pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

Kandydaci na wójta gminy Goczałkowice

Adam Maćkowski

Kandydat na wójta

Adam
Maćkowski

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Gabriela Placha

Kandydat na wójta

Gabriela
Placha

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Kandydaci do rady gminy Goczałkowice

Okręg nr 1

Ulice: Borowinowa, Parkowa, Stawowa, Uzdrowiskowa nr 26-86, Wiosenna, Zielona

Łukasz Hanke

Okręg nr 1

Łukasz
Hanke

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Michał Szołdra

Okręg nr 1

Michał
Szołdra

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Ryszard Waliczek

Okręg nr 1

Ryszard
Waliczek

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Okręg nr 2

Ulice: Brzozowa, Uzdrowiskowa nr 1-23 (za wyjątkiem nr 2), Spokojna

Eugeniusz Machoń

Okręg nr 2

Eugeniusz
Machoń

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Piotr Pająk

Okręg nr 2

Piotr
Pająk

KW Prawo i Sprawiedliwość

Ewelina Sowa-Mrzyk

Okręg nr 2

Ewelina
Sowa-Mrzyk

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Marek Żurek

Okręg nr 2

Marek
Żurek

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Okręg nr 3

Ulice: Graniczna, Jesienna, Róż, Źródlana

Zbigniew Gieroń

Okręg nr 3

Zbigniew
Gieroń

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Izabela Ogierman

Okręg nr 3

Izabela
Ogierman

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Okręg nr 4

Ulice: Dębowa, Kryniczanka, Letnia, Rolna, Solankowa, Sołecka, Staropolanka

Renata Gnutek

Okręg nr 4

Renata
Gnutek

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Rafał Polok

Okręg nr 4

Rafał
Polok

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Łukasz Sowa

Okręg nr 4

Łukasz
Sowa

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Okręg nr 5

Ulice: Handlowa, Kolejowa, Lipowa, Robotnicza, Warzywna, Uzdrowiskowa nr 2, Zimowa nr 1-29

Michał Cebula

Okręg nr 5

Michał
Cebula

KW Prawo i Sprawiedliwość

Krzysztof Czerwionka

Okręg nr 5

Krzysztof
Czerwionka

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Mirosław Wize

Okręg nr 5

Mirosław
Wize

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Okręg nr 6

Ulice: Główna nr 2-50 parzyste, Główna nr 1-31c nieparzyste, Górna, Poprzeczna, Szkolna nr 39-51 nieparzyste, Szkolna nr 28-50 parzyste, Św. Jerzego

Renata Jankowska

Okręg nr 6

Renata
Jankowska

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Krzysztof Kwaśny

Okręg nr 6

Krzysztof
Kwaśny

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Marcin Serafin

Okręg nr 6

Marcin
Serafin

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Okręg nr 7

Ulice: Boczna, Krótka, Józefa Krzyżanowskiego, Szkolna nr 2-26 parzyste, Szkolna nr 1-37 nieparzyste

Monika Młodzik

Okręg nr 7

Monika
Młodzik

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Ewa Spek

Okręg nr 7

Ewa
Spek

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Marian Waliczek

Okręg nr 7

Marian
Waliczek

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Arkadiusz Żyła

Okręg nr 7

Arkadiusz
Żyła

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 8

Ulice: Bolesława Prusa, Mikołaja Kopernika, Stefana Żeromskiego

Justyna Jarząbek

Okręg nr 8

Justyna
Jarząbek

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Grzegorz Maćkowski

Okręg nr 8

Grzegorz
Maćkowski

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Halina Piszczek

Okręg nr 8

Halina
Piszczek

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Marian Wróbel

Okręg nr 8

Marian
Wróbel

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 9

Ulice: Darwina, Wisławy Szymborskiej, Melioracyjna, Powstańców Śląskich nr 1-24, Rzemieślnicza, Juliana Tuwima, Wita Stwosza

Tadeusz Lazarek

Okręg nr 9

Tadeusz
Lazarek

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Rafał Olszak

Okręg nr 9

Rafał
Olszak

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Magdalena Wajdzik

Okręg nr 9

Magdalena
Wajdzik

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 10

Ulice: PCK, Wiślna, Wojciecha Korfantego

Norbert Czernecki

Okręg nr 10

Norbert
Czernecki

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Wioletta Negier-Wyrobek

Okręg nr 10

Wioletta
Negier-Wyrobek

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Ewa Serafin

Okręg nr 10

Ewa
Serafin

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Okręg nr 11

Ulice: Szkolna nr 52-108 parzyste, Szkolna nr 53a-119a nieparzyste

Michał Czernek

Okręg nr 11

Michał
Czernek

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Adam Maćkowski

Okręg nr 11

Adam
Maćkowski

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Okręg nr 12

Ulice: Bór I, Bór II, Polna, Południowa, Powstańców Śląskich nr 25-44

Dariusz Mizera

Okręg nr 12

Dariusz
Mizera

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Monika Nikiel

Okręg nr 12

Monika
Nikiel

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Dagmara Szot

Okręg nr 12

Dagmara
Szot

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Okręg nr 13

Ulice: Główna nr 33-95 nieparzyste, Główna nr 52-124 parzyste, Szkolna nr 121-139a nieparzyste, Szkolna nr 110-120 parzyste, Św. Anny

Joanna Kuś

Okręg nr 13

Joanna
Kuś

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Mateusz Lukasek

Okręg nr 13

Mateusz
Lukasek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Małgorzata Paszek

Okręg nr 13

Małgorzata
Paszek

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Sylwia Pysz

Okręg nr 13

Sylwia
Pysz

KWW Łączą Nas Goczałkowice

Okręg nr 14

Ulice: Główna nr 99-111 nieparzyste, Główna nr 128-136 parzyste, Siedlecka, Szkolna nr 141-177 nieparzyste, Szkolna nr 122-150 parzyste, Zimowa nr 30-50B

Barbara Gawlak

Okręg nr 14

Barbara
Gawlak

KWW Mieszkańcy z Inicjatywą

Okręg nr 14

Roman
Otręba

KW Prawo i Sprawiedliwość

Krystyna Świerkot-Żmij

Okręg nr 14

Krystyna
Świerkot-Żmij

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Okręg nr 15

Ulice: Aleja I, Aleja II, Azaliowa, Berberysowa, Grzebłowiec, Jeziorna , Wypoczynkowa, Ignacego Łukasiewicza numery parzyste od nr 30

Mariusz Górecki

Okręg nr 15

Mariusz
Górecki

KWW Uczciwa Gmina

Zbigniew Jacek

Okręg nr 15

Zbigniew
Jacek

KWW Mieszkańców Goczałkowic-Zdroju

Tadeusz Przybyła

Okręg nr 15

Tadeusz
Przybyła

KW Prawo i Sprawiedliwość