pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

  • 16 września 2015
  • 18 września 2015
  • wyświetleń: 13936

Prezentacja kandydatów PiS-u - foto

Prawo i Sprawiedliwości zaprezentowało wszystkich swoich kandydatów do Sejmu i Senatu z okręgu nr 27. We wtorkowe popołudnie na placu Bolesława Chrobrego w Bielsku odbyła się oficjalna prezentacja drużyny PiS-u.

Na liście znalazła się m.in. Bogumiła Boba (specjalista chirurg ortopeda, poseł I kadencji), Waldemar Januszewski (Radny Powiatu Pszczyńskiego, szef struktur terenowych PiS w powiecie pszczyńskim) oraz Danuta Kocurek (pracownik naukowy filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, Radna Powiatu Pszczyńskiego).

Prezentacja kandydatów PiS-u - 15.09.2015 · fot.


Lista kandydatów KW Prawo i Sprawiedliwość do Sejmu (okręg nr 27)

  • 1. Stanisław Szwed - poseł III, V, VI i VII kadencji, szef struktur okręgowych PiS, wykształcenie wyższe.
  • 2. Stanisław Pięta - poseł V, VI i VII kadencji, wykształcenie wyższe.
  • 3. Jan Ziobro - poseł VII kadencji, członek Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro, wykształcenie wyższe.
  • 4. Kazimierz Matuszny - Radny Sejmiku Województwa Śląskiego, były poseł, szef struktur terenowych PiS w powiecie żywieckim, wykształcenie wyższe.
  • 5. Jacek Falfus - poseł IV, V, VI i VII kadencji, wykształcenie wyższe.
  • 6. Janusz Dziedzic - członek Zarządu Powiatu Cieszyńskiego, wykształcenie wyższe.
  • 7. Bogumiła Boba - lekarz - specjalista chirurg ortopeda, poseł I kadencji.
  • 8. Grzegorz Puda - Radny Rady Miasta Bielsko-Biała, menager, wykształcenie wyższe.
  • 9. Łucja Michałek - Radna Powiatu Cieszyńskiego, politolog, wykształcenie wyższe.
  • 10. Waldemar Januszewski - Radny Powiatu Pszczyńskiego, szef struktur terenowych PiS w powiecie pszczyńskim.
  • 11. Maria Wisińska-Kurz - działaczka ekologiczna, wykształcenie wyższe, miasto Żywiec
  • 12. Danuta Kocurek - pracownik naukowy filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, Radna Powiatu Pszczyńskiego.
  • 13. Janusz Buzek - członek Polski Razem ZP, ekonomista.
  • 14. Andrzej Piecha - były wójt gminy Ślemień, magister prawa.
  • 15. Florian Sikora - organista, Radny Powiatu Cieszyńskiego.
  • 16. Anna Sadlik - członkini stowarzyszenia Rodzin Katyńskich z Bielska-Białej.
  • 17. Grażyna Waliczek - pedagog, nauczyciel.
  • 18. Monika Socha - działaczka lokalna, członek PiS.


Kandydaci PiS-u do Senatu

  • okręg nr 78 - Andrzej Kamiński
  • okręg nr 79 - Tadeusz Kopeć

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA