pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wybory samorządowe 2018

  • 18 listopada 2014
  • wyświetleń: 7183

Kobiór: wygrał Społeczny Komitet

Poznaliśmy już nowy skład rady gminy w Kobiórze. Zdecydowanym zwycięzcą jest Społeczny Komitet, który będzie miał w lokalnym samorządzie 9 z 15 mandatów.



W radzie gminy są także przedstawiciele komitetów: Kobiórska Wspólnota (4 mandaty), Wartość i Korzenie (1 mandat) i Jedność (1 mandat).



Wyniki wyborów do radny gminy w Kobiórze
(pogrubioną czcionką wyróżniono wybranych radnych):


Okręg wyborczy nr 1
Witold Spychała - 38 głosów
Blanka Szymon - 35 głosów
Jerzy Mazur - 33 głosy
Michał Gaber - 4 głosy

Okręg wyborczy nr 2
Grażyna Szczotka - 59 głosów
Edward Szczotka - 40 głosów
Maria Żebrowska - 36 głosów
Maria Gorgoń - 27 głosów
Kacper Goździk - 6 głosów

Okręg wyborczy nr 3
Beata Morawiec - 61 głosów
Piotr Kaczmarczyk - 38 głosów
Eryk Kłos - 30 głosów
Przemysław Wójcikowski - 15 głosów
Iwona Łoskot - 11 głosów

Okręg wyborczy nr 4
Tomasz Szczotka - 54 głosy
Piotr Gołek - 45 głosów
Magdalena Magiera - 17 głosów
Wiesława Zagórska - 16 głosów
Halina Gaber - 6 głosów

Okręg wyborczy nr 5
Magdalena Pękała - 39 głosów
Piotr Kłakus - 29 głosów
Urszula Opołka - 25 głosów
Barbara Królikowska - 21 głosów

Okręg wyborczy nr 6
Józef Mazurczyk - 53 głosy
Paulina Myszor - 41 głosów
Krzysztof Piotrowiak - 25 głosów
Marek Czarnecki - 30 głosów
Krzysztof Bernaś - 7 głosów

Okręg wyborczy nr 7
Przemysław Sawicki - 76 głosów
Wojciech Strączek - 56 głosów
Izabela Laskowska - 38 głosów
Wojciech Pluta - 32 głosy

Okręg wyborczy nr 8
Bogdan Szpak - 62 głosy
Irena Kłakus - 28 głosów
Jan Kukla - 26 głosów
Ryszard Jaromin - 15 głosów

Okręg wyborczy nr 9
Andrzej Danek - 53 głosy
Mirosław Hajok - 27 głosów
Stefan Pluta - 20 głosów

Okręg wyborczy nr 10
Czesław Świerkot - 77 głosów
Tadeusz Kania - 49 głosów
Edward Tomaszczyk - 41 głosów
Wojciech Polonis - 5 głosów

Okręg wyborczy nr 11
Hieronim Staszak - 99 głosów
Bogusław Kozik - 42 głosy
Piotr Pasternak - 41 głosów
Leonard Kołoczek - 1 głos

Okręg wyborczy nr 12
Bronisława Zaremba - 79 głosów
Henryk Polonis - 40 głosów
Renata Pryszcz - 15 głosów
Katarzyna Myszor - 14 głosów

Okręg wyborczy nr 13
Zygmunt Jaromin - 69 głosów
Bożena Cioska - 39 głosów
Aneta Kubińska - 34 głosy
Tomasz Plichta - 21 głosów
Beata Kołodziej - 20 głosów

Okręg wyborczy nr 14
Beata Zawierucha - 59 głosów
Piotr Fojcik - 49 głosów
Roman Jucha - 21 głosów
Marian Grolik - 14 głosów

Okręg wyborczy nr 15
Krzysztof Grolik - 89 głosów
Bogumiła Kozyra - 41 głosów
Marek Lazar - 22 głosy

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA