszyńska, Gajowa, Kaniówka, Kolejowa, Koronna, Kościelna, Ks. A. Czembora, Ks. E. Piwonia, Lawendowa, Łąkowa, Piekucz, Pszczyńska, Rydzów, Szoszowska, Szybowa.

Aleksander Pawłowski

Okręg nr 11

Aleksander
Pawłowski

KWW Grzegorza Nogłego

Andrzej Szaweł

Okręg nr 11

Andrzej
Szaweł

KWW Franciszka Dziendziela

Okręg nr 12

Część Sołectwa Warszowice - ulice: Boryńska, Cicha, Drozdów, Granica, Kormoranów, Krótka, Ks. F. Miczka, Łagodna, Miła, Nad Młynką, Osińska, Poprzeczna, Przyjazna, Spokojna, Stawowa, Strażacka, Szczygłów, Wiesława Hanczarka, Zacisze, Żorska.

Damian Herman

Okręg nr 12

Damian
Herman

KWW Grzegorza Nogłego

Robert Stajer

Okręg nr 12

Robert
Stajer

KWW Franciszka Dziendziela

Okręg nr 13

Sołectwo Golasowice - wszystkie ulice.

Antoni Trzaskalik

Okręg nr 13

Antoni
Trzaskalik

KWW Grzegorza Nogłego

Krzysztof Woryna

Okręg nr 13

Krzysztof
Woryna

KWW Franciszka Dziendziela

Okręg nr 14

Sołectwo Krzyżowice - bez ulic: Ekologiczna, Orla.

Piotr Fojcik

Okręg nr 14

Piotr
Fojcik

KWW Grzegorza Nogłego

Beata Wala

Okręg nr 14

Beata
Wala

KWW Franciszka Dziendziela

Okręg nr 15

Sołectwo Jarząbkowice - wszystkie ulice.

Dariusz Czakon

Okręg nr 15

Dariusz
Czakon

KWW Franciszka Dziendziela

Józef Krzempek

Okręg nr 15

Józef
Krzempek

KWW Grzegorza Nogłego