pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

  • 17 września 2018
  • wyświetleń: 1324

Kobiór: zgłoszenia do pracy w obwodowych komisjach wyborczych

Urząd Gminy w Kobiórze zaprasza chętnych do udziału w pracach obwodowych komisji komisji wyborczych: ds. przeprowadzenia głosowania oraz ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku.

Kandydatami na członków obwodowych komisji wyborczych mogą być tylko wyborcy ujęci w stałym rejestrze wyborców Kobióra tj. zameldowane na pobyt stały w Kobiórze albo wpisane do rejestru wyborców na swój wniosek.

Nie mogą być członkami komisji : kandydaci w wyborach, komisarz wyborczy, pełnomocnicy wyborczy komitetu wyborczego, pełnomocnicy finansowi komitetu wyborczego, urzędnicy wyborczy, mężowie zaufania, obserwatorzy społeczni, osoby będące w stosunku do kandydata w wyborach : małżonkiem, wstępnym, zstępnym, rodzeństwem, małżonkiem zstępnego lub przysposobionego, osobą pozostającą w stosunku przysposobienia.

Zgłoszenia należy złożyć do dnia 19 września w Urzędzie Gminy Kobiór.

new, źródło: UG Kobiór

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA