pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

  • 17 września 2018
  • wyświetleń: 5983

[ZDJĘCIA] Na ulicach już widać, że zbliżają się wybory!

Plakaty, banery, a już pewnie wkrótce również ulotki - reklamy na ulicach Pszczyny zaczynają coraz głośniej przypominać o zbliżających wyborach samorządowych. Póki co jednego możemy być pewni, przed 21 października komitety wyborcze i kandydaci z pewnością jeszcze nie jeden raz nas zaskoczą.

Pierwsze oznaki kampanii wyborczej w Pszczynie - 16.09.2018 · fot.


Do wyborów niewiele ponad miesiąc. Pierwsze zwiastuny głosowania już jednak są widoczne, przede wszystkim przy ruchliwych ulicach. Te dojazdowe do centrum Pszczyny już stały się punktem wystawowym dla wizerunków kandydatów.

Jadąc od strony Łąki widnieją duże plakaty z kandydatką na stanowisko burmistrza - Marcelą Kanafek-Lewandowską. Wjeżdżając z kolei od strony Piasku rozwieszone są materiały reklamowe Dariusza Skrobola. I właśnie to plakaty urzędującego burmistrza dziś widać przy drogach najczęściej. W ostatnich godzinach od naszych czytelników dostaliśmy także fotografie z osiedli Śródmieście i Kolonia Jasna. A gdyby ktoś nie zwracał uwagi na plakaty na ogrodzeniach, to niewykluczone, że wzrok przyciągnie olbrzymia reklama na lawecie, którą już nieraz w godzinach szczytu można było spotkać na pszczyńskich ulicach.

Pierwsze oznaki kampanii wyborczej w Pszczynie - 16.09.2018 · fot.


A to zapewne dopiero początek, bo na reklamach prezentują się wyłącznie dwie osoby. Tymczasem w całym powiecie pszczyńskim kandydatów na różne urzędy będzie kilkuset.

Przy okazji przypominamy wszystkim czytelnikom, że na portalu pless.pl pod adresem www.wybory.pless.pl tradycyjnie uruchomiony został specjalny serwis wyborczy, na którym znajdziecie najwięcej informacji o zbliżających się wyborach samorządowych w naszej gminie i powiecie.

Podobnie jak podczas poprzednich wyborów komitety otrzymają od nas bezpłatną możliwość zaprezentowania swoich kandydatów. Pełnomocników wyborczych prosimy w tym celu o kontakt mailowy z redakcja - redakcja@pless.pl.

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.