pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2010

Kandydaci do rady powiatu pszczyńskiego

Okręg nr 1

Irena Beberok

Pozycja nr 1

Irena
Beberok

KW Platforma Obywatelska RP

Henryk Jan Kolarczyk

Pozycja nr 1

Henryk Jan
Kolarczyk

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Jacek Pastuszka

Pozycja nr 1

Jacek
Pastuszka

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Jerzy Sodzawiczny

Pozycja nr 1

Jerzy
Sodzawiczny

KW Prawo i Sprawiedliwość

Bronisław Gembalczyk

Pozycja nr 2

Bronisław
Gembalczyk

KW Prawo i Sprawiedliwość

Maria Ożarowska

Pozycja nr 2

Maria
Ożarowska

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Grzegorz Świerkot

Pozycja nr 2

Grzegorz
Świerkot

KW Platforma Obywatelska RP

Franciszek Wojciech Wróbel

Pozycja nr 2

Franciszek Wojciech
Wróbel

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Romuald  Jurzykowski

Pozycja nr 3

Romuald
Jurzykowski

KW Platforma Obywatelska RP

Pozycja nr 3

Stefan
Sekta

KW Prawo i Sprawiedliwość

Godziek Stanisław

Pozycja nr 3

Godziek
Stanisław

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Waldemar Michał Szendera

Pozycja nr 3

Waldemar Michał
Szendera

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Roman Marian Goliasz

Pozycja nr 4

Roman Marian
Goliasz

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Józef Pabin

Pozycja nr 4

Józef
Pabin

KW Prawo i Sprawiedliwość

Józef Jerzy Rozmus

Pozycja nr 4

Józef Jerzy
Rozmus

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Jolanta  Wawrzyczek

Pozycja nr 4

Jolanta
Wawrzyczek

KW Platforma Obywatelska RP

Roman  Bąk

Pozycja nr 5

Roman
Bąk

KW Platforma Obywatelska RP

Tadeusz Andrzej Paszek

Pozycja nr 5

Tadeusz Andrzej
Paszek

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Czesław Walenty Świerkot

Pozycja nr 5

Czesław Walenty
Świerkot

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Karol Zioła

Pozycja nr 5

Karol
Zioła

KW Prawo i Sprawiedliwość

Zbigniew  Piątek

Pozycja nr 6

Zbigniew
Piątek

KW Platforma Obywatelska RP

Krzysztof Spyra

Pozycja nr 6

Krzysztof
Spyra

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Wojciech Strączek

Pozycja nr 6

Wojciech
Strączek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Tadeusz Józef Szczotka

Pozycja nr 6

Tadeusz Józef
Szczotka

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Urszula Maria Bojdoł

Pozycja nr 7

Urszula Maria
Bojdoł

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Edward Czernek

Pozycja nr 7

Edward
Czernek

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Andrzej Faruga

Pozycja nr 7

Andrzej
Faruga

KW Platforma Obywatelska RP

Pozycja nr 7

Wiesław
Urbanek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Ryszard Hess

Pozycja nr 8

Ryszard
Hess

KW Platforma Obywatelska RP

Bogusław Mastrowski

Pozycja nr 8

Bogusław
Mastrowski

KW Prawo i Sprawiedliwość

Piotr Rafał Tetla

Pozycja nr 8

Piotr Rafał
Tetla

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Jacek  Biolik

Pozycja nr 9

Jacek
Biolik

KW Prawo i Sprawiedliwość

Adam Czermak

Pozycja nr 9

Adam
Czermak

KW Platforma Obywatelska RP

Piotr Stefan Jacek

Pozycja nr 9

Piotr Stefan
Jacek

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Mirosława Ewa Bierwiaczonek z d. Latko

Pozycja nr 10

Mirosława Ewa
Bierwiaczonek z d. Latko

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Przemysław  Sawicki

Pozycja nr 10

Przemysław
Sawicki

KW Platforma Obywatelska RP

Pozycja nr 10

Alojzy
Wuzik

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 2

Barbara  Bandoła

Pozycja nr 1

Barbara
Bandoła

KW Platforma Obywatelska RP

 Eugeniusz Łoboda

Pozycja nr 1

Eugeniusz
Łoboda

KW Prawo i Sprawiedliwość

Alojzy Władysław Wojciech

Pozycja nr 1

Alojzy Władysław
Wojciech

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Józef Czysz

Pozycja nr 2

Józef
Czysz

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Andrzej  Stańczyk

Pozycja nr 2

Andrzej
Stańczyk

KW Platforma Obywatelska RP

Bronisław Śmieja

Pozycja nr 2

Bronisław
Śmieja

KW Prawo i Sprawiedliwość

Maciej  Komandera

Pozycja nr 3

Maciej
Komandera

KW Platforma Obywatelska RP

Bogusława Teresa Waliczek

Pozycja nr 3

Bogusława Teresa
Waliczek

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Adam Wojtala

Pozycja nr 3

Adam
Wojtala

KW Prawo i Sprawiedliwość

 Aleksandra Czerwińska-Kwiatek

Pozycja nr 4

Aleksandra
Czerwińska-Kwiatek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Grzegorz Kula

Pozycja nr 4

Grzegorz
Kula

KW Platforma Obywatelska RP

Janusz Krzysztof Pławecki

Pozycja nr 4

Janusz Krzysztof
Pławecki

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Kazimierz Ligęza

Pozycja nr 5

Kazimierz
Ligęza

KW Platforma Obywatelska RP

Paweł  Repeta

Pozycja nr 5

Paweł
Repeta

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Zbigniew Syc

Pozycja nr 5

Zbigniew
Syc

KW Prawo i Sprawiedliwość

Anna Gwóźdź

Pozycja nr 6

Anna
Gwóźdź

KW Platforma Obywatelska RP

Michał Grzegorz Mączewski

Pozycja nr 6

Michał Grzegorz
Mączewski

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Janusz Ulczok

Pozycja nr 6

Janusz
Ulczok

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 3

Tadeusz Bałuch

Pozycja nr 1

Tadeusz
Bałuch

KW Prawo i Sprawiedliwość

Paweł Sadza

Pozycja nr 1

Paweł
Sadza

KW Platforma Obywatelska RP

Józef  Tetla

Pozycja nr 1

Józef
Tetla

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Ewa Irena Wróblewska-Kubala

Pozycja nr 1

Ewa Irena
Wróblewska-Kubala

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Bogumiła  Boba

Pozycja nr 2

Bogumiła
Boba

KW Prawo i Sprawiedliwość

Damian  Cieszewski

Pozycja nr 2

Damian
Cieszewski

KW Platforma Obywatelska RP

Zbigniew Henryk Noskowski

Pozycja nr 2

Zbigniew Henryk
Noskowski

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Maria Danuta Szostak

Pozycja nr 2

Maria Danuta
Szostak

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Helena Dziedzic

Pozycja nr 3

Helena
Dziedzic

KW Prawo i Sprawiedliwość

Irena Alicja Grządziel

Pozycja nr 3

Irena Alicja
Grządziel

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Anna Małgorzata Kuś-Wiktorko

Pozycja nr 3

Anna Małgorzata
Kuś-Wiktorko

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Witold Wiktorczyk

Pozycja nr 3

Witold
Wiktorczyk

KW Platforma Obywatelska RP

Dariusz Marek Fuchs

Pozycja nr 4

Dariusz Marek
Fuchs

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Maria  Jurczak

Pozycja nr 4

Maria
Jurczak

KW Prawo i Sprawiedliwość

Jolanta Kalafarska

Pozycja nr 4

Jolanta
Kalafarska

KW Platforma Obywatelska RP

Barbara Teresa  Zbijowska

Pozycja nr 4

Barbara Teresa
Zbijowska

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Dominika Friebe

Pozycja nr 5

Dominika
Friebe

KW Prawo i Sprawiedliwość

Zbigniew Komraus

Pozycja nr 5

Zbigniew
Komraus

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Henryk Teodor Krzyżowski

Pozycja nr 5

Henryk Teodor
Krzyżowski

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Marian Szwarc

Pozycja nr 5

Marian
Szwarc

KW Platforma Obywatelska RP

Krystyna Maria Klemens

Pozycja nr 6

Krystyna Maria
Klemens

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Henryk Motyka

Pozycja nr 6

Henryk
Motyka

KW Platforma Obywatelska RP

Bogusław Andrzej Piasek

Pozycja nr 6

Bogusław Andrzej
Piasek

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Teresa  Zjawiony

Pozycja nr 6

Teresa
Zjawiony

KW Prawo i Sprawiedliwość

Izabela Ananicz

Pozycja nr 7

Izabela
Ananicz

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Joanna  Brzęczek

Pozycja nr 7

Joanna
Brzęczek

KW Platforma Obywatelska RP

Sławomir Olejarczyk

Pozycja nr 7

Sławomir
Olejarczyk

KW Prawo i Sprawiedliwość

Leszek Bronisław Szczepańczyk

Pozycja nr 7

Leszek Bronisław
Szczepańczyk

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Zbigniew Franciszek Czylok

Pozycja nr 8

Zbigniew Franciszek
Czylok

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Tadeusz Harazin

Pozycja nr 8

Tadeusz
Harazin

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Sebastian Kamiński

Pozycja nr 8

Sebastian
Kamiński

KW Platforma Obywatelska RP

Zenon Ryguła

Pozycja nr 8

Zenon
Ryguła

KW Prawo i Sprawiedliwość

Karina Głowacka-Bieszczad

Pozycja nr 9

Karina
Głowacka-Bieszczad

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Pozycja nr 9

Lesław
Kawka

KW Prawo i Sprawiedliwość

Andrzej Franciszek Libek

Pozycja nr 9

Andrzej Franciszek
Libek

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Janusz Prządka

Pozycja nr 9

Janusz
Prządka

KW Platforma Obywatelska RP

Mieczysław Jan Hławiczka

Pozycja nr 10

Mieczysław Jan
Hławiczka

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Magdalena  Klaja – Krawczyk

Pozycja nr 10

Magdalena
Klaja – Krawczyk

KW Platforma Obywatelska RP

Jerzy Antoni Kościelny

Pozycja nr 10

Jerzy Antoni
Kościelny

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Paweł Worona

Pozycja nr 10

Paweł
Worona

KW Prawo i Sprawiedliwość

Michał Bielecki

Pozycja nr 11

Michał
Bielecki

KW Prawo i Sprawiedliwość

Ryszard Dyrda

Pozycja nr 11

Ryszard
Dyrda

KW Platforma Obywatelska RP

Józef Stanisław Hurny

Pozycja nr 11

Józef Stanisław
Hurny

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Artur Steinert

Pozycja nr 11

Artur
Steinert

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Maria Zdzisława Adamus

Pozycja nr 12

Maria Zdzisława
Adamus

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Józef Gładki

Pozycja nr 12

Józef
Gładki

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Zbigniew Łebecki

Pozycja nr 12

Zbigniew
Łebecki

KW Platforma Obywatelska RP

Okręg nr 4

Aleksander Malcher

Pozycja nr 1

Aleksander
Malcher

KW Prawo i Sprawiedliwość

Stanisław Mazurczyk

Pozycja nr 1

Stanisław
Mazurczyk

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Dariusz Skrobol

Pozycja nr 1

Dariusz
Skrobol

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Grzegorz Wanot

Pozycja nr 1

Grzegorz
Wanot

KW Platforma Obywatelska RP

Tomasz Maciej Drąszkowski

Pozycja nr 2

Tomasz Maciej
Drąszkowski

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Zygmunt Jeleń

Pozycja nr 2

Zygmunt
Jeleń

KW Platforma Obywatelska RP

Jarosław Kędzior

Pozycja nr 2

Jarosław
Kędzior

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Czesław Moń

Pozycja nr 2

Czesław
Moń

KW Prawo i Sprawiedliwość

Bernard Paweł Goraus

Pozycja nr 3

Bernard Paweł
Goraus

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Ryszard Józef Harazin

Pozycja nr 3

Ryszard Józef
Harazin

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Janusz Orlik

Pozycja nr 3

Janusz
Orlik

KW Platforma Obywatelska RP

Marek Trefon

Pozycja nr 3

Marek
Trefon

KW Prawo i Sprawiedliwość

Jacek Bartecki

Pozycja nr 4

Jacek
Bartecki

KW Platforma Obywatelska RP

Ilona Brachaczek

Pozycja nr 4

Ilona
Brachaczek

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Krzysztof Caputa

Pozycja nr 4

Krzysztof
Caputa

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Zdzisław Grygier

Pozycja nr 4

Zdzisław
Grygier

KW Prawo i Sprawiedliwość

Waldemar Januszewski

Pozycja nr 5

Waldemar
Januszewski

KW Prawo i Sprawiedliwość

Waldemar Janusz Lipus

Pozycja nr 5

Waldemar Janusz
Lipus

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Aleksander Makara

Pozycja nr 5

Aleksander
Makara

KW Platforma Obywatelska RP

Piotr Paweł Wieczorek

Pozycja nr 5

Piotr Paweł
Wieczorek

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Władysław Chrobok

Pozycja nr 6

Władysław
Chrobok

KW Platforma Obywatelska RP

Andrzej  Krupa

Pozycja nr 6

Andrzej
Krupa

KW Prawo i Sprawiedliwość

Franciszek Mikołajec

Pozycja nr 6

Franciszek
Mikołajec

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Józef Franciszek Szuster

Pozycja nr 6

Józef Franciszek
Szuster

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Danuta Firganek

Pozycja nr 7

Danuta
Firganek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Marek Aleksander Kanik

Pozycja nr 7

Marek Aleksander
Kanik

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Jolanta  Skrzyńska

Pozycja nr 7

Jolanta
Skrzyńska

KW Platforma Obywatelska RP

Dawid Tendera

Pozycja nr 7

Dawid
Tendera

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Marek Goraus

Pozycja nr 8

Marek
Goraus

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Bożena Grzywińska

Pozycja nr 8

Bożena
Grzywińska

KW Prawo i Sprawiedliwość

Jacek Indeka

Pozycja nr 8

Jacek
Indeka

KW Platforma Obywatelska RP

Łukasz Marcin Kubis

Pozycja nr 8

Łukasz Marcin
Kubis

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Jerzy Franciszek Białas

Pozycja nr 9

Jerzy Franciszek
Białas

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Krzysztof Władysław Pająk

Pozycja nr 9

Krzysztof Władysław
Pająk

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Adam Wybrańczyk

Pozycja nr 9

Adam
Wybrańczyk

KW Prawo i Sprawiedliwość

Marcin Standura

Pozycja nr 10

Marcin
Standura

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Wojciech Szweda

Pozycja nr 10

Wojciech
Szweda

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 5

Grzegorz Nogły

Pozycja nr 1

Grzegorz
Nogły

KW Prawo i Sprawiedliwość

Eugeniusz  Pająk

Pozycja nr 1

Eugeniusz
Pająk

KW Platforma Obywatelska RP

Tadeusz Pisarek

Pozycja nr 1

Tadeusz
Pisarek

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Janusz Franciszek Szner

Pozycja nr 1

Janusz Franciszek
Szner

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Pozycja nr 2

Danuta
Frysz

KW Prawo i Sprawiedliwość

Zdzisław Józef  Goik

Pozycja nr 2

Zdzisław Józef
Goik

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Mariusz Królik

Pozycja nr 2

Mariusz
Królik

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Agata Tucka-Marek

Pozycja nr 2

Agata
Tucka-Marek

KW Platforma Obywatelska RP

Roman  Bańczyk

Pozycja nr 3

Roman
Bańczyk

KW Platforma Obywatelska RP

Olga Maria Brachaczek

Pozycja nr 3

Olga Maria
Brachaczek

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Małgorzata Fusik

Pozycja nr 3

Małgorzata
Fusik

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Pozycja nr 3

Bronisław
Wańczura

KW Prawo i Sprawiedliwość

Władysław Gawlas

Pozycja nr 4

Władysław
Gawlas

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Jan Krosny

Pozycja nr 4

Jan
Krosny

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Józef Krzempek

Pozycja nr 4

Józef
Krzempek

KW Platforma Obywatelska RP

Pozycja nr 4

Sebastian
Mołdrzyk

KW Prawo i Sprawiedliwość

Iwona Baron

Pozycja nr 5

Iwona
Baron

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Pozycja nr 5

Maciej
Przekwas

KW Prawo i Sprawiedliwość

Przemysław Sitek

Pozycja nr 5

Przemysław
Sitek

KW Platforma Obywatelska RP

Janusz Wołoszyn

Pozycja nr 5

Janusz
Wołoszyn

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Pozycja nr 6

Benedykt
Czajkowski

KW Platforma Obywatelska RP

Pozycja nr 6

Janusz
Kościelny

KW Prawo i Sprawiedliwość

Jan Krzysztof Mokwa

Pozycja nr 6

Jan Krzysztof
Mokwa

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Andrzej Jerzy Niebisz

Pozycja nr 6

Andrzej Jerzy
Niebisz

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Edward Piotr Cieśla

Pozycja nr 7

Edward Piotr
Cieśla

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Damian Herman

Pozycja nr 7

Damian
Herman

KW Platforma Obywatelska RP

Jan Milanowski

Pozycja nr 7

Jan
Milanowski

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Mariusz Łukasz Owczarek

Pozycja nr 8

Mariusz Łukasz
Owczarek

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Roman Zielonka

Pozycja nr 8

Roman
Zielonka

KW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej