- 16 listopada 2014
- wyświetleń: 13086
Pszczyna: gdzie głosować?
Mieszkańcy gminy Pszczyna w niedzielnych wyborach będą głosować w 31 obwodowych komisjach. Poniżej przedstawiamy ich siedziby oraz składy komisji.
1. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Książąt Pszczyńskich, Pszczyna, ul. ks. biskupa Bogedaina 1
Ulice: Bankowa, Basztowa, Bednarska, Bielska numer 1, Brama Wybrańców, Bramkowa, Bolesława Chrobrego, Garncarska, M. Kopernika, pl. Ks. Prałata Józefa Kuczery, Młyńska, Piastowska, Piekarska, Piwowarska, Plac Targowy, Ratuszowa, Rymarska, Rynek, Strażacka, Targowa, Tkacka, Warowna, Wojska Polskiego
Skład komisji:
2. Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Juliana Tuwima, Pszczyna, ul. L. Zamenhofa 12
Ulice: 3 Maja, dr. Witolda Antesa, Stefana Batorego, Bielska numery nieparzyste od 3 do 13, ks. biskupa Bogedaina numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 2 do 12, Dworcowa, Gwardii Ludowej, Katowicka numer 1, Jaka Kilińskiego, Wojciecha Korfantego numery parzyste od 2 do końca, Tadeusza Kościuszki, Plac Dworcowy, pl. Zwycięstwa i Wolności, Józefa Poniatowskiego, Sokoła, L. Zamenhofa
Skład komisji:
3. Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 im. Karola Miarki, Pszczyna, ul. ks. biskupa Bogedaina 20
Ulice: ks. biskupa H. Bednorza, Bielska numery nieparzyste od 15 do 19, ks. biskupa Bogedaina numery parzyste od 14 do końca, Jana III Sobieskiego
Skład komisji:
4. Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Pszczyna, ul. Jana Kilińskiego 5a
Ulice: W. Jagiełły, Wojciecha Korfantego numery nieparzyste od 1 do końca
Skład komisji:
5. Szkoła Podstawowa Nr 18 z oddziałami integracyjnymi im.ks.J. Twardowskiego, Pszczyna, ul. Księżycowa 25
Ulice: Bielska numery parzyste do 2 do 16, Bratnia numery nieparzyste od 1 do 27 i numery parzyste od 2 do 28, Brylantowa, Cieszyńska, Kryształowa, Krzywa, Ogrodowa numery nieparzyste od 1 do 27F i numery parzyste od 2 do 24, Piękna numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 26, Radosna, Marii Skłodowskie-Curie numery parzyste od 2 do 20, Słoneczna, Sznelowiec, Turkusowa, Wesoła, Zacisze, Zdrojowa numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do końca,
Skład komisji:
6. Szkoła Podstawowa Nr 18 z oddziałami integracyjnymi im. ks. J. Twardowskiego, Pszczyna, ul. Księżycowa 25
Ulice: Bratnia numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 30 do końca, Bursztynowa, Diamentowa, Granitowa, Grzebłowiec, Gwiaździsta, Koralowa, Kosmonautów, Księżycowa, Kwarcowa, Marmurowa, Miła, Ogrodowa numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 26 do końca, Perłowa, Piękna numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 28 do końca, Platynowa, Przyjaźni, Rubinowa, Serdeczna, Marii Skłodowskiej-Curie numery parzyste od 22 do końca, Srebrna, Stalowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Zdrojowa numery nieparzyste od 21 do końca, Złota, Żelazna
Skład komisji:
7. Zespół Szkół Nr 1, Pszczyna, ul. Kazimierza Wielkiego 5
Ulice: Bielska numery parzyste od 18 do 42, Henryka Brodatego, Dobrawy, Mieszka I, Kazimierza Odnowiciela, Władysława Opolczyka, Kazimierza Sprawiedliwego, Bolesława Śmiałego,
Skład komisji:
8. Zespół Szkół Nr 1, Pszczyna, ul. Kazimierza Wielkiego 5
Ulice: Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka, Marii Skłodowskiej-Curie numery nieparzyste od 1 do końca, Kazimierza Wielkiego, Ziemowita,
Skład komisji:
9. Publiczne Gimnazjum Nr 4, Pszczyna, ul. Marii Konopnickiej 44
Ulice: Adama Asnyka, Bielska numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 44 do końca, Władysława Broniewskiego, Jana Brzechwy, Chochółka, Piotra Czajkowskiego, Aleksandra Fredry, Górnośląska numery nieparzyste od 1 do 19 i numer 2, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Zygmunta Krasińskiego, Leona Kruczkowskiego, Męczenników Oświęcimskich, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Gustawa Morcinka, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Towarowa, Juliana Tuwima, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego
Skład komisji:
10. Przedszkole Publiczne Nr 4, Pszczyna, ul. Narcyzów 30
Ulice: Astrów, Bieruńska numery parzyste od 2 do końca, Bratków, Czwartaków, Druhów, Górnośląska numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 4 do 44, Generała Hallera, Harcerska, Hetmańska, Hubalczyków, Huzarska, Braci Jędrysików numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 10, Kasztelańska, Katowicka numery parzyste od 2 do 32, Kosynierów, Krokusów, Legionów, Maków, Narcyzów, Parkowa, Partyzantów numery nieparzyste od 1 do 27 i numery parzyste od 2 do 26, Pionierów numery nieparzyste od 5 do końca i numery parzyste od 8 do końca, Józefa Pukowca, Jana Roehricha, Różana, Storczyków, Szarych Szeregów, Tulipanów, Walki Młodych, Wielo Droga, Złocieni, Zuchów
Skład komisji:
11. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jadwigi Śląskiej, Pszczyna, ul. Katowicka 47
Ulice: Witolda Bielasa, Bieruńska numery nieparzyste od 1 do końca, ks. gen. Jana Brandysa, dr. Maksymiliana Cichego, Czołgistów, Górnośląska numery parzyste od 46 do końca, Grenadierów, Barci Jędrysików numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Katowicka numery nieparzyste od 3 do końca i numery parzyste od 34 do końca, Kawalerzystów, dr. Franciszka Lercha, Lotników, Marynarzy, Ludwika Musioła, Partyzantów numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 28 do końca, Piaskowa, Piechurów, Pionierów numery nieparzyste od 1 do 3 i numery parzyste od 2 do 6a, Plebiscytowa, Polne Domy, ks. Pawła Pośpiecha, Saperska, Sejmu Śląskiego, Studzienicka, Mjr. Henryka Sucharskiego, Sybiraków, Franciszka Szczepańczyka, Ułanów Pszczyńskich, Żeglarska,
Skład komisji:
12. Przedszkole Publiczne Nr 8, Pszczyna, ul. Jana Kupca 1
Ulice: Arki Bożka, Fryderyka Chopina numery parzyste od 2 do 6, Konstantego Damrota, Ksawerego Dunikowskiego, Jana Ficka, Aleksandra Fizi, Ludwika Golusa, Józefa Grzegorzka, Emanuela Imieli, Ludwika Kędziora, Stanisława Krzyżowskiego, Jana Kupca, Juliusza Ligonia, Józefa Lompy, Łowiecka numery parzyste od 2 do 54, Jana Matejki, Karola Miarki, Dr. Andrzeja Mielęckiego, Myśliwska od 1 do 6a, Dr. Antoniego Rogalińskiego, Pawła Stalmacha, Józefa Szendery, Pawła Zemboka, Alfonsa Zgrzebnioka,
Skład komisji:
13. Zespół Szkół Nr 2, Pszczyna, ul. Staromiejska 41
Ulice: Batalionów Chłopskich, Doświadczalna, Gajowa, Gołębia, Hodowców, Jaworowa, Jesionowa, Karłowicza, Łanowa, Łowiecka numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 56 do końca, Łucznicza, Malinowa, Miodowa, Myśliwska numery od 7 do końca, Okopowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Pszenna, Rolnicza, Ludomira Różyckiego, Rzepakowa, Sadowa, Skromna, Staromiejska, Strzelecka, Zbożowa, Zielona, Ziołowa, Żytnia
Skład komisji:
14. Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 im. Karola Miarki, Pszczyna, ul. Karola Szymanowskiego 12
Ulice: Bażantarnia, Bociania, Brzoskwiniowa, Cedrowa, Cegielniana, Fryderyka Chopina numery nieparzyste do 1 do końca i numery parzyste od 8 do końca, Cicha, Cisowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Drozdów, Francuska, Jałowcowa, Krucza, Leśna, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Morelowa, Ignacego Paderewskiego, Rybnicka, Skowronków, Słowicza, Spacerowa, Tadeusza Sygietyńskiego, Szaraków, Karola Szymanowskiego, Świerkowa, Św. Jadwigi, Wiśniowa, Wodzisławska, Wspólna, Żorska
Skład komisji:
15. Ośrodek Kultury, Czarków, ul. Powstańców Śląskich 25a
Gmina Pszczyna - Sołectwo Czarków
Skład komisji:
16. Sołtysówka, Piasek, ul. Mjr. Henryka Sucharskiego 1
Gmina Pszczyna - Sołectwo Piasek Ulice: Azalii, Aleja Dębowa, Forsycji, Gajowa, Hortensji, Jasna, Jaśminów, J. Kochanowskiego, Kolejowa, Leśna, Magnolii, Adama Mickiewicza, Ignacego Paderewskiego, Juliusza Słowackiego, Mjr. Henryka Sucharskiego, Wolności,
Skład komisji:
17. Zespół Szkolno-Przedszkolny, Piasek, ul. Szkolna 4
Gmina Pszczyna - Sołectwo Piasek, Ulice: Dworcowa, Katowicka, Korfantego,Myśliwska, Ogrodowa, Osiedlowa, Osowiec, Podleśna, Polna, Powstańców Śl., Rodzinna, Gen. Sikorskiego, Słoneczna, Studzienicka, Szkolna, Górnośląska
Skład komisji:
18. Szkoła Podstawowa Nr 19, Brzeźce, ul. Pokoju 2
Gmina Pszczyna - Sołectwo Brzeźce
Skład komisji:
19. Szkoła Podstawowa Nr 11, Poręba, ul. Gen. Karola Świerczewskiego 8
Gmina Pszczyna - Sołectwo Poręba
Skład komisji:
20. Zespół Szkolno-Przedszkolny, Jankowice, ul. Baziowa 17
Gmina Pszczyna - Sołectwo Jankowice Ulice: Akacjowa, Baziowa, Cicha, Dzika, Kościelna, Przyśnicza, Pszczelarska, Skotnicza, Wielo Droga, Wspólna, Zacisze, Zgodna, Złote Łany, Złoty Kłos
Skład komisji:
21. Zespół Szkolno-Przedszkolny, Jankowice, ul. Baziowa 17
Gmina Pszczyna - Sołectwo Jankowice Ulice: Biała, Borowikowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jelenia, Jodłowa, Kasztanowa, Myśliwska, Nowa, Piaskowa, Sarenek, Klemensa Szewczyka, Zachodnia, Zagajniki, Zielona, Żubrów
Skład komisji:
22. Zespół Szkolno-Przedszkolny, Studzienice, ul. Klemensa Szewczyka 74
Gmina Pszczyna - Sołectwo Studzienice
Skład komisji:
23. Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Żołnierzy Września, Ćwiklice, ul. Męczenników Oświęcimskich 71
Gmina Pszczyna - Sołectwo Ćwiklice Ulice: 11 Listopada, gen. Andersa, Piotra Czajkowskiego, Wojciecha Gersona, Grzybowa, Jagodowa, Kombatantów, gen. Kopańskiego, gen. Maczka, Męczenników Oświęcimskich, Obrońców Pokoju, Orzechowa, Owocowa, gen. Sikorskiego, gen. Sosnkowskiego, Strzelców Podhalańskich,
Skład komisji:
24. Ośrodek Kultury, Ćwiklice, ul. Aleksandra Zawadzkiego 15
Gmina Pszczyna - Sołectwo Ćwiklice Ulice: Spokojna, Wolności, Aleksandra Zawadzkiego
Skład komisji:
25. Ośrodek Kultury, Rudołtowice, ul. Anieli Krzywoń 6
Gmina Pszczyna - Sołectwo Rudołtowice
Skład komisji:
26. Zespół Szkolno-Przedszkolny, Łąka, ul. Grzegorza Fitelberga 1
Gmina Pszczyna - Sołectwo Łąka, Ulice:Tytusa Chałubińskiego, Józefa Chełmońskiego, Adolfa Dygasińskiego, Grzegorza Fitelberga, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Karola Goli, Grabowa, Jagiellońska, Jaworowa, Jeziorna, Kamienna, Kasztanowa, Stanisława Leszczyńskiego, Lipowa, Cypriana Kamila Norwida, Piastów, Plac Jana Kupca, Kazimierza Przerwy Tetmajera, Juliana Przybosia, Ks. Piotra Skargi, Szymona Szymonowicza, Topolowa, Tysiąclecia, Wczasowa
Skład komisji:
27. Zespół Szkolna-Przedszkolnym Łąka, ul. Grzegorza Fitelberga 1
Gmina Pszczyna - Sołectwo Łąka, Ulice: Jarosława Dąbrowskiego, Dąbrowszczaków, ks. F. Dobrowolskiego, Wojciecha Drzymały, Gerberów, Gospodarcza, Grochowa, Artura Grottgera, Ignacego Łukasiewicza, Nagietków, Podlaska, Pogodna, Relaksowa, Stokrotek, Turystyczna, Wiejska, Wierzbowa, Wrzosowa, Wypoczynkowa
Skład komisji:
28. Zespół Szkolno-Przedszkolnym Wisła Wielka, ul. Hodowców 38
Gmina Pszczyna - Sołectwo Wisła Wielka Ulice: Cieszyńska, Hodowców, Leśna, Mleczna, Pogodna, Słoneczna, Zacisze, Zalewowa
Skład komisji:
29. Szkoła Podstawowa Nr 13, Wisła Mała, ul. Sokola 10
Gmina Pszczyna - Sołectwo Wisła Mała Gmina Pszczyna - Sołectwo Wisła Wielka Ulice: Brzozowa, Dębowa, Lipowa, Malinowa, Polna
Skład komisji:
30. Przedszkole Publiczne Nr 14, Studzionka, ul. Jedności 7
Gmina Pszczyna - Sołectwo Studzionka
Skład komisji:
31. "Centrum Dializa" z o.o. NZOZ Szpital w Pszczynie, Pszczyna, dr Witolda Antesa 11
Szpital w Pszczynie
Skład komisji:
Ulice: Bankowa, Basztowa, Bednarska, Bielska numer 1, Brama Wybrańców, Bramkowa, Bolesława Chrobrego, Garncarska, M. Kopernika, pl. Ks. Prałata Józefa Kuczery, Młyńska, Piastowska, Piekarska, Piwowarska, Plac Targowy, Ratuszowa, Rymarska, Rynek, Strażacka, Targowa, Tkacka, Warowna, Wojska Polskiego
Skład komisji:
- Anna Kędzior
- Gabriela Czmajduch
- Wojciech Kaczmarczyk
- Dorota Bołdys
- Elżbieta Janosz
- Ilona Poczekajska
- Andrzej Beczała
- Piotr Piórko
- Iwona Seredyńska
2. Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Juliana Tuwima, Pszczyna, ul. L. Zamenhofa 12
Ulice: 3 Maja, dr. Witolda Antesa, Stefana Batorego, Bielska numery nieparzyste od 3 do 13, ks. biskupa Bogedaina numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 2 do 12, Dworcowa, Gwardii Ludowej, Katowicka numer 1, Jaka Kilińskiego, Wojciecha Korfantego numery parzyste od 2 do końca, Tadeusza Kościuszki, Plac Dworcowy, pl. Zwycięstwa i Wolności, Józefa Poniatowskiego, Sokoła, L. Zamenhofa
Skład komisji:
- Grażyna Pyrtek
- Bogusława Zatorska
- Katarzyna Radwan
- Mariola Kaczmarczyk
- Natalia Bojko-Zarzycka
- Marcin Janosz
- Anna Janosz
- Marcin Starzyczny
- Krystyna Chrobok
3. Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 im. Karola Miarki, Pszczyna, ul. ks. biskupa Bogedaina 20
Ulice: ks. biskupa H. Bednorza, Bielska numery nieparzyste od 15 do 19, ks. biskupa Bogedaina numery parzyste od 14 do końca, Jana III Sobieskiego
Skład komisji:
- Dominika Rudzka
- Ewelina Bałuch
- Szymon Wantulok
- Barbara Sosna
- Urszula Wyglądacz
- Witold Janosz
- Anna Kloc
- Barbara Stebel
- Ewelina Kędzierska
4. Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Pszczyna, ul. Jana Kilińskiego 5a
Ulice: W. Jagiełły, Wojciecha Korfantego numery nieparzyste od 1 do końca
Skład komisji:
- Sylwia Kloc
- Monika Pająk
- Karol Rejowicz
- Mirosława Kanik
- Mateusz Czoik
- Kamil Gielata
- Agnieszka Pociej
- Katarzyna Wieczorek
- Małgorzata Łęgowska
5. Szkoła Podstawowa Nr 18 z oddziałami integracyjnymi im.ks.J. Twardowskiego, Pszczyna, ul. Księżycowa 25
Ulice: Bielska numery parzyste do 2 do 16, Bratnia numery nieparzyste od 1 do 27 i numery parzyste od 2 do 28, Brylantowa, Cieszyńska, Kryształowa, Krzywa, Ogrodowa numery nieparzyste od 1 do 27F i numery parzyste od 2 do 24, Piękna numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 26, Radosna, Marii Skłodowskie-Curie numery parzyste od 2 do 20, Słoneczna, Sznelowiec, Turkusowa, Wesoła, Zacisze, Zdrojowa numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do końca,
Skład komisji:
- Mirela Kotas
- Patrycja Dzik
- Klaudia Skaźnik
- Aleksander Kapica
- Krystyna Pipska
- Małgorzata Pająk
- Marzena Beczała
- Małgorzata Zjawiony-Cyran
- Jolanta Gałuszka
6. Szkoła Podstawowa Nr 18 z oddziałami integracyjnymi im. ks. J. Twardowskiego, Pszczyna, ul. Księżycowa 25
Ulice: Bratnia numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 30 do końca, Bursztynowa, Diamentowa, Granitowa, Grzebłowiec, Gwiaździsta, Koralowa, Kosmonautów, Księżycowa, Kwarcowa, Marmurowa, Miła, Ogrodowa numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 26 do końca, Perłowa, Piękna numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 28 do końca, Platynowa, Przyjaźni, Rubinowa, Serdeczna, Marii Skłodowskiej-Curie numery parzyste od 22 do końca, Srebrna, Stalowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Zdrojowa numery nieparzyste od 21 do końca, Złota, Żelazna
Skład komisji:
- Jolanta Przystał
- Paulina Ryguła
- Dorota Żuk
- Aniela Sapek
- Anna Kołodziejczyk
- Dawid Kwiatoń
- Aleksandra Krzuś
- Maria Jarczyk
- Dagmara Poczkajska
7. Zespół Szkół Nr 1, Pszczyna, ul. Kazimierza Wielkiego 5
Ulice: Bielska numery parzyste od 18 do 42, Henryka Brodatego, Dobrawy, Mieszka I, Kazimierza Odnowiciela, Władysława Opolczyka, Kazimierza Sprawiedliwego, Bolesława Śmiałego,
Skład komisji:
- Karol Szczurek
- Stefan Fydrych
- Maja Doering
- Miłosz Wiktorczyk
- Maria Matula
- Małgorzata Jantos
- Bożena Cyran
- Anna Burejza
- Dominika Jurczak
8. Zespół Szkół Nr 1, Pszczyna, ul. Kazimierza Wielkiego 5
Ulice: Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka, Marii Skłodowskiej-Curie numery nieparzyste od 1 do końca, Kazimierza Wielkiego, Ziemowita,
Skład komisji:
- Ewelina Helik
- Magdalena Palka
- Katharina Pfluger
- Maria Kumorek
- Maria Kucz
- Jolanta Cofała
- Roksana Jantos
- Joanna Sornowska
- Gabriela Szary
9. Publiczne Gimnazjum Nr 4, Pszczyna, ul. Marii Konopnickiej 44
Ulice: Adama Asnyka, Bielska numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 44 do końca, Władysława Broniewskiego, Jana Brzechwy, Chochółka, Piotra Czajkowskiego, Aleksandra Fredry, Górnośląska numery nieparzyste od 1 do 19 i numer 2, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Zygmunta Krasińskiego, Leona Kruczkowskiego, Męczenników Oświęcimskich, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Gustawa Morcinka, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Towarowa, Juliana Tuwima, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego
Skład komisji:
- Justyna Mazur
- Łukasz Rabaszowski
- Aleksandra Jeleń-Pyclik
- Katarzyna Pławecka
- Malwina Skrzypiec
- Monika Poczkajska
- Iwona Jantos
- Maria Nowok
- Łucja Foltyn
10. Przedszkole Publiczne Nr 4, Pszczyna, ul. Narcyzów 30
Ulice: Astrów, Bieruńska numery parzyste od 2 do końca, Bratków, Czwartaków, Druhów, Górnośląska numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 4 do 44, Generała Hallera, Harcerska, Hetmańska, Hubalczyków, Huzarska, Braci Jędrysików numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 10, Kasztelańska, Katowicka numery parzyste od 2 do 32, Kosynierów, Krokusów, Legionów, Maków, Narcyzów, Parkowa, Partyzantów numery nieparzyste od 1 do 27 i numery parzyste od 2 do 26, Pionierów numery nieparzyste od 5 do końca i numery parzyste od 8 do końca, Józefa Pukowca, Jana Roehricha, Różana, Storczyków, Szarych Szeregów, Tulipanów, Walki Młodych, Wielo Droga, Złocieni, Zuchów
Skład komisji:
- Łukasz Denis
- Łucjan Nowok
- Leokadia Klaja
- Marzenna Ciołek
- Monika Cofała
- Halina Maciejewska
- Aleksandra Jurczyga
- Michalina Boryś
- Michał Makowski
11. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jadwigi Śląskiej, Pszczyna, ul. Katowicka 47
Ulice: Witolda Bielasa, Bieruńska numery nieparzyste od 1 do końca, ks. gen. Jana Brandysa, dr. Maksymiliana Cichego, Czołgistów, Górnośląska numery parzyste od 46 do końca, Grenadierów, Barci Jędrysików numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Katowicka numery nieparzyste od 3 do końca i numery parzyste od 34 do końca, Kawalerzystów, dr. Franciszka Lercha, Lotników, Marynarzy, Ludwika Musioła, Partyzantów numery nieparzyste od 29 do końca i numery parzyste od 28 do końca, Piaskowa, Piechurów, Pionierów numery nieparzyste od 1 do 3 i numery parzyste od 2 do 6a, Plebiscytowa, Polne Domy, ks. Pawła Pośpiecha, Saperska, Sejmu Śląskiego, Studzienicka, Mjr. Henryka Sucharskiego, Sybiraków, Franciszka Szczepańczyka, Ułanów Pszczyńskich, Żeglarska,
Skład komisji:
- Grzegorz Kraszewski
- Adrian Nokel
- Alicja Lazarek
- Iwona Kolarczyk
- Dominika Figołuszka
- Marcelina Jarząbek
- Tomasz Jany
- Magdalena Indeka
- Monika Pol
12. Przedszkole Publiczne Nr 8, Pszczyna, ul. Jana Kupca 1
Ulice: Arki Bożka, Fryderyka Chopina numery parzyste od 2 do 6, Konstantego Damrota, Ksawerego Dunikowskiego, Jana Ficka, Aleksandra Fizi, Ludwika Golusa, Józefa Grzegorzka, Emanuela Imieli, Ludwika Kędziora, Stanisława Krzyżowskiego, Jana Kupca, Juliusza Ligonia, Józefa Lompy, Łowiecka numery parzyste od 2 do 54, Jana Matejki, Karola Miarki, Dr. Andrzeja Mielęckiego, Myśliwska od 1 do 6a, Dr. Antoniego Rogalińskiego, Pawła Stalmacha, Józefa Szendery, Pawła Zemboka, Alfonsa Zgrzebnioka,
Skład komisji:
- Anna Januszewska
- Bożena Wójcicka
- Katarzyna Indeka
- Bernadeta Skaźnik
- Małgorzata Kania
- Wiesław Mosór
- Bernadeta Godziek
- Natalia Bednarek
- Bogusława Pochyły
13. Zespół Szkół Nr 2, Pszczyna, ul. Staromiejska 41
Ulice: Batalionów Chłopskich, Doświadczalna, Gajowa, Gołębia, Hodowców, Jaworowa, Jesionowa, Karłowicza, Łanowa, Łowiecka numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 56 do końca, Łucznicza, Malinowa, Miodowa, Myśliwska numery od 7 do końca, Okopowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Pszenna, Rolnicza, Ludomira Różyckiego, Rzepakowa, Sadowa, Skromna, Staromiejska, Strzelecka, Zbożowa, Zielona, Ziołowa, Żytnia
Skład komisji:
- Anna Szmak
- Teresa Ryś
- Sebastian Spek
- Maria Lukosek
- Aleksandra Jędryka
- Weronika Chroszcz
- Joanna Pająk-Bednarska
- Agnieszka Lazar
- Barbara Wilczek
14. Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 im. Karola Miarki, Pszczyna, ul. Karola Szymanowskiego 12
Ulice: Bażantarnia, Bociania, Brzoskwiniowa, Cedrowa, Cegielniana, Fryderyka Chopina numery nieparzyste do 1 do końca i numery parzyste od 8 do końca, Cicha, Cisowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Drozdów, Francuska, Jałowcowa, Krucza, Leśna, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Morelowa, Ignacego Paderewskiego, Rybnicka, Skowronków, Słowicza, Spacerowa, Tadeusza Sygietyńskiego, Szaraków, Karola Szymanowskiego, Świerkowa, Św. Jadwigi, Wiśniowa, Wodzisławska, Wspólna, Żorska
Skład komisji:
- Gabriela Dzik
- Andrzej Ryś
- Katarzyna Lazarek
- Ewa Janecka
- Ewa Kowalik-Szpilak
- Elżbieta Kuczma
- Paweł Gacek
- Aleksandra Kaim-Bałuch
- Anna Kajstura
15. Ośrodek Kultury, Czarków, ul. Powstańców Śląskich 25a
Gmina Pszczyna - Sołectwo Czarków
Skład komisji:
- Marcin Śmieja
- Kinga Zdun
- Maria Wolszczak
- Martyna Krzyżaniak
- Ewa Operchalska
- Beata Szmukier
- Karina Flis-Faerber
- Wojciech Cyran
- Monika Walczewska
16. Sołtysówka, Piasek, ul. Mjr. Henryka Sucharskiego 1
Gmina Pszczyna - Sołectwo Piasek Ulice: Azalii, Aleja Dębowa, Forsycji, Gajowa, Hortensji, Jasna, Jaśminów, J. Kochanowskiego, Kolejowa, Leśna, Magnolii, Adama Mickiewicza, Ignacego Paderewskiego, Juliusza Słowackiego, Mjr. Henryka Sucharskiego, Wolności,
Skład komisji:
- Janina Kurcius
- Justyna Piłot
- Iwona Caputa
- Michał Klimek
- Zbigniew Mayer
- Maria Operchalska
- Katarzyna Piasek
- Ewa Pękała
- Anna Białoń
17. Zespół Szkolno-Przedszkolny, Piasek, ul. Szkolna 4
Gmina Pszczyna - Sołectwo Piasek, Ulice: Dworcowa, Katowicka, Korfantego,Myśliwska, Ogrodowa, Osiedlowa, Osowiec, Podleśna, Polna, Powstańców Śl., Rodzinna, Gen. Sikorskiego, Słoneczna, Studzienicka, Szkolna, Górnośląska
Skład komisji:
- Barbara Biela
- Michalina Truś
- Mateusz Zieleźnik
- Mariola Ziebura
- Mariola Pastuszka
- Monika Kozik
- Grażyna Pająk
- Dagmara Jurczyga
- Sylwia Malcharek
18. Szkoła Podstawowa Nr 19, Brzeźce, ul. Pokoju 2
Gmina Pszczyna - Sołectwo Brzeźce
Skład komisji:
- Aneta Kotyja
- Józefina Tetla
- Krystian Pastuszka
- Helena Gatner
- Michał Wróbel
- Agnieszka Harazin
- Michał Smolarz
- Michał Cyran
- Sylwia Kudła
19. Szkoła Podstawowa Nr 11, Poręba, ul. Gen. Karola Świerczewskiego 8
Gmina Pszczyna - Sołectwo Poręba
Skład komisji:
- Patrycja Petelska
- Ewelina Blaut
- Agata Magiera
- Natalia Malcharek
- Maciej Pękała
- Łucja Mynarska
- Irena Goraus
- Magdalena Pikos
- Marcelina Kościelny
20. Zespół Szkolno-Przedszkolny, Jankowice, ul. Baziowa 17
Gmina Pszczyna - Sołectwo Jankowice Ulice: Akacjowa, Baziowa, Cicha, Dzika, Kościelna, Przyśnicza, Pszczelarska, Skotnicza, Wielo Droga, Wspólna, Zacisze, Zgodna, Złote Łany, Złoty Kłos
Skład komisji:
- Edward Świerczyński
- Ilona Jeleń
- Joanna Kolarczyk
- Karolina Kawa
- Dagmara Gumulak
- Katarzyna Pająk
- Renata Gogol
- Alicja Borys
- Barbara Jonderko
21. Zespół Szkolno-Przedszkolny, Jankowice, ul. Baziowa 17
Gmina Pszczyna - Sołectwo Jankowice Ulice: Biała, Borowikowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jelenia, Jodłowa, Kasztanowa, Myśliwska, Nowa, Piaskowa, Sarenek, Klemensa Szewczyka, Zachodnia, Zagajniki, Zielona, Żubrów
Skład komisji:
- Barbara Świerczyńska
- Weronika Żołna
- Milena Pitlok
- Czesława Pudełko
- Jakub Bartas
- Rafał Bogacz
- Piotr Pala
- Aleksandra Urbańska
- Martyna Kinastowska
22. Zespół Szkolno-Przedszkolny, Studzienice, ul. Klemensa Szewczyka 74
Gmina Pszczyna - Sołectwo Studzienice
Skład komisji:
- Teresa Szkabrat
- Jolanta Pyrtek
- Dorota Lazarek
- Piotr Wanot
- Ewa Myga
- Brygida Skapczyk
- Barbara Pająk
- Katarzyna Gryzełko
- Elżbieta Kudzia
23. Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Żołnierzy Września, Ćwiklice, ul. Męczenników Oświęcimskich 71
Gmina Pszczyna - Sołectwo Ćwiklice Ulice: 11 Listopada, gen. Andersa, Piotra Czajkowskiego, Wojciecha Gersona, Grzybowa, Jagodowa, Kombatantów, gen. Kopańskiego, gen. Maczka, Męczenników Oświęcimskich, Obrońców Pokoju, Orzechowa, Owocowa, gen. Sikorskiego, gen. Sosnkowskiego, Strzelców Podhalańskich,
Skład komisji:
- Katarzyna Dymna-Jacek
- Marek Kątny
- Grzegorz Kątny
- Rafał Świerkot
- Marcin Chudek
- Patrycja Szweda-Skrobol
- Leszek Janosz
- Katarzyna Mizera
- Sylwia Niedziela
24. Ośrodek Kultury, Ćwiklice, ul. Aleksandra Zawadzkiego 15
Gmina Pszczyna - Sołectwo Ćwiklice Ulice: Spokojna, Wolności, Aleksandra Zawadzkiego
Skład komisji:
- Barbara Kołodziej
- Sławomir Kątny
- Szymon Męcnarowski
- Magdalena Wyrobek
- Estera Sekuła-Dana
- Mariola Grajcarek
- Mirela Zorembska
- Barbara Limańczyk
- Gabriela Polok
25. Ośrodek Kultury, Rudołtowice, ul. Anieli Krzywoń 6
Gmina Pszczyna - Sołectwo Rudołtowice
Skład komisji:
- Sylwia Nokel
- Agnieszka Prasek
- Lucyna Seredyńska
- Klaudia Prochoń
- Joanna Przygrodzka
- Rafał Sajdok
- Cecylia Sajdok
- Paulina Pala
- Eugenia Przewoźnik
26. Zespół Szkolno-Przedszkolny, Łąka, ul. Grzegorza Fitelberga 1
Gmina Pszczyna - Sołectwo Łąka, Ulice:Tytusa Chałubińskiego, Józefa Chełmońskiego, Adolfa Dygasińskiego, Grzegorza Fitelberga, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Karola Goli, Grabowa, Jagiellońska, Jaworowa, Jeziorna, Kamienna, Kasztanowa, Stanisława Leszczyńskiego, Lipowa, Cypriana Kamila Norwida, Piastów, Plac Jana Kupca, Kazimierza Przerwy Tetmajera, Juliana Przybosia, Ks. Piotra Skargi, Szymona Szymonowicza, Topolowa, Tysiąclecia, Wczasowa
Skład komisji:
- Kinga Zroska-Lisowski
- Marek Waliczek
- Marcin Ptaszyński
- Tomasz Kania
- Andrzej Zalesiński
- Bogusława Bularz
- Aleksandra Rojkowska
- Mateusz Kloc
- Joanna Kokot
27. Zespół Szkolna-Przedszkolnym Łąka, ul. Grzegorza Fitelberga 1
Gmina Pszczyna - Sołectwo Łąka, Ulice: Jarosława Dąbrowskiego, Dąbrowszczaków, ks. F. Dobrowolskiego, Wojciecha Drzymały, Gerberów, Gospodarcza, Grochowa, Artura Grottgera, Ignacego Łukasiewicza, Nagietków, Podlaska, Pogodna, Relaksowa, Stokrotek, Turystyczna, Wiejska, Wierzbowa, Wrzosowa, Wypoczynkowa
Skład komisji:
- Adrian Stanclik
- Anna Śmieja
- Dorota Danielczyk
- Bogumiła Jurczyga
- Magdalena Bierska
- Katarzyna Grzyb
- Bogusława Rizzardi Tempini
- Monika Kloc
- Magdalena Kloc
28. Zespół Szkolno-Przedszkolnym Wisła Wielka, ul. Hodowców 38
Gmina Pszczyna - Sołectwo Wisła Wielka Ulice: Cieszyńska, Hodowców, Leśna, Mleczna, Pogodna, Słoneczna, Zacisze, Zalewowa
Skład komisji:
- Maria Wala
- Elżbieta Nowrotek
- Ludwik Śmieja
- Dominika Ziebura
- Justyna Bawaj
- Szymon Widera
- Piotr Banaś
- Bożena Witkowska
- Marianna Głąbek
29. Szkoła Podstawowa Nr 13, Wisła Mała, ul. Sokola 10
Gmina Pszczyna - Sołectwo Wisła Mała Gmina Pszczyna - Sołectwo Wisła Wielka Ulice: Brzozowa, Dębowa, Lipowa, Malinowa, Polna
Skład komisji:
- Sabina Losa
- Krzysztof Winiarczuk
- Maria Stalmach
- Ewa Lazar
- Katarzyna Kuś
- Ewa Wojciechowska
- Tomasz Bednarski
- Kornel Kondzielnik
- Irena Lapczyk
30. Przedszkole Publiczne Nr 14, Studzionka, ul. Jedności 7
Gmina Pszczyna - Sołectwo Studzionka
Skład komisji:
- Maciej Januszewski
- Regina Małyjurek
- Ewelina Machnik
- Anna Piórkowska
- Janusz Hamerlak
- Edyta Czarnecka
- Aneta Bystrzycka
- Robert Niezgoda
- Jolanta Pałubicka
31. "Centrum Dializa" z o.o. NZOZ Szpital w Pszczynie, Pszczyna, dr Witolda Antesa 11
Szpital w Pszczynie
Skład komisji:
- Kinga Tetla
- Katarzyna Lukosek
- Adam Bobowski
- Dominika Jankowska-Kurpyta
- Jan Chorąży
- Grażyna Botor
- Justyna Macioch