pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2014

Kandydaci na wójta gminy Pawłowice

Franciszek Dziendziel

Kandydat na wójta

Franciszek
Dziendziel

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Marek Lucjan

Kandydat na wójta

Marek
Lucjan

KWW Marka Lucjana

Grzegorz Nogły

Kandydat na wójta

Grzegorz
Nogły

KWW Grzegorza Nogłego

Agata Tucka-Marek

Kandydat na wójta

Agata
Tucka-Marek

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Kandydaci do rady gminy Pawłowice

Okręg nr 1

Dorota Cieśla

Okręg nr 1

Dorota
Cieśla

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Alojzy Krosny

Okręg nr 1

Alojzy
Krosny

KWW Marka Lucjana

Adam Muras

Okręg nr 1

Adam
Muras

KWW Grzegorza Nogłego

Tadeusz Pisarek

Okręg nr 1

Tadeusz
Pisarek

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Okręg nr 2

Krzysztof Brandys

Okręg nr 2

Krzysztof
Brandys

KWW Krzysztofa Brandysa

Piotr Cimała

Okręg nr 2

Piotr
Cimała

KWW Piotra Cimały

Okręg nr 2

Janusz
Demetraki-Paleolog

KWW Janusz Demetraki-Paleolog

Jarosław Galusek

Okręg nr 2

Jarosław
Galusek

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Monika Malicka-Kusak

Okręg nr 2

Monika
Malicka-Kusak

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Aureliusz Pisarek

Okręg nr 2

Aureliusz
Pisarek

KWW Grzegorza Nogłego

Okręg nr 2

Urszula
Pisarek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Grzegorz Wowra

Okręg nr 2

Grzegorz
Wowra

KWW Marka Lucjana

Okręg nr 3

Grzegorz Cyrulik

Okręg nr 3

Grzegorz
Cyrulik

KWW Marka Lucjana

Bolesław Oracz

Okręg nr 3

Bolesław
Oracz

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Ewa Polok

Okręg nr 3

Ewa
Polok

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Marek Sciskoł

Okręg nr 3

Marek
Sciskoł

KWW Grzegorza Nogłego

Okręg nr 4

Ewa Franczuk-Jaworska

Okręg nr 4

Ewa
Franczuk-Jaworska

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Anna Miech

Okręg nr 4

Anna
Miech

KWW Marka Lucjana

Grzegorz Pisarek

Okręg nr 4

Grzegorz
Pisarek

KWW Grzegorza Nogłego

Andrzej Tyszko

Okręg nr 4

Andrzej
Tyszko

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Okręg nr 5

Zbigniew Dusza

Okręg nr 5

Zbigniew
Dusza

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Ewa Sikora

Okręg nr 5

Ewa
Sikora

KWW Marka Lucjana

Agnieszka Słomka-Płaszczyca

Okręg nr 5

Agnieszka
Słomka-Płaszczyca

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Okręg nr 6

Mirosław Kordiak

Okręg nr 6

Mirosław
Kordiak

KWW Marka Lucjana

Sebastian Słowiński

Okręg nr 6

Sebastian
Słowiński

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Aleksander Szymura

Okręg nr 6

Aleksander
Szymura

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Teresa Zwolińska-Bandyk

Okręg nr 6

Teresa
Zwolińska-Bandyk

KWW Grzegorza Nogłego

Okręg nr 7

Wiktoria Łomozik

Okręg nr 7

Wiktoria
Łomozik

KWW Marka Lucjana

Waldemar Osiadły

Okręg nr 7

Waldemar
Osiadły

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Bogusława Pietrek

Okręg nr 7

Bogusława
Pietrek

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Anna Półgroszewicz

Okręg nr 7

Anna
Półgroszewicz

KWW Grzegorza Nogłego

Okręg nr 8

Piotr Drobek

Okręg nr 8

Piotr
Drobek

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Władysław Gawlas

Okręg nr 8

Władysław
Gawlas

KWW Marka Lucjana

Leszek Kubieniec

Okręg nr 8

Leszek
Kubieniec

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Okręg nr 9

Jerzy Cepiel

Okręg nr 9

Jerzy
Cepiel

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Małgorzata Kiełkowska

Okręg nr 9

Małgorzata
Kiełkowska

KWW Marka Lucjana

Gabriela Kordecka

Okręg nr 9

Gabriela
Kordecka

KWW Grzegorza Nogłego

Mirosław Michalik

Okręg nr 9

Mirosław
Michalik

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Kamil Wawrzyczek

Okręg nr 9

Kamil
Wawrzyczek

KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego

Okręg nr 10

Iwona Baron

Okręg nr 10

Iwona
Baron

KWW Marka Lucjana

Teresa Krypczyk

Okręg nr 10

Teresa
Krypczyk

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Barbara Serówka

Okręg nr 10

Barbara
Serówka

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Zbigniew Surma

Okręg nr 10

Zbigniew
Surma

KWW Grzegorza Nogłego

Okręg nr 11

Ruta Janota

Okręg nr 11

Ruta
Janota

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Grzegorz Kremiec

Okręg nr 11

Grzegorz
Kremiec

KWW Grzegorza Nogłego

Czesław Lasek

Okręg nr 11

Czesław
Lasek

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Andrzej Szaweł

Okręg nr 11

Andrzej
Szaweł

KWW Marka Lucjana

Okręg nr 12

Tomasz Dziendziel

Okręg nr 12

Tomasz
Dziendziel

KWW Marka Lucjana

Katarzyna Gizler

Okręg nr 12

Katarzyna
Gizler

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Damian Herman

Okręg nr 12

Damian
Herman

KWW Grzegorza Nogłego

Mariusz Płonka

Okręg nr 12

Mariusz
Płonka

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Okręg nr 13

Marzena Ogierman

Okręg nr 13

Marzena
Ogierman

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Bogusław Skórzański

Okręg nr 13

Bogusław
Skórzański

KWW Marka Lucjana

Okręg nr 13

Krzysztof
Tekla

KWW Lepiej dla Golasowic

Antoni Trzaskalik

Okręg nr 13

Antoni
Trzaskalik

KWW Grzegorza Nogłego

Okręg nr 14

Mirosław Jasny

Okręg nr 14

Mirosław
Jasny

KWW Grzegorza Nogłego

Helena Matera

Okręg nr 14

Helena
Matera

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Grażyna Nabagło

Okręg nr 14

Grażyna
Nabagło

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Krzysztof Uglorz

Okręg nr 14

Krzysztof
Uglorz

KWW Marka Lucjana

Okręg nr 15

Dariusz Czakon

Okręg nr 15

Dariusz
Czakon

KWW Agaty Tuckiej-Marek

Jadwiga Kiełkowska

Okręg nr 15

Jadwiga
Kiełkowska

KWW Marka Lucjana

Genowefa Klimosz

Okręg nr 15

Genowefa
Klimosz

KWW Samorządni dla Gminy Pawłowice

Józef Krzempek

Okręg nr 15

Józef
Krzempek

KWW Grzegorza Nogłego