pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

  • 9 września 2018
  • wyświetleń: 3362

Na portalu pless.pl uruchomiliśmy serwis wyborczy!

Tygodnie dzielą nas od wyborów. W miastach, miasteczkach, na wsiach mieszkańcy wybiorą swoich przedstawicieli do rad, a także na stanowiska prezydentów, burmistrzów i wójtów. Z okazji zbliżających się wyborów, wzorem lat poprzednich przygotowaliśmy dla Was specjalny serwis, którego zadaniem będzie przedstawienie Wam sylwetek kandydatów i opisywanie wydarzeń związanych z kampania wyborczą.

Wybory samorządowe 2014
Na portalu pless.pl uruchomiliśmy serwis wyborczy! · fot.


Od dziś do dnia ogłoszenia wyników wyborczych pod adresem www.wybory.pless.pl będziemy Was informować o najważniejszych bieżących wydarzeniach związanych z wyborami na terenie powiatu pszczyńskiego.

Lada moment znajdziecie tutaj wszystkich kandydatów na stanowisko burmistrza Pszczyny, wójtów Goczałkowic-Zdroju, Kobióra, Miedźnej, Pawłowic oraz Suszca. Przedstawimy listy kandydatów do rad i sejmiku. Dla komitetów i kandydatów będzie to okazja i czas, aby do 21 października (a właściwie do 19 października - rozpoczęcia ciszy wyborczej) przekonać mieszkańców zarówno do wzięcia udziału w głosowaniu, jak i do oddania głosu na swoją kandydaturę.

Jeżeli 21 października listopada żaden z kandydatów na wójtów w poszczególnych gminach, a w Pszczynie na burmistrza nie uzyska wyniku ponad 50%, to będzie nas czekała druga tura wyborów - 4 listopada.

Serwis www.wybory.pless.pl to nie tylko aktualne informacje o nachodzących wyborach. To również skarbnica wiedzy na temat wyborów samorządowych w latach 2014, 2010 i 2006. Aby zobacz archiwalne wiadomości oraz prezentacje kandydatów i wyniki głosowań, wystarczy wybrać interesujący rok w menu z archiwum w górnej części strony tegoż serwisu.

---

Informacja dla komitetów i kandydatów:

Każdy komitet, którego kandydaci biorą udział w najbliższych wyborach w powiecie pszczyńskim, podobnie jak w poprzednich latach, może bezpłatnie pod adresem www.wybory.pless.pl przedstawić swój program oraz osoby ubiegające się o mandaty.

Dane do zarządzania komitetem i kandydatami w najbliższych dniach zostaną przekazane do wszystkich komitetów z powiatu pszczyńskiego. W przypadku braku tych danych prosimy o kontakt z redakcją portalu pless.pl.

Prosimy również o kontakt komitety, które mają zasięg ogólnopolski i w powiecie pszczyńskim wystawią swoich kandydatów o kontakt pod numerem 32 212-88-93 lub mailowy - redakcja@pless.pl.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA