pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Kandydaci na wójta gminy Miedźna

Marcin Germanek

Kandydat na wójta

Marcin
Germanek

KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna

Jan Słoninka

Kandydat na wójta

Jan
Słoninka

KW Nowa Energia

Bronisław Śmieja

Kandydat na wójta

Bronisław
Śmieja

KW Prawo i Sprawiedliwość

Bogdan Taranowski

Kandydat na wójta

Bogdan
Taranowski

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Kandydaci do rady gminy Miedźna

Okręg nr 1

Sołectwo Grzawa, Miedźna - ulice: ul. Pszczyńska, ul. Wiejska od 1 do 19 oraz od 120 do 130.

Agnieszka Janosz

Okręg nr 1

Agnieszka
Janosz

KW Prawo i Sprawiedliwość

Urszula Maryjosz

Okręg nr 1

Urszula
Maryjosz

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Adam Wojtala

Okręg nr 1

Adam
Wojtala

KWW Przyjazna Gmina

Okręg nr 2

Sołectwo Miedźna - ulice: Bieruńska, Janygowiec, Potok, Spółdzielcza, Szkolna, Wiejska od nr 20 do nr 47 oraz od nr 84 do nr 119.

Marian Brandys

Okręg nr 2

Marian
Brandys

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Marcin Jochem

Okręg nr 2

Marcin
Jochem

KW Nowa Energia

Andrzej Painta

Okręg nr 2

Andrzej
Painta

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 3

Sołectwo Miedźna - ulice: Dębowa, Krótka, Leśna, Okrężna, Polna, Poprzeczna Słoneczna, Topolowa, Wiejska od nr 48 do do nr 83.

Bartłomiej Botor

Okręg nr 3

Bartłomiej
Botor

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Piotr Müller

Okręg nr 3

Piotr
Müller

KW Prawo i Sprawiedliwość

Tomasz Nycz

Okręg nr 3

Tomasz
Nycz

KW Nowa Energia

Okręg nr 4

Sołectwo Frydek

Okręg nr 4

Adam
Jędrysek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Mariusz Wojtala

Okręg nr 4

Mariusz
Wojtala

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Okręg nr 5

Sołectwo Gilowice

Marcin Drob

Okręg nr 5

Marcin
Drob

KW Nowa Energia

Stanisław Lubański

Okręg nr 5

Stanisław
Lubański

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Jan Nowak

Okręg nr 5

Jan
Nowak

KW Prawo i Sprawiedliwość

Katarzyna Tomska

Okręg nr 5

Katarzyna
Tomska

KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna

Okręg nr 6

Sołectwo Wola - ulice: Bzów, Cicha, Kasztanowa, Kopalniana, Międzyrzecka, Ogrodowa, Orzechowa, Polna, Poprzeczna, Przemysłowa-domy prywatne, Pszczyńska — domy prywatne nieparzyste, Rajska, Różana, Rzemieślnicza, Rzeźbiarza, Sadowa, Spokojna, Stawowa, Wiśniowa, Wspólna, Zbożowa.

Andrzej Kempny

Okręg nr 6

Andrzej
Kempny

KW Prawo i Sprawiedliwość

Bogumiła Kulczyk

Okręg nr 6

Bogumiła
Kulczyk

KW Nowa Energia

Urszula Pękała

Okręg nr 6

Urszula
Pękała

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Okręg nr 7

Sołectwo Wola - ulice: Błachowa, Graniczna, Górnicza-domy prywatne, Krótka, Kwiatowa, Mokra, Oświęcimska, Powstańców, Pszczyńska-domy prywatne parzyste, Starorzeczna, Szkolna-domy prywatne, Wałowa, Wiślana

Beata Kula

Okręg nr 7

Beata
Kula

KW Prawo i Sprawiedliwość

Bronisława Niesyto

Okręg nr 7

Bronisława
Niesyto

KW Nowa Energia

Henryk Rozmus

Okręg nr 7

Henryk
Rozmus

KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna

Urszula Urbańczyk

Okręg nr 7

Urszula
Urbańczyk

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Okręg nr 8

Sołectwo Wola I - ulice: Górnicza od nr 26 do nr 35, Osiedle Pod Sosnami - ulice: Przemysłowa-bloki.

Adam Domasik

Okręg nr 8

Adam
Domasik

KW Nowa Energia

Marek Gruszka

Okręg nr 8

Marek
Gruszka

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Adam Wrona

Okręg nr 8

Adam
Wrona

KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna

Okręg nr 9

Sołectwo Wola I - ulica Górnicza - bloki od 14 do nr 15, od nr 18 do nr 25, nr 47, Pszczyńska-bloki 104, 106, 108, Szkolna-bloki 17, 19, 21.

Mirosław Jaroszewski

Okręg nr 9

Mirosław
Jaroszewski

KW Nowa Energia

Stanisław Karbowy

Okręg nr 9

Stanisław
Karbowy

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Marek Pawlik

Okręg nr 9

Marek
Pawlik

KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna

Janusz Starzec

Okręg nr 9

Janusz
Starzec

KWW Przyjazna Gmina

Okręg nr 10

Sołectwo Wola I - ulica: Górnicza - bloki od 1 do nr 13, od nr 16 do nr 17, od nr 42 do nr 46.

Łukasz Banaś

Okręg nr 10

Łukasz
Banaś

KW Nowa Energia

Dariusz Sosna

Okręg nr 10

Dariusz
Sosna

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Maria Wacławczyk

Okręg nr 10

Maria
Wacławczyk

KW Prawo i Sprawiedliwość

Krzysztof Wiertel

Okręg nr 10

Krzysztof
Wiertel

KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna

Okręg nr 11

Sołectwo Wola II - ulice: Lipowa, Słoneczna, Sosnowa.

Małgorzata Antos

Okręg nr 11

Małgorzata
Antos

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Piotr Biszkant

Okręg nr 11

Piotr
Biszkant

KW Nowa Energia

Ismena Maląg-Wolnicka

Okręg nr 11

Ismena
Maląg-Wolnicka

KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna

Wojciech Śmiłek

Okręg nr 11

Wojciech
Śmiłek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 12

Sołectwo Wola II - ulice: Akacjowa, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Garażowa, Klonowa, Leśna.

Elżbieta Buss

Okręg nr 12

Elżbieta
Buss

KW Prawo i Sprawiedliwość

Mateusz Moczulski

Okręg nr 12

Mateusz
Moczulski

KW Nowa Energia

Marek Mucha

Okręg nr 12

Marek
Mucha

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Kamil Sochacki

Okręg nr 12

Kamil
Sochacki

KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna

Okręg nr 13

Sołectwo Góra - ulice: Babudy, Bażantów, Cmentarna, Dąbrowa, Krótka, Mokra, Polna, Skowronków, Słoneczna, Topolowa, Wilcza, Wiosenna, Zapadź, Zielona, Złote Łany.

Zofia Białoń

Okręg nr 13

Zofia
Białoń

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Kamil Jasiński

Okręg nr 13

Kamil
Jasiński

KW Prawo i Sprawiedliwość

Adam Lubecki

Okręg nr 13

Adam
Lubecki

KW Nowa Energia

Okręg nr 14

Sołectwo Góra - ulice: Boczna, Cicha, Kasztanowa, Kościelna, Kwiatowa, Miła, Nad Wisłą, Parkowa, Poznańska, Pszczyńska, Rybacka, Wąska, Wiejska.

Wiesław Adamczyk

Okręg nr 14

Wiesław
Adamczyk

KW Nowa Energia

Krzysztof Chwiendacz

Okręg nr 14

Krzysztof
Chwiendacz

KW Prawo i Sprawiedliwość

Józefa Waliczek

Okręg nr 14

Józefa
Waliczek

KWW "Samorząd Dla Mieszkańców"

Okręg nr 15

Sołectwo Góra - ulice: Długa, Gołębia, Graniczna, Kręta, Ogrodników, Prosta, Spokojna, Sportowa, Stawowa, Zawadka, Zbożowa.

Joanna Grzywa

Okręg nr 15

Joanna
Grzywa

KWW Z Pomysłem na Gminę Miedźna

Sonia Libera

Okręg nr 15

Sonia
Libera

KW Nowa Energia

Michał Przewoźnik

Okręg nr 15

Michał
Przewoźnik

KWW Przyjazna Gmina

Lidia Smoszna

Okręg nr 15

Lidia
Smoszna

KW Prawo i Sprawiedliwość