pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Kandydaci na wójta gminy Kobiór

Eugeniusz Lubański

Kandydat na wójta

Eugeniusz
Lubański

KWW - Społeczny Komitet

Beata Morawiec

Kandydat na wójta

Beata
Morawiec

KW Prawo i Sprawiedliwość

Kandydaci do rady gminy Kobiór

Okręg nr 1

ul. Centralna od nr 60 - 157, ul. Cicha, ul. Leśników, ul. Na Kąty, ul. Nowa, ul. Nad Zalewem

Witold Spychała

Okręg nr 1

Witold
Spychała

KWW - Społeczny Komitet

Blanka Szymon

Okręg nr 1

Blanka
Szymon

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 2

ul. Zachodnia, ul. Składowa, ul. Rubinowa, ul. Bluszczowa

Jerzy Mazur

Okręg nr 2

Jerzy
Mazur

KWW - Społeczny Komitet

Grażyna Szczotka

Okręg nr 2

Grażyna
Szczotka

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 3

ul. Żołędziowa, ul. Kodowa, ul. Żeńców, ul. Agatowa, ul. Liliowa

Beata Morawiec

Okręg nr 3

Beata
Morawiec

KW Prawo i Sprawiedliwość

Ewa Targiel

Okręg nr 3

Ewa
Targiel

KWW - Społeczny Komitet

Okręg nr 4

ul. Centralna od nr 1 - 59, ul. Przemysłowa, ul. Żelazna

Krzysztof Kocur

Okręg nr 4

Krzysztof
Kocur

KWW - Społeczny Komitet

Wiesława Zagórska

Okręg nr 4

Wiesława
Zagórska

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 5

ul. Kobiórska, ul. Plichtowicka, ul. Poprzeczna, ul. Prosta

Adam Klemiński

Okręg nr 5

Adam
Klemiński

KW Prawo i Sprawiedliwość

Magdalena Pękała

Okręg nr 5

Magdalena
Pękała

KWW - Społeczny Komitet

Okręg nr 6

ul. Tuwima , ul. Olszewskiego

Józef Mazurczyk

Okręg nr 6

Józef
Mazurczyk

KW Prawo i Sprawiedliwość

Paulina Myszor

Okręg nr 6

Paulina
Myszor

KWW - Społeczny Komitet

Okręg nr 7

ul. Orla, ul. Łukowa (od numeru 1 do skrzyżowania z ul. Jasną), ul Jasna

Aneta Pluta

Okręg nr 7

Aneta
Pluta

KW Prawo i Sprawiedliwość

Przemysław Sawicki

Okręg nr 7

Przemysław
Sawicki

KWW - Społeczny Komitet

Okręg nr 8

ul. Bartnicza, ul. Łukowa (odcinek od skrzyżowania z ul. Jasną do skrzyżowania z ul. Borową) oraz ul. Łukowa 41

Roman Sosna

Okręg nr 8

Roman
Sosna

KW Prawo i Sprawiedliwość

Bogdan Szpak

Okręg nr 8

Bogdan
Szpak

KWW - Społeczny Komitet

Okręg nr 9

ul. Łukowa (od skrzyżowania z ul. Borową do skrzyżowania z ul. Przelotową), ul. Borowa, ul. Zmienna

Andrzej Danek

Okręg nr 9

Andrzej
Danek

KWW - Społeczny Komitet

Justyna Siemiątkowska

Okręg nr 9

Justyna
Siemiątkowska

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 10

ul. Rodzinna (do skrzyżowania z ul. Rzeczną przed posesją ul. Rodzinna 96), ul. Rzeczna

Robert Szlaga

Okręg nr 10

Robert
Szlaga

KW Prawo i Sprawiedliwość

Czesław Świerkot

Okręg nr 10

Czesław
Świerkot

KWW - Społeczny Komitet

Okręg nr 11

ul. Ołtuszewskiego, ul. Południowa, ul. Zogrodniki

Bogusław Kozik

Okręg nr 11

Bogusław
Kozik

KWW - Społeczny Komitet

Beata Rozmus

Okręg nr 11

Beata
Rozmus

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 12

ul. Rodzinna (od skrzyżowania z ul. Rzeczną przed posesją ul. Rodzinna 96), ul. Paproci, ul. Promnicka, ul. Poziomkowa, ul. Pogodna

Bronisława Zaremba

Okręg nr 12

Bronisława
Zaremba

KW Prawo i Sprawiedliwość

Adam Zien

Okręg nr 12

Adam
Zien

KWW - Społeczny Komitet

Okręg nr 13

ul. Błękitna, W. Rolna, ul. Wschodnia, ul. Boczna, ul. Wróblewskiego (od skrzyżowania ul. Wróblewskiego z ul. Błękitną)

Zygmunt Jaromin

Okręg nr 13

Zygmunt
Jaromin

KWW - Społeczny Komitet

Jan Michalak

Okręg nr 13

Jan
Michalak

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 14

ul. Wróblewskiego (do skrzyżowania z ul. Grzegorza Stobika), ul. Kwiatowa, ul. Grzegorza Stobika, ul. Wiosenna

Dariusz Cuber

Okręg nr 14

Dariusz
Cuber

KWW - Społeczny Komitet

Józef Janas

Okręg nr 14

Józef
Janas

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 15

ul. Wróblewskiego (od skrzyżowania z ul. Grzegorza Stobika do skrzyżowania z ul. Błękitną), ul. Wąska, ul. Wspólna, ul. Wodna

Ewa Brandys

Okręg nr 15

Ewa
Brandys

KW Prawo i Sprawiedliwość

Krzysztof Grolik

Okręg nr 15

Krzysztof
Grolik

KWW - Społeczny Komitet